Newsom هشدار از دیگری خاموش با توجه به رشد Coronavirus موارد خروج از کسب و کارهای محلی در معرض خطر

تورانس (CBSLA) — فقط به عنوان کسب و کار در سراسر کشور شروع به بازگشایی Gov. گاوین Newsom هشدار داده است از دیگر shutdown اگر زمان coronavirus اعداد را بهبود نمی بخشد.

“ما باید ظرفیت و توانایی برای تغییر در شرایط اقامت در خانه سفارش او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

کالیفرنیا بستری نرخ COVID-19 شده است به طور پیوسته در حال افزایش است. در حال حاضر 4,240 مردم با کروناویروس اشغال تخت بیمارستان است که 32 درصد افزایش از دو هفته پیش. واحد مراقبت های ویژه در حال دیدن 1,306 مردم با این ویروس تا 19 درصد بیش از دو هفته گذشته.

بیشتر: ‘شماره های بالا هستند’: LA County Health مدیر با هشدار نسبت به افزایش Coronavirus موارد مرگ و بستری شدن در بیمارستان

در Madre!, یک رستوران در تورانس کارکنان به انجام همه چیز آنها می توانید قادر به بازگشایی رفتن بالا و فراتر از آن برای دیدار با دولت دستورالعمل های بهداشتی.

کارول باتیستا, رستوران, مدیر گفت که اگر کسب و کار را تعطیل کرده اند دوباره آن را نه فقط در رستوران سرنوشت او را در مورد نگران است.

“ما را به اجازه رفتن از همه کارکنان ما یک بار دیگر و آنها در حال حاضر تلاش” او گفت:.

بسیاری از رستوران های دیگر در تورانس هنوز حتی بازگشایی شده است.

“فقط رانندگی در اطراف تورانس شما ببینید بسیاری از چیزهایی که تعطیل به دلیل coronavirus و نه بازگشایی” گفت: یکی از مشتری. “به طوری که هم سخت است برای دیدن.”

Newsom گفت که در نظر گرفتن بسته شدن کسب و کار دوباره تنها در صورتی وجود دارد شروع می شود که یک فشار جدی بر سیستم بهداشت و درمان. او گفت: دولت نیز لغو بیشتر بازگشایی قصد دارد تا مورد رشد تحت کنترل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net