مربیان اجازه خواهد داشت برای بازگشت به تیم NFL امکانات آغاز روز شنبه به عنوان لیگ در ادامه آماده سازی برای اردوگاه های آموزشی و فصل آن.

کمیسر راجر Goodell گفت: 32 باشگاه در روز پنج شنبه که مربیگری کارکنان ممکن است از تیم مجتمع شروع جمعه. قبلا تنها به 75 نفر در هر روز می تواند در امکانات با مربیان و بازیکنان سالم محروم.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œAs تاکید شده است در قبلی مشاوره در بازگشایی امکانات این ممکن است رخ دهد تنها اگر خود باشگاه است در غیر این صورت دریافت مجوز لازم از دولت های ایالتی و محلی برای بازگشایی آن, امکانات,’� Goodell نوشت.

همه مربیان خواهد شد نسبت به حداکثر تعداد باشگاه کارکنان در مرکز اما این تعداد افزایش خواهد یافت به 100 – نیز مشمول مقررات دولتی و اجرای سلامت پروتکل توسعه یافته توسط NFL پزشکی کارکنان.

Goodell گفت: لیگ خواهد بود کار با هر تیم و کادر پزشکی برای اجرای یک برنامه از COVID-19 تست برای کارکنان مربیگری و فوتبال دیگر پرسنل ‘œprior به بازیکنان بازگشت به باشگاه امکانات.’�

کمیسر اشاره نمی کند در این یادداشت زمانی که بازیکنان ممکن است تایید شود برای بازگشت به تیم امکانات. این احتمال وجود دارد که نمی توان تا زمانی که اردوگاه های آموزشی باز ماه آینده.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de