NFL با توجه به تاخیر در تصویب عامل رایگان معاملات

NFL است و با توجه به تاخیر در تصویب عامل رایگان معاملات ساخته شده دو روز گذشته به دلیل عدم امضا قرارداد.

یک فرد آشنا با این بحث در سه شنبه شب می گوید آسوشیتد پرس که با توجه به عوامل قادر به سفر و در واقع امضای موافقتنامه است که لیگ, سیاست, معاملات ممکن است تایید شده توسط تیم روز شنبه هنگامی که NFL کسب و کار فصل آغاز می شود. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود زیرا چنین بحث ها ساخته شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

لیگ را ممنوع کرده است سفر برای بازیکنان و تیم پرسنل به عنوان حفاظت در برابر جدید کروناویروس و توصیه کرده است باشگاه است که امتحانات فیزیکی می شود به صورت محلی توسط نمایندگی رایگان که در دسترس می پردازد.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

ده ها تن از موافقت نامه های رسیده است که دوشنبه و سه شنبه در آنچه شناخته شده به عنوان مورد تایید دستکاری دوره است. بازیکنان نمایندگان شده اند مجاز به مذاکره با تیم های هر چند هیچ چیز رسمی انجام می شود و تا 4 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز چهارشنبه.

در حال حاضر که می تواند به تاخیر افتاد.

در اوایل روز شنبه, غیر قابل تصور اتفاق افتاده به میهن پرستان طرفداران: تام برادی است که در حال حرکت. نمایندگان او در جدی قرارداد ایران با خلیج تمپا.

                                                                                                                                                                                                                       

قابل پیش بینی رخ داده است برای پرستاران طرفداران: Drew Brees است اقامت قرار داده است.

مهم نیست چه چیز دیگری اتفاق می افتد در NFL free agency تصمیم گیری توسط این دو یاد quarterbacks سزاوار سرفصل. و کسانی که تصمیم گیری شد و به عنوان واگرا به عنوان مناطق آنها بازی کرده اند ،

بردی خواهد بود 43 بعدی NFL فصل آغاز می شود. او همچنین به ارمغان می آورد با او شش سوپر باول حلقه چهار سوپر باول MVP غنائم و سه به طور منظم فصل MVP جوایز. قرار داده و او را موفق ترین بازیکن خط حمله در فوتبال حرفه ای تاریخ است.

و او در دسترس است.

‘œI نمی دانم آنچه که من فوتبال آینده نگه می دارد اما آن زمان برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و زندگی حرفه ای من,’� او نوشت. ‘œAlthough فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار برای ما باور نکردنی تیم تجربه.’�

این تجربه نه سوپر باول سفر شش برنده به پایان رسید با از دست دادن خانه به, تنسی, وحشی, کارت, دور, در ماه ژانویه است.

به عنوان یک یادگاری برای میهن پرستان صاحب رابرت کرافت مراجعه کننده به بردی مانند یک پسر این تیم را $13.5 میلیون حقوق و دستمزد کلاه ضربه به دلیل امضای جایزه بردی رو برای یک سال معامله برای 2019 فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

هیچ گونه مسائل در بزرگ آسان است. Brees ساخته شده همه چیز به خوبی و آسان برای پرستاران آن را روشن نبود او ترک نیواورلئان یا Sean Payton جرم با وجود داشتن قرارداد خود را اجرا کنید.

Brees, 41, توافق به دو سال 50 میلیون دلار قرارداد یک فرد آشنا با این وضعیت گفت. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود روز سه شنبه به دلیل معامله اعلام نشده است.

19-سال کهنه با یک عنوان NFL در نیواورلئان اساسا به زادگاه تخفیف به پرستاران. خود را معامله نمی خواهد او را در بالا 10 quarterbacks برای حقوق و دستمزد سالانه. اما شغلی رهبر در تکمیل با 6,867 متری عبور با 77,416 و touchdowns با 547 معتقد است نیواورلئان ارائه می دهد بهترین مکان برای او به یکی دیگر برنده مسابقات قهرمانی.

Brees از دست رفته پنج بازی با یک پرتاب دست جراحت که نیاز به عمل جراحی در فصل گذشته اما هنوز هم کمک نیواورلئان به یک سوم راست حذفی ظاهر.

یکی دیگر از کهنه QB در بر داشت خود را فرود نقطه هنگامی که فیلیپ رودخانه توافق برای پیوستن به کلت. رودخانه صرف گذشته 16 فصل با این شارژر برای اولین بار در سان دیگو و پس از آن در لس آنجلس است.

رودخانه ها موافقت کردند به یک قرارداد یک ساله با ایندیاناپولیس. بارگیریها دریافت 38 ساله کارفرمایی آینده یکی از بدترین فصل با 23 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 20 interceptions. اما رودخانه رتبه ششم در لیگ سابقه در تکمیل متری عبور و TD عبور و هفتم در تلاش است و 123-101 به عنوان یک NFL استارت. او نه از دست رفته شروع از سال 2005.

رودخانه ها را دوباره با مربی فرانک رایش و هماهنگ کننده توهین آمیز نیک Sirianni. رایش بود شارژر quarterbacks مربی در سال 2013 و حمله هماهنگ کننده در سال 2014 و 2015. Sirianni صرف پنج فصل در سن دیگو به عنوان دو quarterbacks مربی.

وقت Jacoby Brissett در حال حاضر آمار و ارقام به کار شکار. این کلت به دست آورد و او را در سال 2017 تجارت با میهن پرستان – که فقط اتفاق می افتد به باز کردن پشت مرکز.

و یکی دیگر از ستاره عابر طب نیوتن خواهد بود خروج Carolina. Panthers مدیر کل مارتی Hurney گفت: روز شنبه در توییتر است که “هر سال تصمیم گیری های دشوار ساخته شده است و آنها هرگز آسان است.”

نیوتن 2015 NFL MVP گفت: در رسانه های اجتماعی او بپرسید برای تجارت گفتن Panthers: “شما من را مجبور به این کار است.’�

همچنین روز شنبه:

-برایان Bulaga توافق برای قرارداد با شارژر. او صرف گذشته 10 فصل با خلیج سبز و تبدیل خواهد شد 31 در روز شنبه. او به احتمال زیاد برای شروع در حق مقابله و خواهد پیوست با جیمز Campen بود که Bulaga خط مربی در خلیج سبز بود و به تازگی استخدام شده توسط لس آنجلس.

-Linebacker توماس دیویس گفت که او reuniting با مربی سابق Ron ریورا و امضای قرارداد با ردسکینز. Davis, 36, بازی های برگزار شده تحت ریورا با Carolina هشت فصل و تا به حال بهترین سال زندگی حرفه ای خود را.

-Jason ویتن رهبری به لاس وگاس جایی که جان weather underground توسط مربی. اتفاقا ویتن جایگزین weather underground به عنوان تحلیلگر در ESPN ‘œMonday شب فوتبال’� در سال 2018 و سپس رفت و برگشت به بازی دوباره با کابوی ها.

ویتن نوبت 38 در ماه مه. او تا به حال 63 جلب برای 529 متری و چهار TDs فصل گذشته و 1,215 جلب برای 12,977 متری و 72 TDs در 16 فصل با دالاس.

-فیلادلفیا نمی تواند نگه داشتن ستاره ایمنی مالکوم جنکینز که منجر Eagles’ دفاع که آن را برنده 2017 لیگ. جنکینز صرف گذشته شش تن از 11 NFL فصل در فیلادلفیا.

-خرس ها منتشر کرده اند خارج linebacker لئونارد فلوید, انتخاب نهم در سال 2016 پیش نویس است. فلوید کمک در برابر اجرا و در تصویب پوشش اما توسعه به عنوان یک پاس حمله کننده. او تا به حال 18 1/2 کیسه در چهار فصل از جمله حرفه ای-کم سه سال گذشته است.

-تنسی تیتان اضافه شده لبه حمله کننده ویک Beasley جونیور در یک سال معامله است. شماره 8 به طور کلی انتخاب در 2015 پیش نویس led NFL 15 1/2 کیسه در سال 2016 برای شاهین. آتلانتا کاهش یافته است به دوباره ثبت Beasley پس از او تنها 18 کیسه ترکیب بیش از گذشته سه فصل است.

-قوچ کاهش یافته و قرارداد خود را گزینه در cornerback Nickell Robey-کلمن است که این تیم نیکل cornerback و خود را مدافع در حافظه گیرنده پس از 2017. Robey-کلمن بود این مدافع که مسلما کردم دور با تصویب تداخل در برابر نیواورلئان گیرنده Tommylee لوئیس در بازی NFC قهرمانی در ژانویه 2019 منجر به تغییر در NFL قوانین.

-دفاعی مقابله با اردن فیلیپس موافقت کرده است برای ثبت نام با کاردینالز. 6-پا-6, 341-پوند فیلیپس فقط به پایان رسید در یک فصل برک آوت برای صورتحساب با یک حرفه ای-بالا 9 1/2 کیسه. فیلیپس ادعا شد خاموش چشم پوشی توسط بوفالو پس از او منتشر شده توسط دلفین ها در مدت کوتاهی پس از وارد شدن به حاشیه بحث با یک دستیار مربی است. او پر عمده نیاز برای آریزونا دفاع که به بالا ترین تعداد متری در NFL فصل گذشته.

-Jaguars توافق کرده اند که به نظر با عامل رایگان linebacker جو Schobert که صرف چهار سال گذشته در کلیولند جایی که او رهبری تیم را در دنده دو و ساخته شده است یک نرم افزار کاسه. معامله است برای $53.75 میلیون دلار در طول پنج سال و شامل $22.5 میلیون تضمین شده است.

-کلاغ غنی شده خود را جلو دفاعی با مایکل Brockers که توافق به شرایط یک قرارداد سه ساله پس از گذراندن اولین هشت pro فصول با قوچ. Brockers, 29, حال حرفه ای-بالا 63 پردازد در سال 2019 همراه با سه کیسه.

بالتیمور در حال حاضر اضافه شده veteran لبه حمله کننده کاله کمپبل به دست آمده پنج شنبه در انتظار تجارت با جکسون.

-شیکاگو توافق به پنج سال 70 میلیون دلار در مقابله با پایان دفاعی رابرت کوئین که می شود 30 میلیون دلار تضمین شده است. خرس اضافه شده یک جامد تصویب حمله کننده به خارج linebacker خلیل مک. کوین تا به حال 11 1/2 کیسه در سال گذشته پس از یک تجارت به دالاس از میامی. او در خدمت دو بازی تعلیق برای نقض NFL سیاست بر عملکرد بدن.

-میامی و دفاعی پایان امانوئل Ogbah مورد توافق به مبلغ 15 میلیون دلار و دو سال قرارداد. Ogbah بود 5½ کیسه در سال گذشته برای قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs. او همچنین سه سال را صرف با کلیولند براونز و دارای 18 کیسه در چهار فصل.

-غول درباره قرارداد توافق با هکرها میانه linebacker بلیک مارتینز و Panthers cornerback جیمز Bradberry. غول همچنین توافق کردند در مقابله با جانباز مسدود کردن انتهای تنگ تنگ پایان Levine Toilolo.

نیویورک یکی از NFL بدترین دفاع فصل گذشته.

-بوفالو برداشت کارولینای پایان دفاعی ماریو ادیسون و نیواورلئان linebacker A. J. کلاین. 32 ساله ادیسون تا به حال نه یا بیشتر کیسه در هر یک از خود گذشته چهار فصل. 28-در سال کلاین پیش بینی شده است را برای لورنزو الکساندر که بازنشسته شد.

-Tampa Bay خواهد شد دوباره امضای linebacker Jason Pierre-Paul به دو سال $27 میلیون قرارداد. Pierre-Paul 21 کیسه پس از اینکه به دست آورد از غول دو سال پیش. او 8½ در 10 بازی فصل گذشته پس از دوره نقاهت بعد از یک گردن دچار آسیب در offseason تصادف اتومبیل. دو-time Pro کاسه های انتخاب شده 79½ کیسه در 10 فصل NFL.

___

آسوشیتد پرس ورزشی نویسنده لری Lage در دیترویت کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im