مل تاکر که فقط سمت چپ او فرفره به عنوان سر مربی از دانشگاه کلرادو بولدر به نفع همان موقعیت در ایالت میشیگان بعد از اصرار دارد که او را به ماندن در مس, در حال حاضر منفور ترین مرد در مس علاقمندان ملت و دشمنی را متوقف کند, در دولت خط. امروز صبح او شده است بارها و بارها لعنتی با جلب پیرسون دالاس کابوی ها افسانه که متهم تاکر از دروغ گفتن به او را در استخدام خود نوه, ایمنی Toren پیتمن.

در اوایل فوریه 12, پیرسون در توئیتر خود نوشت: “مل تاکر یک مرد باهم! او استخدام نوه من برای رفتن به مس گفت که او قرار بود به جایی نمی, سپس یو پی اس و برگ. نشسته وجود دارد و به دروغ به چهره او نبود رفتن در هر نقطه! بنابراین من می خواهم به ضرب و شتم او تا امروز در رسانه های اجتماعی. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم؟”

مقدار زیادی مس طرفداران همین سوال را پرسید. تاکر که اغوا به تخته سنگ در دسامبر سال 2018 پس از خدمت به عنوان دفاعی هماهنگ کننده دانشگاه گرجستان دیده می شد به عنوان یک رهبر قادر به چرخش در اطراف فوتبال برنامه پس از بالا و پایین سلطنت از سلف خود مایک مک اینتایر.

به یاد بیاورید که مک اینتایر شد مقصر توسط دانشگاه برای راه او به کار گرفته اتهامات علیه سابق مس دستیار جو Tumpkin وارد پم خوب چه کسی گفت که این دومی بود و بدرفتاری با بیش از 100 بار اما زخم شدن تمدید قرارداد به هر حال به این دلیل که تیم برنده شد. مک اینتایر تنها اخراج هنگامی که پیروزی متوقف خیلی خوب سرخوردگی.

در فصل اول در مس علاقمندان’ سکان تاکر موفق تنها 5-7 رکورد اما تیم ملی نگاه سخت تر و بیشتر مواد منفجره از آن تا به حال نسبت به پایان مک اینتایر را اجرا و خود را به دست آورده استخدام نمرات بالا. که آنچه او را در ایالت میشیگان رادار در وهله اول — اما تاکر به تازگی اعلام کرد که او را رد کرده بود MSU entreaties و متعهد شد به کلرادو برای مسافت های طولانی.

اگر با “بلند” او به معنای چند روز. پیرسون خشم بیش از تاکر خروج گسترش به علاقمندان دستیار Darrin Chiaverini که در توئیتر خود نوشت: “غرور و سنت Colorado Buffaloes نخواهد بود سپرده به ترسو یا ضعیف!! شانه به شانه ما را برای مبارزه با برادران ما در کنار ما!! چرم گاومیش ملت قوی باقی بماند و با هم بمانند.”

در پاسخ پيرسون نوشت: “کلمات زیبا, مربی, اما شما خواهد بود رفته بیش از حد به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید یک پیشنهاد بهتر. هیچ اعتماد آقا! احمق ما یک بار. راست….”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su