NHL خاموش نگه می دارد در حال حاضر

دو تیم NHL — San Jose Sharks و Columbus Blue Jackets — گفته شد بعد از ظهر چهارشنبه به سابقه حرکت به بازی بازی خانه خالی در عرصه با توجه به گسترش coronavirus.

ساعت بعد NBA به حالت تعلیق در آن فصل پس چهار بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

NHL اما نه دنبال کت و شلوار.

لیگ برتر منتشر شد, بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از 9 بعد از ظهر مرکزی که به عنوان خوانده شده: “لیگ ملی هاکی است آگاه از NBA تصمیم امشب به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus. NHL ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه های. ما انتظار داریم بیشتر به روز رسانی فردا.”

هنوز هم وجود دارد یک امکان خوب این موج جزر و مدی از بسته شدن در سراسر جهان ورزش برسد Blackhawks که ممکن است بازی در داخل خالی مرکز متحده که میزبان آنها اتاوا در روز جمعه. پس از آن هاوکز در حال برنامه ریزی برای بازی در واشنگتن در روز شنبه و در مینه سوتا در روز سه شنبه.

هاوکز ” بعدی صفحه اصلی بازی پس از آن — که در آن یک pregame مراسم به افتخار 2010 جام استنلی تیم برنامه ریزی شده است — این است که در برابر مینه سوتا در 19 مارس ،

همانطور که برای روز شنبه را 6-2 به پیروزی سن خوزه جمعیت 21,275 اعلام شد, اگر چه تعداد مناسب و معقول صندلی رفت پر نشده.

بسیار بدخیم Hawks قدرت بازی رفت 2-برای-3 با دانکن کیت (3) و پاتریک کین به ثمر رساند و در دوره دوم آن را 2-1. براندون سعد تمدید منجر به 3-1 با 21 از فصل در 17:58 دوم و الکس Nylander به ثمر رساند در اوایل سوم آن را 4-1.

                                                                                                                                                                                                                       

کین به ثمر رساند دوباره در اواخر دوره سوم و Dominik Kubalik بسته را به ثمر رساند با زن 30 فصل 1:57 باقی مانده است.

الکس DeBrincat تا به حال 3 کمک می کند.

به جلو براندون هیگل و defenseman Nicolas Beaudin ساخته شده خود را NHL زنانه Beaudin به دنبال به خصوص قابل توجه در حالی که زوج با آینده Hall of Famer دانکن کیت. پس از این تیم صبح اسکیت کین خواسته شد که اگر آن را خوب است برای برخی از بازیکنان جوان برای به دست آوردن تجربه پایین کشش با برگشتی به ظاهر دور از دسترس است.

کین می خواستم هیچ یک از این نوع بحث ،

“فرآیند تفکر ما این است که به نوع یک آخر هفته خوب را با شما صادق باشد” گفت: کین در حال حاضر 33 اهداف در این فصل است. “این سه بازی بعدی, دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید. شاید ما در سه بازی برنده خط خط در اینجا و همه از ناگهانی به نظر می رسد کمی متفاوت برای بقیه فصل.”

البته می داند که چقدر فصل باقی مانده است ؟

هاوکز بهینه سازی قدرت خود را در عمل سهشنبه, حرکت 6-پا-4 rookie کربی Dach در مقابل net. این حرکت پرداخت سود سهام به عنوان Dach کمک صفحه نمایش Dell در کیت انفجار از نقطه گره خورده است که این بازی در 1-1 در 4:33 از دوره دوم.

                                                                                                                                                                                                                       

مربی جرمی Colliton به یک لیست مفصل از آنچه که او می خواهم برای دیدن قدرت بازی انجام دهید بهتر است با ایجاد یک شبکه-جبهه حضور فقط یکی از آیتم در لیست.

“تمایل به ساقه جن” Colliton گفت. “جنبش — هر دو جن جنبش و اسکیت — به تغییر خطوط.

“در زمان ما بیش از حد استاتیک هم گیر ما نقاط بیش از حد بسیاری از لمس جن قبل از ما در آن حرکت می کند. ما اعدام با ما عبور-شما رو به دو سه چهار می گذرد در یک ردیف برای شکستن فشار گاهی اوقات ما انجام نداده است.

“وجود دارد یک لیست طولانی از چیزهایی که ما نیاز به انجام بهتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im