دیترویت — Andreas Athanasiou به ثمر رساند گل دوم خود را با 5:15 باقی مانده در قوانین و مقررات به کلاه دیترویت سه هدف دوره سوم و بال قرمز بسیج به ضرب و شتم Montreal Canadiens 4-3 سه شنبه شب.

دیترویت جاروب فصل های سریال در برابر Canadiens درآمد چهار نفر از آن NHL-کم 15 پیروزی در برابر آنها.

                                                                                                                                                                                                                       

قرمز بال goaltender Jonathan Bernier انجام نمی دهد تا به یک هدف در دوره سوم به پایان رسید و با 19 موجب صرفه جویی در.

Nate تامپسون و جف Petry به ثمر رساند به مونترال 2-0 سرب در دوره اول و نیک سوزوکی را هدف قرار داده و آن را پیش رو 3-1 پس از دو دوره.

دیترویت رابی Fabbri تا به حال یک هدف در دوره اول و هم تیمی مایک سبز به ثمر رساند بازی را به تساوی هدف میدوی را از طریق دوره سوم خود را برای حرفه ای 500 نقطه.

Athanasiou به ثمر رساند اولین هدف خود در اوایل سوم و دنبال کرد تا بعد از آن در دوره با برنده دادن او 10 گل در 45 بازی. عملکرد شاید افزایش تجارت خود ارزش برای بازسازی تیم است که ممکن است به مقابله او برای پیش نویس میدارد و یا چشم انداز روز دوشنبه مهلت.

کری قیمت تا به حال 21 صرفه جویی برای Canadiens که از دست داده اند پنج مستقیم برای سومین بار در این فصل است.

مونترال تا به حال شانس برای جلوگیری از گرفتن جاروب شده توسط یک تیم است که تا کنون بوده است لیگ را بدترین در این فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

این Canadiens موفق به استفاده از یک قدرت بازی در اواخر دوره سوم و باز گشت شانس در زمان ضربه هنگامی که جوئل Armia نامیده می شد برای بهره بردار با 2:44 چپ. قیمت کشیده شد برای اضافه کردن اضافی اسکیت باز پس از پنالتی کشته شد اما Canadiens می تواند به یک کراوات برای قرار دادن بازی به وقت اضافه.

یادداشت:

قرمز بال جمهور و مدیر عامل کریس Ilitch بود در یک کنفرانس خبری اعلام ابتکار به کودکان در دیترویت دسترسی بیشتر به هاکی و ارائه خود را در این تیم گلایه زیر سال اول مدیر کل استیو Yzerman. ‘œRebuilds دشوار هستند درست است ؟ هیچ کس را دوست دارد به از دست دادن” Ilitch گفت. ‘œI نمی خواهم به از دست دادن. طرفداران ما نمی خواهم به از دست دادن. بازیکنان ما نمی خواهید به از دست دادن. اما من فکر می کنم که آنچه که ما به دنبال در اندازه گیری و پیشرفت است و من فکر می کنم استیو مستقر است فوق العاده هست. … من معتقدم که ما را دریافت کنید وجود دارد. آن را فقط رفتن به زمان است.” … Petry تا به حال حداقل یک فن در غرفه پدر خود دان که کمک Detroit Tigers برنده 1984 سری جهانی به عنوان یک حق دست پارچ.

بعدی

Canadiens: بازی در واشنگتن در روز پنج شنبه شب.

قرمز بال: سفر به بازی New York Islanders در پنج شنبه شب.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de