نیکلاس Payton متنفر کلمه “جاز”

در حالی که او در آن بزرگ آسان و نقش معنی شیپور در میان دیگر ابزار نیکلاس Payton مراقبت می کند برای این ایده از ژانرهای — به خصوص “جاز.”

در یک پروژه جدید نیکلاس Payton و موجودات نور و پیوستن به نیروهای با همه بازیگران از نیواورلئان مبتنی بر نوازندگان. وجود دارد درامر رابرت “Sput” Searight (روزنوشت, توله سگ, Erykah Badu شبح-توجه داشته باشید) نوازنده بیس Dwayne توماس جونیور که او نیز می رود MonoNeon (شاهزاده و شبح-توجه داشته باشید) و سینتی سایزر بازیکن صخره “Klyph” Hines.

با استعداد جمعی اجرا می شود در یک معنوی صوتی جهت مستقیما ریشه در موسیقی سنتی از ایالات متحده است. گروه دوم تفرج همیشه زیر تحسین آن اولین سال گذشته در New Orleans Jazz و میراث جشنواره می گیرد در کلرادو اسپرینگز این شنبه.

Westword صحبت با Payton برای پیدا کردن آنچه انتظار می رود.

Westword: چگونه موجودات نور به محل سقوط?

نیکلاس Payton: من در نشست با Sput و MonoNeon در سال 2018 در جشنواره جاز در نیواورلئان و ما تا به حال یک لحظه هم افزایی و ارتباط, بنابراین من آنها را استخدام می شود در گروه من در سال بعد برای جشنواره جاز و افزود صخره در modular synth. من واقعا حفر اینده در عین حال اولیه برای تلفن های موبایل است که او را قادر به التماس کردن. و ما همچنین شامل جان Maestas یکی دیگر از گیتاریست که برخی از اثرات خوب و زیبا ایجاد چشم انداز های صوتی بر روی گیتار خود را. صخره نیز نقش گیتار.

آن همه با هم برای ایجاد این صدا بود که نشان دهنده ایده های من در مورد فراتر بشریت برای تبدیل شدن به یک بخشی از انرژی جهانی به عنوان آگاهی از این رو به عنوان موجودات نور. به طوری که موسیقی نمایندگی.

تظاهر فیزیکی ارائه شده خود را در قالب یک رقاص, Trina Bordere که من به مدرسه رفتم ، او مرتب کردن بر اساس تفسیر بصری از انرژی ، به طوری که این موجودات نور.

آیا شما هم قرار دادن یک گروه جدید برای, جاز, جشنواره هر سال ؟

آره هر سال من از نوع اغاز یک پروژه جدید. شده است که این طرح برای چند سال گذشته و پس از آن معمولا یک آلبوم بیرون می آید از آن.

آیا شما رشد می کنند تا در نیو اورلئان ؟

آره متولد و بزرگ شده است.

آیا شما بازی های زیادی در اطراف شهر ؟

نه واقعا. من معمولا از تور و یا در استودیو.

من دیدم که شما هم در نوشتن و بحث در مورد مسائل اجتماعی و سیاست و غیره…

آره بعضی از نمایش ها لزوما محبوب ترین, اما این درست است. این بخشی از زندگی یک هنرمند است.

آیا شما در نظر خودتان را به بخشی از موسیقی جاز سنت ؟

نه واقعا. من به شدت ضد, جاز, در واقع. من پیدا کردن کلمه “جاز” به موهن و منسوخ مدت است. من ترجیح اصطلاحات برای من موسیقی سیاه و سفید آمریکایی موسیقی است که همه جانبه و سبک-رایگان. که شامل نوسان روح be-bop, بلوز, وحشت, هیپ هاپ, سنگ — شما نام آن را.

من فکر نمی کنم از نظر نوع جعبه. این فقط موسیقی است. من دسترسی به تمام چیزهایی که در خارج وجود دارد و من در قرعه کشی از کسانی که سنت, اما من به دنبال گسترش و تفصیل شرح دادن به آنها برای ایجاد چیزی تازه و امیدوارم نور در آینده امکانات.

چه مدت شما فکر می کنم شما رول با پرتوهای نور?

خوب, من حدس می زنم آن را به عنوان طولانی به عنوان آن قرار است برای رفتن. این تنها دوم ما عملکرد بالا آمدن و من مطمئن هستم که زمانی که ما بازی فراتر از این پس گرفتن ما در حالی که شما می توانید. فقط آمد و یک زمان خوب است.

نیکلاس Payton و نور موجودات بازی در 7 p. m. روز شنبه, مارس 7 در گوش و حلق و مرکز هنرها در دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز. بلیط ها $20 تا $69.75 و موجود در دانشگاه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>