توکیو — نیسان سهامداران بادی خشم و انزجار خود را در این خودروساز ژاپنی را مدیریت سهشنبه برای توفنده قیمت سهام, صفر سود سهام و سه ماهه زیان پس از رسوایی زده خروج از رئیس سابق Carlos Ghosn.

آنها تا یک به یک در فوق العاده جلسه سهامداران خواستار آن است که Nissan Motor Co. سرعت رفع غواصی, خرید و فروش ماشین, کار سخت تر برای تعمیر آن ضرب و شتم, نام تجاری و باید مدیران خود را پرداخت.

                                                                                                                                                                                                                       

Ghosn یک سوپراستار اجرایی که تا به حال چراغ نیسان برای دو دهه دستگیر شد و در نوامبر سال 2018 است. او انتظار محاکمه مالی سوء اتهامات در توکیو زمانی که او قلم به قید وثیقه در اواخر سال گذشته و فرار به لبنان.

رئیس ماکوتو اوچیدا عذرخواهی به سهامداران برای داشتن ‘œallowed سوء رفتار’� از Ghosn و وعده حکومت بهتر شفافیت مالی و نتایج التماس کرد اما به زمان بیشتری است.

او گفت: برگرد طرح اعلام خواهد شد ممکن است که یکی از سهامداران بلافاصله به عنوان انتقاد بیش از حد دیر است.

‘œWe در یک وضعیت فاجعه,’� اوچیدا گفت: از Ghosn رسوایی. ‘œIt تکان دهنده بود و من محکوم است.�

اوچیدا در میان چهار مدیران که انتخابات شد تا برای رای گیری در جلسه برگزار شده در مرکز کنفرانس یوکوهاما در نزدیکی توکیو نیسان که در آن مستقر است.

                                                                                                                                                                                                                       

اوچیدا شنود گذاشته شد در ماه دسامبر به جای Hiroto Saikawa بود که Ghosn جانشین.

Saikawa اعزامی از سال گذشته پس از اتهامات در مورد ظاهر خود مشکوک درآمد شخصی است. Saikawa استعفای نهایی می شود در پایان جلسه سهامداران.

یکی از سهامداران پرسید: اگر Saikawa شد تا بازنشستگی خود را پرداخت.

دیگری پرسید: چرا ژان-دومینیک Senard, رئیس, فرانسوی, شریک اتحاد رنو SA و نیسان عضو هیئت مدیره دیده می شد ترک قبلی جلسه سهامداران در یک تویوتا.

Saikawa پاسخ نداده اند. Senard عذرخواهی کرد و گفت: این یک اشتباه بود که تا به حال ناراحت او را به عنوان به خوبی.

فروش جهانی نیسان وسایل نقلیه را فرو برد. نیسان ثبت جوهر قرمز به صورت سه ماهه از طریق دسامبر اولین جمله از دست دادن فصلنامه در 11 سال است.

نیسان باارزش تکنولوژی مانند وسایل نقلیه الکتریکی و خودکار رانندگی خواهد بود برجسته در برنامه ریزی مدل اوچیدا گفت.

همچنین برای تصویب در جلسه انتصاب نیسان افسر ارشد عامل Ashwanti گوپتا که پیوست رنو در هند در سال 2006 و پس از مشغول به کار داد که همچنین شامل کوچکتر خودروساز ژاپنی میتسوبیشی موتورز Corp.

                                                                                                                                                                                                                       

انتصاب نیسان تولید کارشناس Hideyuki Sakamoto و Pierre Fleuriot یک مدیریت ریسک متخصص و مدیر مستقل در رنو نیز برای رای دادن.

رنو صاحب 44 درصد از نیسان و بنابراین این طرح که به تصویب. که قرار شد با استقبال رودررو در پایان از دو و نیم ساعت جلسه مدیران در زمان تعظیم در مرحله.

اما بیش از کل جلسه نیسان را کاهش بخت و اقبال شهرت خود را مخدوش بیش از نه تنها Ghosn رسوایی اما لرزان راه آن به کار گرفته شده در این شرکت است.

سهامداران گفت: آنها شاهد سردرگمی در مدیریت است.

یک استدلال هیچ کس می خواهم به خرید یک ماشین از یک شرکت است که نگاه به عنوان آشفته به نیسان. در یک نقطه, چندین سهامداران شروع به فریاد در هر یک از دیگر.

یکی دیگر از سهامداران پیشنهاد قرار دادن یک فضل در Ghosn سر به طوری که او می تواند به ارمغان آورد از لبنان برای محاکمه. ژاپن و لبنان را استرداد نمایند.

Ghosn که اصرار بر بی گناهی خود گفت: او را هدف قرار با اتهام ارتکاب جرائم عمومی به دلیل آنچه که او به نام توطئه در نیسان برای جلوگیری از یک فولر ادغام با رنو.

Hazim بهاری سهام تحلیلگر در CFRA تحقیقات گفت: نیسان در آخرین سه ماهه نتایج بدتر از حد انتظار با بیشتر فروش کاهش می رود چرا که از مدل های منسوخ و آن کاهش سهم بازار.

‘œProfitability چشم انداز منفی است از بدتر شدن اهرم عملیاتی سنگین تنزیل روند از افزایش رقابت و افزایش R&D هزینه به عنوان یک درصد از درآمد’� گفت: بهاری.

اوچیدا بارها و بارها سعی کردم برای اطمینان سهامداران این شرکت ایستاده بود تا به تخلف اعمال نفوذ رنو داد و کار بر روی محصولات برجسته ‘œintelligent تحرک.’�

‘œI مطمئن هستم که ما می تواند دستیابی به تمام این,’� او گفت:.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im