نیو-BYU football بازی نقل مکان کرد به Huskie ورزشگاه از بریدگویو

دانشگاه ایلینوی شمالی برگزار خواهد شد BYU Cougars Oct. 24 در Huskie ورزشگاه آوردن این مسابقه در اصل برنامه ریزی شده برای SeatGeek ورزشگاه در بریدگویو بازگشت به دانشگاه, مقامات گفت.

با توجه به محدودیت ظرفیت ورزشگاه محدودیت ها و اقدامات ایمنی در محل تعیین شده توسط دولت در طول COVID-19 گیر نیو و شهر بریدگویو مقامات توافق کردند که به حرکت بازی خارج از SeatGeek ورزشگاه.

                                                                                                                                                                                                                       

“تیم ما و کارکنان به دنبال به جلو به این فرصت را به بازی بازی های 2020 Huskie چی شهر مرحله نهایی مسابقات مقابل BYU در SeatGeek ورزشگاه گفت:” نیو دانشیار معاون رئیس جمهور و مدیر دو و میدانی شان فریزر. “COVID-19 آورده است بدیهی است که در مورد بسیاری از تغییرات برای همه ما است و ما همچنان به انطباق و بهترین تصمیم ممکن برای NIU ما دانشجو-ورزشکاران و طرفداران.”

نیو خواهد شد در حال حاضر بازی بازی های پنج شنبه, صفحه اصلی بازی ها — و شش تعداد بازی ها — در Huskie ورزشگاه در سال 2020 است. این BYU بازی دوم بازی در Huskies’ برنامه برای تغییرات. در 22 ژوئن اواسط آمریکا در کنفرانس اعلام کرد بوفالو بازی در اصل برنامه ریزی شده Nov. 3 برگزار خواهد شد Oct. 31 پس از NCAA تشویق همه موسسات عضو به تعلیق دو و میدانی فعالیت در روز انتخابات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de