GREENVILLE, S. C. — Destanni هندرسون تا به حال حرفه ای-بالا 21 امتیاز ضربه چهار 3-اشاره گر به بلند شماره 1 کارولینای جنوبی به 25 آن مستقیما پیروزی و به SEC مسابقات قهرمانی بازی با 90-64 پیروزی شماره 25 آرکانزاس در شب شنبه.

هندرسون دوم پشتیبان گیری ارائه یک افزایش عمده با 11 امتیاز در سه ماهه دوم به عنوان Gamecocks (31-1) افتتاح 19-نقطه سرب حاصل کار دو تیم.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از Razorbacks برش حاشیه به 55-48 در اواخر دوره سوم Henderson تا به حال پنج امتیاز در یک 12-0 اجرا است که ترمیم کارولینای جنوبی بزرگ منجر شود.

آرکانزاس (24-8) تا به حال بسیج از 17-امتیاز پایین در روز جمعه برای از بین بردن پلاک 15 تگزاس A&M در یک چهارم نهایی, 67-66. این زمان Razorbacks’ نمی تواند به پایان برسد و خود را از دست داد سوم این فصل به Gamecocks.

اول ضیا کوک تا به حال 14 امتیاز در حالی که علیا بوستون تا به حال 13 امتیاز و 13 ریباند. آن بوستون 13th, دو-دو در این فصل و دوم مستقیم در مسابقات SEC.

هندرسون او پیشی گرفته قبلی بهترین از 19 مجموعه در سال گذشته در پیروزی بیش از آرکانزاس است.

این Gamecocks که برنده یک ثانیه رکورد چهار مستقیم مسابقات عناوین از 2015-2018 خواهد شد بازی یا شماره 9 ایالتی می سی سی پی و یا شماره 16 کنتاکی در روز یکشنبه بازی مسابقات قهرمانی.

                                                                                                                                                                                                                       

این Razorbacks نگاه مانند آنها می خواستند برای جلوگیری از سقوط در یک سوراخ بزرگ زمانی که آنها یک جفت از 3-اشاره گرها در 90 ثانیه.

اما پس از آن کارولینای جنوبی دفاع لگد در و آرکانزاس رفت و سرد است. این Razorbacks از دست رفته 11 مستقیم زمینه اهداف به سه ماهه دوم به عنوان Gamecocks باز 20-10 منجر شود.

29 امتیاز گره خورده است برای سومین بدترین این Razorbacks که به طور متوسط بهتر از 84 امتیاز یک بازی منجر SEC را به ثمر رساند برای اولین بار 20 دقیقه.

کهربا رامیرز تا به حال 18 امتیاز در شش 3-اشاره گر به رهبری Razorbacks.

آرکانزاس گلزنان برتر در Alexis Tolefree و چلسی Dungee تلاش در برابر کارولینای جنوبی, دفاع, ترکیب به شلیک 5 از 23 برای 18 امتیاز – زیر فصل خود را به طور متوسط نزدیک به 34 امتیاز یک بازی است.

تصویر بزرگ

آرکانزاس: این Razorbacks را نشان نمی دهد آن را در این, اما آنها همه جرم لازم برای ایجاد یک تاثیر در مسابقات NCAA در چند هفته. Dungee و Tolefree هر دو بی امان بازیکنان که می تواند حفاری آرکانزاس از اکثر حفره های آن را به.

                                                                                                                                                                                                                       

کارولینای جنوبی: این Gamecocks به نظر می رسد بهترین بازی خود را در برابر بهترین رقابت است. آنها ملت را با 12 پیروزی بر رتبه مخالفان در این فصل است. آنها تنها از دست دادن در سال آمد و سپس به شماره 17-رتبه ایندیانا بازگشت در شب شکرگزاری. کارولینای جنوبی را چند فرصت های بیشتر برای بهبود آن علامت قبل از فصل خود را به پایان می رسد.

بعدی

آرکانزاس در انتظار یک NCAA Tournament اسکله.

کارولینای جنوبی پیشرفت به SEC نهایی مسابقات در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im