TUCSON, Ariz. — آریزونا رفت و از طریق یک سوم-چهارم سکون سقوط به نه نقطه سوراخ در برابر یک کالج بسکتبال برتر زنان برنامه های.

به طور معمول یک کسری مانند که در برابر استنفورد خواهد بود غیر قابل عبور. اما در یک فصل از خیمه برنده Wildcats نه تنها بسیج آنها را برداشت مسلما بزرگترین پیروزی در تاریخ برنامه. Aari مک دونالد به ثمر رساند در یک رانندگی لیآپ با 8.5 ثانیه به سمت چپ و تا به حال 20 امتیاز کمک شماره 13 آریزونا ضرب و شتم یک پنج تیم برای اولین بار با یک 73-72 اضافه کاری بیش از پیروزی شماره 4 استنفورد در شب جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWhat بزرگ, شجاع, پیروزی,’� آریزونا مربی Adia بارنز گفت. ‘œWe ساخته شده است بسیاری از اشتباهات را پایین کشش اما ما سوخته آن را. برای اولین بار ناراحت بیش از یک پنج تیم. ما در ادامه می گویند ترک میراث و این چیزی است که ما انجام می دهیم.’�

وحشی (23-5, 13-5 Pac-12) بسیج از نه نقطه کسری بودجه در سه ماهه سوم با اجرا در چهارمین شود. مک دونالد بود یک شانس برای برنده شدن آن در مقررات اما او 3-اشاره گر ضربه جلو لبه و منعکس کردن.

آریزونا ضربه متوالی 3-اشاره گر به بالا رفتن 71-64 در وقت اضافه اما کاردینال پاسخ 8-0 اجرای رفتن 72-71 در Lexie هال گوشه ای 3. پس از مک دونالد سبد به آریزونا سرب در واپسین ثانیه Kiana ویلیامز’ دونده در دانشگاه استنفورد نهایی شات کوتاه آمد.

سام توماس اضافه شده 17 امتیاز کمک آریزونا پایان نه بازی از دست دادن خط به دانشگاه استنفورد.

‘œThis معنی زیادی است. دیوانه,’� گفت: مک دونالد که از دست رفته قبلی دو بازی با یک پا آسیب. ‘œThis است که قطعا یک بیانیه نفع خود.’�

                                                                                                                                                                                                                       

دانشگاه استنفورد (24-5, 13-4) تحت سلطه است سری با آریزونا اما تا به حال به آن دست پر در برابر Wildcats’ تهاجمی دفاع و سریع دست. کاردینال تبدیل به توپ بیش از 22 بار منجر به 23 آریزونا امتیاز و جبران 13-برای-27 شب از 3 نقطه قوس.

‘œWe تبدیل به توپ بیش از حد,’� گفت استنفورد مربی تارا VanDerveer که همچنان هشت برنده خجالتی تبدیل به زنان کالج بسکتبال تمام زمان winningest مربی. ‘œWe ندارد و یک حاشیه برای خطا. نکته اصلی این است که ما باید به مراقبت از این توپ بهتر است.’�

کاردینال و Wildcats در حال حاضر قفل شده است تا در دور اول byes برای Pac-12 مسابقات که برگزار خواهد شد مارس 5-8. هر دو آینده ضرر و زیان; استنفورد به شماره 3 اورگان و آریزونا به ایالت یوتا است.

استنفورد کردم بازی روز جمعه به یک لرزان شروع به تبدیل آن بیش از سه تیم در حالی که نیاز به بیش از سه دقیقه به نمره. کاردینال تا به حال شش گردش و شات 4 از 14 در افتتاحیه سه ماهه.

                                                                                                                                                                                                                       

آریزونا نیز متزلزل بود اوایل قبل از پیدا کردن یک حمله ریتم هدف قرار دادن شش نهایی خود را هشت عکس به رهبری 18-11 پس از یک چهارم.

کاردینال شروع به هدف قرار دادن عکس در سه ماهه دوم – هنگامی که آنها تبدیل آن بیش از محوری به جلو در 28-26 در حاصل کار دو تیم در پشت ویلیامز’ 13 امتیاز. استنفورد به حال 12 گردش در نیمه اول – یکی خجالتی از آن فصل به طور متوسط.

‘œWe ساخته شده برخی از bonehead نقش و شما نمی توانید انجام دهید که در برابر این تیم’� VanDerveer گفت.

کاردینال باز سه ماهه سوم با دو راست گردش اما قفل کردن آریزونا دفاعی برگزاری Wildcats بدون گل بیش از 5 1/2 دقیقه است. آریزونا ساخته شده سه 3-اشاره گرها در فینال 2:58 به جلو در 47-42.

این Wildcats رفت و در 9-0 اجرا به بالا رفتن 54-52 اما رفت و سه دقیقه بدون یک زمینه به عنوان استنفورد گرفت و منجر به عقب.

کاردینال بسیج پس از آریزونا رفت و تا هفت در وقت اضافه اما آمد تا فقط کوتاه – فاصله ویلیامز شناور.

‘œAdia انجام داده است یک کار فوق العاده. آنچه او را در اینجا ایجاد شده است و خیلی خاص,’� VanDerveer گفت. ‘œIt را بزرگ برای دیدن همه طرفداران بیرون آمدن و قدردانی از این واقعیت است که آنها مانند یک تیم بزرگ. آن را با صدای بلند و یک فضای بزرگ.’�

تصویر بزرگ

کاردینال محکوم شدند توسط نادر, شب بی دقتی ballhandling به از دست دادن برای بار دوم در گذشته در 35 بازی در برابر آریزونا.

این Wildcats برداشت دیگری خیمه پیروزی در یک فصل در حال حاضر با آنها پشت یک کلاچ عملکرد مک دونالد.

ویلیامز شب

آریزونا hounded ویلیامز تمام شب آن را به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای استنفورد پیشرو گلزن. او هنوز 27 امتیاز اما در زمان 23 عکس برای به دست آوردن وجود دارد.

‘œShe آیا باید واقعا عکس های دشوار اما او مانند یک بازیکن خوب’� بارنز گفت. ‘œI فکر نمی کنم او یک ضعف است. هر وقت ما چیزی است که ما قرار نیست به او به ثمر رساند. هنگامی که ما نمی انجام کار درست ما نمی تواند گارد او موثر است.�

بعدی

دانشگاه استنفورد در ایالت آریزونا در روز یکشنبه.

آریزونا کالیفرنیا میزبان یکشنبه.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de