شماره 2 بیلور زنان ضرب و شتم TCU 81-62 برای 52nd بزرگ 12 پیروزی در ردیف

واکو تگزاس — لورن کاکس و شماره 2 بیلور کشیده و دور از TCU پس از حاصل کار دو تیم. بانوی خرس نیز شروع به کشیدن دور در 12 مسابقه در تعقیب یک 10th متوالی کنفرانس عنوان شده است.

کاکس به ثمر رساند 10 از 16 امتیاز در سه ماهه سوم و مانند NaLyssa اسمیت به پایان رسید با یک دو دو به عنوان بانوی خرس ضرب و شتم TCU 81-62 در شب چهارشنبه خود را برای 52nd متوالی بزرگ 12 پیروزی.

                                                                                                                                                                                                                       

بیلور (22-1, 11-0 بزرگ 12) در حال حاضر سه بازی منجر دوم-محل TCU (17-5, 8-3) در کنفرانس جدول رده بندی با هفت به بعد از ضرب و شتم قورباغه ها برای دومین بار در سه هفته.

‘œThis بازی مهم بود که همه آنها مهم است” بیلور مربی کیم willie colon گفت. ‘œBut آنچه در آن بود آن را به شما کمی جدایی است.”

بانوی خرس تا به حال فقط دو نقطه در حاصل کار دو تیم قبل از outscoring TCU 22-11 در سه ماهه سوم زمانی که Cox تا به حال 10 امتیاز در بیش از 7 1/2 دقیقه و همچنین تا به حال سه از پنج مسدود شده عکس.

‘œYeah من شات پرش نیست در حال سقوط در حال حاضر. بنابراین اگر شما نمی توانید ضربه خارج شات شما رو برای رسیدن به لبه کمی نزدیک تر” گفت: Cox بود که 4-برای-4 در سه ماهه سوم سال و 7-از-11 به طور کلی.

کاکس به پایان رسید و با 16 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و شش پاس گل. اسمیت که از دست رفته بازی در TCU به دلیل بالا مچ پا پیچ خوردگی تا به حال 12 امتیاز و 13 ریباند.

                                                                                                                                                                                                                       

دیدی ریچاردز تا به حال 17 امتیاز نه بر او فصل میانگین به عنوان بیلور شات 53 درصد (30 57) از این زمینه و برنده آن ملت است-بهترین 53 متوالی بازی اصلی. Qeen Egbo تا به حال 15 امتیاز و ماه Ursin 11.

میشل بری تا به حال 15 امتیاز در 6-از-8 تیراندازی از جمله هر سه 3-اشاره گر برای قورباغه ها. لورن شنیده بود 14 امتیاز و Jayde جنگل 11.

TCU ساخته شده تنها 3 از 14 عکس از میدان در سه ماهه سوم و 35 درصد کلی (20 58). قورباغه ها هستند و تنها 12 تیم به پایان برساند در درون تک رقمی بانوی خرس.

‘œWe نیست و در بهترین ما selves در نیمه اول اما ما قادر به آن را نگه دارید و نگه داشتن آن نزدیک است. ما قادر به تکیه بر برخی از چیزهایی دفاعی کمک کرد که ما” TCU مربی Raegan Pebley گفت. ‘œThe نیمه دوم به خصوص در سه ماهه سوم بیلور گرفته تا دفاع خود را و من فکر نمی کنم ما به خوبی پاسخ داده. ما داد تا بیش از حد بسیاری بالا-در صد عکس به آنها را.”

تنها سبد

پس از همه نقاط در سه ماهه سوم کاکس نیز تا به حال یک کمک در 3-اشاره گر توسط Te كردند کوپر. که تنها سبد کوپر که به پایان رسید 1-از-7 تیر اندازی و بیش از 11 امتیاز در زیر فصل به ثمر رساند به طور متوسط.

                                                                                                                                                                                                                       

در جاده ها

TCU شد 5-0 در 12 جاده های قبل از از دست دادن در Waco. که برگ بانوی خرس به عنوان تنها تیم شکست نخورده در 12 جاده بازی ها (5-0).

تصویر بزرگ

TCU: قورباغه ها را از دست داد به بیلور برای 29 بازی در یک ردیف از فوریه سال 1990 و در حال 0-17 علیه مربی کیم willie colon. پایین ترین نمره بزرگ 12 بازی در این فصل هر دو در برابر بیلور از جمله 66-57 از دست دادن در خانه.

بیلور: willie colon که در 20 فصل یک حرفه ای ضبط از 598-100. بانوی خرس تنها نیاز به پیروزی در دو بعدی خود را در پنج بازی را willie colon سریع ترین مربی در بخش تاریخچه (مردان و زنان) برای رسیدن به 600 حرفه ای برنده است.

بعدی

TCU پخش سه بعدی آن چهار بازی در خانه شروع یکشنبه در ایالت آیووا یک تیم قورباغه ضرب و شتم 77-74 در اوایل این فصل است.

بیلور نقش آن دو بازی بعدی در جاده ها است. بانوی خرس بازی شنبه در اوکلاهما ایالتی که در آنها ضرب و شتم 94-48 ماه گذشته.

__

بیشتر AP زنان کالج بسکتبال: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im