واکو تگزاس — شماره 2 بیلور نیست با پایان فصل به طور منظم و حتی با آن 10 متوالی بزرگ 12 عنوان در حال حاضر در دست.

‘œThe قهرمانی واقعا هیچ معنایی ندارد اگر شما از دست دادن این تاریخ و زمان آخرین اما بسیاری از بازی ها در آن است” ارشد لورن کاکس گفت. ‘œSo ما می خواهید را به پایان برساند 18-0 در لیگ است.”

                                                                                                                                                                                                                       

بانوی خرس را بیشتر از یک بازی که انجام می شود پس از ضرب و شتم تگزاس 69-53 در گذشته خود را به طور منظم فصل صفحه اصلی بازی روز شنبه که هم ارشد شب.

فارغ التحصیل انتقال Te كردند کوپر گل 20 امتیاز و سال چهارم ارشد Cox تا به حال 17 امتیاز 12 ریباند به عنوان بانوی خرس (28-1, 17-0 بزرگ 12) تمدید رکورد خود را به پیروزی 58 به طور منظم فصل کنفرانس بازی در یک ردیف. آنها همچنین برنده خود را 56 مستقیم بازی در Ferrell, مرکز که در دو هفته آنها را به میزبان خود NCAA Tournament بازکن.

‘œThat بود آخر فصل به طور منظم بازی در آن طبقه’� مربی کیم willie colon گفت: از چهار سالمندان که به رسمیت شناخته شد در حاصل کار دو تیم. ‘œThey را یک فرصت در پلی آف میزبان دور اول و دوم در اینجا. اما احساسات, ‘وای من نمی خواهد که این کار را انجام دوباره’ فقط جاری شدن سیل و شما قطعا می خواهید به ترک با یک پیروزی است.”

کاکس به حال او 36th حرفه ای دو دو در حالی که دانشجوی سال دوم NaLyssa اسمیت نیز با 13 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

آدری وارن به ثمر رساند و 10 امتیاز برای Longhorns (18-11, 10-7) که تا به حال برنده سه قبلی خود چهار بازی. آنها از دست داده بود 20 در خانه به بیلور در Jan. 31.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œObviously ما نا امید کرد. منظورم این است که ما در یک نقطه در این فصل و یا حتی دوره به پیدا کردن بسیار خوب در مورد از دست دادن” مربی کارن استون گفت. ‘œBut من فکر می کنم که ما بسیار رقابتی تر از ما بودند در آستین برای کشش دیگر از زمان و من فکر کردم که ما قادر به دوباره کمی در حاصل کار دو و منجر شد یک کمی بیش از حد برای ما است.”

هر دو بزرگ 12 برنده خط و رگه برنده برای بانوی خرس شروع به پس از از دست دادن خانه به تگزاس در فوریه. 6, 2017.

کوپر به حال 13 امتیاز حاصل کار دو تیم قبل از, 10 در سه ماهه اول.

‘œReally مجموعه ای از تن برای آنها در ابتدای بازی,’� استون گفت.

اما کوپر هنوز بدون گل پس از شکست زمانی که او از دست رفته لبه تلاش 3-اشاره گر با حدود 6 1/2 دقیقه باقی مانده در سه ماهه سوم.

‘œI حتی نمی می دانم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد” کوپر گفت: هنگامی که درباره airball رسم خنده از willie colon و همکار سالمندان نشسته با او.

                                                                                                                                                                                                                       

کوپر پس از آن گل هفت امتیاز در کمتر از 90 ثانیه به عنوان بخشی از یک 15-3 اجرا قرار داده است که بانوی خرس های پیش رو با دو چهره برای بقیه ی بازی ها. او سوار یک layups قبل از دیدی ریچاردز نفوذ و سپس منتقل کردن به کوپر در جناح چپ برای 3 از نزدیکی همان نقطه که در آن او از دست رفته بود آنقدر برای قرار دادن بیلور تا 45-27.

بیلور led 57-34 هنگامی که ارین DeGrate دیگر گراد انتقال تبدیل سه نقطه بازی در پایان سه ماهه سوم. او ساخته شده یک لیآپ و خراب ریچاردز پس از ذخیره یک توپ از بیرون رفتن از مرزهای کردم و آن را به DeGrate نزدیک به سبد خرید.

‘œDidi را فشار بازی توپ را به بیرون رفتن از مرزهای. او در تلاش برای پیدا کردن هم تیمی ارین دست راست وجود دارد,” willie colon گفت. ‘œBam او آن را جلب و یک و یک.’�

تصویر بزرگ

تگزاس: این Longhorns باید چهار سالمندان که همه بازی بیش از 110 کالج بازی. اما کسانی که سالمندان را مورد ضرب و شتم بیلور فقط یک بار. تگزاس دهکدهای از دست داد 20 از آخرین جلسات 21 – تنها پیروزی در آن کشش بودن که یکی سه سال پیش.

بیلور: با آشکار بزرگ 12 عنوان در حال حاضر در محل بانوی خرس بازی خود را به طور منظم فصل خانه آخر. کاکس و dani w اند بخشی از چهار متوالی بزرگ 12 قهرمانی. Dani w به پایان رسید و با شش امتیاز ساخت شش از او رایگان می اندازد در حالی که رفتن را از 0 به 10 از میدان (0 برای 5 بر 3-اشاره گر).

‘œIt احساسی, بعد,’� گفت: dani w که مانند DeGrate است از Waco.

بعدی

تگزاس پس از اتمام از فصل به طور منظم در خانه یکشنبه در برابر ایالتی اوکلاهما.

بیلور نقش یکشنبه در ایالت آیووا با یک فرصت برای نزدیک کردن آن سوم متوالی فصل به طور منظم بدون از دست دادن 12.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im