MORGANTOWN, W. Va. — بیلور است که عادت به بزرگ 12 فصل به طور منظم زنان قهرمانی.

برای Te كردند کوپر آن را ،

                                                                                                                                                                                                                       

کوپر به ثمر رساند 17 امتیاز و شماره 2 بیلور مسجل سهم آن 10 متوالی لیگ به طور منظم فصل عنوان با 64-39 پیروزی بر غرب ویرجینیا سه شنبه شب ،

‘œListen. همیشه به یاد داشته باشید این زمینه گفت:” بیلور مربی کیم willie colon. ‘œLosing شما را در قبر اما برنده هرگز قدیمی می شود.’�

کوپر led کارولینای جنوبی در نتیجهی یک سال پیش در 11.9 امتیاز در هر بازی قبل از آمدن به بیلور به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال. او در جا به سادگی برای بانوی خرس در حال ظهور به عنوان دومین گلزن برجسته. او نمرات نزدیک به 14 امتیاز در هر بازی در یک تیم است که پنج بازیکن به طور متوسط در دو چهره است.

‘œShe فکر می کند او بهترین فرصت را به سطح بعدی بازی با توپ در دست او’� willie colon گفت. “و من فکر می کنم که چرا او آمد. البته او می خواهد به نفع خود.”

برای بیلور سهم دیگری عنوان شد کسب و کار به عنوان معمول است.

تنها نشانه ای از جشن در دادگاه شد و پس از آن ، لورن کاکس و چند تن از هم تیمی های پدید آمده از اطاق کابینت قلفی به ثبت نام در چند امضا مطرح برای برخی از تصاویر و به اشتراک گذاری آغوش با طرفداران از هر دو تیم.

                                                                                                                                                                                                                       

این چهارمین منظم-فصل عنوان برای کاکس 6-پا-4 ارشد که به پایان رسید و با 12 امتیاز و نه پرتاب ریباند.

‘œThat یکی از دلایلی که من آمد به بیلور به نفع خود قهرمانی,’� کاکس گفت. ‘œAt این نقطه این نوع از انتظار و این که ما چگونه کار می کنند هر روز در عمل است.’�

بیلور (26-1, 15-0 بزرگ 12), سمان دانه بالا در این کنفرانس مسابقات و برنده آن 56 مستقیم به طور منظم فصل کنفرانس بازی. که یکی از ششم تمام وقت در NCAA تاریخ به عنوان UConn برنده 57 در یک ردیف از 2008-12.

بیلور همچنین برنده آن 44 راست جاده بازی در کنفرانس کشور سوم-طولانی ترین جمله خط در فصل به طور منظم.

بانوی خرس می پرچ عنوان آشکار با پیروزی شنبه یا با یک دست دوم-محل TCU به تگزاس در روز چهارشنبه.

‘œI همیشه تاکید بیشتر در فصل به طور منظم از این کنفرانس مسابقات” willie colon گفت. “هر کسی می تواند در یک رول و برنده سه یا چهار بازی در کنفرانس مسابقات است. اما زمانی که شما آن را انجام دهید برای کل فصل به طور منظم است که به معنی شما انجام داده ام چیزی. ما در حال رفتن به لذت بردن از که هواپیما سوار صفحه اصلی.’�

                                                                                                                                                                                                                       

دفاع از قهرمان ملی بیلور به نظر نمی آید به عنوان مسلط, به عنوان آن را در 40 نقطه برنده شدن بیش از كوهنوردان در Jan. 18 در ویکو ، بیلور رفتم جلو توسط دو رقمی فقط قبل از حاصل کار دو و افتتاح سه ماهه سوم در یک 13-0 اجرا را به نفع خود به راحتی.

‘œThey آمده نیمکت با استعداد,’� گفت: West Virginia مربی مایک کری. “آنها می آیند کردن نیمکت با اندازه. پست خود را به ثمر رساند بسیاری از نقاط. مال ما نیست. ما رو با نگهبانان خود را پست دارد مسدود کردن عکس. بیلور دارای یک تیم بزرگ.”

تیم های ترکیب شده به دست خود را اول 14 عکس از بازی. بیلور آمده از این آرامش در حالی که غرب ویرجینیا نیست.

از کوهنوردان موفق فقط 19 نیمه اول امتیاز و شکست خورده برای ضربه به یک هدف زمینه بیش از 10 دقیقه طول دوم و سوم و چهارم.

غرب ویرجینیا (16-10, 6-9) شات 24 درصد از سطح زمین را برای بازی از دست داده و به بیلور برای ششمین بار متوالی.

غرب ویرجینیا پیشرو گلزن Kysre Gondrezick آمد کردن زمین به نمره 13 امتیاز از دست رفته پس از سه بازی گذشته با یک نامعلومی آسیب است.

تصویر بزرگ

بیلور: بانوی خرس’ میانگین حاشیه پیروزی در 12 بازی شده است 26 امتیاز. تنها دو بار باید مخالفان به پایان رسید ظرف تک رقمی.

West Virginia: این کوهنوردان رفته اند 3-9 پس از اوج در شماره 17 در AP بالا 25 نظرسنجی ماه گذشته. خیمه پیروزی را بدست آنها مسابقات NCAA حباب. غرب ویرجینیا نقش دو نهایی خود را سه به طور منظم فصل بازی در جاده ها است.

تجلیل کوبه

اوایل روز دوشنبه بیلور به تماشای مراسم یادبود عمومی برای NBA ستاره کوبه برایانت لس آنجلس. Willie colon و بازیکنان خود گفت: آن را تقویت چگونه خود را مشاهده و خود را زندگی می کند.

‘œMy خانواده همراه اول در همه است که من انجام� willie colon گفت. ‘œThe انگیزه نمی خواهد به بیرون می آیند اینجا و فقط بازی خوب و سخت است. این بیشتر از شما خوبان و این می تواند از شما گرفته شده در یک لحظه. زندگی خود و بازی بازی به عنوان سخت به عنوان شما می توانید و نعمت خود را به حساب.’�

Cox تکرار احساسات مشابه.

‘œYou می توانید هر روز برای اعطا’� کاکس گفت. “شما رو به مردم شما را دوست دارم هر روز که شما آنها را دوست دارم چرا که شما هرگز نمی دانید وقتی که آخرین روز خود را در حال رفتن به.”

فصل کم

غرب ویرجینیا فصل قبل کم برای تولید 44 امتیاز در تگزاس در فوریه. 17.

بعدی

بیلور میزبان ایالت کانزاس در روز شنبه. بانوی خرس ضرب و شتم Wildcats 54-40 در فوریه. 8 در منهتن کانزاس.

غرب ویرجینیا در ایالت آیووا در روز شنبه. این کوهنوردان خود را در زمان زودتر جلسه 79-71.

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im