لاس وگاس — یک شاهکار است.

اورگان مربی کلی گور انتظار یک شاهکار در هر بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

“و هنگامی که ما نمی – و من فکر می کنم که چرا این عهد به عظمت این بچه ها – ما اصلا احساس خوب” گور گفت. “شما می دانید ما اصلا احساس خوبی در مورد آن.”

با توجه به گور نبود کاملا خوشحال سوم-رتبه اردک cruised به 79-59 پیروزی بر یوتا در Pac-12 یک چهارم نهایی در روز جمعه پس از تنبل, سه ماهه اول, بقیه کنفرانس می تواند در مشکل عمیق است.

سابرینا Ionescu تا به حال 19 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هشت پاس گل به سرب اورگان که پاک شش نقطه در سه ماهه اول کسری بودجه و با استفاده از یک 20-4 اجرا در سه ماهه دوم برای به دست گرفتن شتاب. اشتعال اجرا شد 3-نقطه رگبار گلوله که دیدم اورگان (29-2) اتصال در هشت عکس های متوالی از فراتر از قوس به نیمه.

“ما بیرون آمد که در سه ماهه دوم و شما می دانید بازی مانند ما قادر به بازی” گور گفت. “من فکر می کنم ما outscored آنها 18, 19 امتیاز است که در سه ماهه. من نمی دانم. ما شده اند در واقع واقعا یک شروع خوب تیم است. ما فقط نیست امروز. بنابراین ما باید به کشف کردن که چرا و امید به رفع آن است.”

                                                                                                                                                                                                                       

Satou Sabally اضافه شده 17 امتیاز Jaz شلی سون با 10 برای مسابقات دانه بالا.

اورگان شات 10 از 16 از کف در سه ماهه دوم از جمله 8 از 12 از 3 نقطه محدوده در حالی که محدود کردن Utes (14-17) به تلخ 18.8% (3 16) تیر اندازی.

“ما متوقف می شود در پایان دفاعی و شما می دانید که ما روی نیمکت بازیکنان که در آمد به ما کمک فوق العاده” گفت: Ionescu, سه بار تایید شده 12 بازیکن سال. “آنها در عبور از خطوط گرفتن دزد است که به ما کمک کرده تا انتقال عکس و ما نگهبانان بودند تیراندازی توپ هست. دفاعی واقعا سوخت ما جرم ما توهین آمیز عکس. و منظورم از ما گرفتن بورس در سمت راست و آنها تیراندازی شد آن را مانند ما به طور معمول انجام دهد. بنابراین دفاع نقش زیادی در آن است.”

در حالی که Utes ” نیمکت در واقع outscored اورگان را 25-20 اردک حال 15-7 به ثمر رساند با استفاده از مزیت خود را سریع شکستن و تبدیل 16 یوتا گردش به 16 امتیاز.

“آنها به نوبه خود اشتباهات خود را به نقاط به سرعت” یوتا مربی Lynne رابرتز گفت. “معمولا کسانی که همه چیز دست در دست, شما آن را به نوبه خود بیش از شما به خود گالری و بورس شانس فقط با حداکثر سرعت دویدن و خط آن را. من می دانم که آن را در ارتباط با ما انتقال د, آن را سخت به عقب بر گردیم در دفاع از یک زندگی توپ گردش مالی به خصوص با سرعت خود را. به طوری که بخشی از آن را.”

                                                                                                                                                                                                                       

یوتا است که رهبری underclassmen تمام فصل از جمله در آن 72-63 باز دور برنده بیش واشنگتن شد گام توسط دانشجویان سال اول لولا Pendande و Brynna ماکسول که به پایان رسید با 15 و 12 امتیاز به ترتیب

اورگان که جاروب به طور منظم فصل سری توسط یک ترکیب 64 امتیاز شات 29 58 (50%) در بازی است. اردک 12 از 23 از 3 نقطه محدوده سقوط یک 3-اشاره گر خجالتی از تساوی Pac-12 مسابقات تک بازی ضبط.

با یک سوم راست Pac-12 به طور منظم فصل عنوان در دست اردک را سوار 17-بازی برنده خط خط به چهارم خود را پی در پی Pac-12 مسابقات نیمه نهایی که در آن آنها را ملاقات آریزونا یک 73-86 برنده بیش از کال در اوایل چهارم.

اورگان است که برای دو Pac-12 قهرمانی است که به دنبال آن دومین کنفرانس مسابقات عنوان پس از برنده شدن در 2017-18. استنفورد را شکست داد اردک در سال گذشته عنوان بازی.

تصویر بزرگ

یوتا: این Utes’ underclassmen اختصاص 73 درصد از تیم تولید فیلم توهین آمیز در این فصل از جمله 42 درصد از آنها سه اول: ماکسول Pendande و Kemery مارتین. در همه وجود دارد هشت underclassmen در یوتا فهرستی ساخت آینده ای روشن برای مربی Lynne رابرتز’ ،

اورگان: شلی فقط یک دانشجوی سال اول همچنان به تحت تاثیر قرار دادن زمین به عنوان او در حال حاضر دارای شش دو شکل بازی به ثمر رساند. استرالیا یک Pac-12 همه دانشجوی سال اول محترم ذکر است پس از به طور متوسط 6.3 امتیاز. شلی شکست اورگان تک بازی رکورد 3-اشاره گرها در 10 بازی از کالج حرفه ای هنگامی که او رفت و 10 و 14 از 32 نقطه عملکرد در برابر UC ریورساید در دسامبر. 16.

سراغ

با چندین بالقوه پیش نویس میدارد برای اورگان تعداد انگشت شماری از WNBA پیشاهنگی بودند در غرفه برای چهارم.

ورودی

نوادا Gatorade بازیکن سال, تیلور Bigby یک اورگان متعهد شد در حضور پدر ودختر, Lamar به تماشای اردک. Bigby کمک گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان تاریخ ماه گذشته به عنوان Bulldogs برنده کلاس 4A قهرمانی کشور برای یک NIAA-ضبط ششمین بار متوالی. این مدرسه 12 قهرمانی همه آنها در گذشته 19 فصل است.

بعدی

یوتا: Utes فصل به پایان می آید.

اورگان: بازی خواهد کرد آریزونا در روز شنبه در نیمه نهایی.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de