یوجین سنگ. — Ruthy Hebard گل 24 امتیاز و Satou Sabally 20 اضافه شده به سرب شماره 3 اورگان به 92-56 تار و مار از واشنگتن در روز یکشنبه برای قرار دادن تا فصل به طور منظم برای هر دو تیم.

سه نفر دیگر از اردک (28-2, 17-1 Pac-12) نیز به پایان رسید و در دو چهره به عنوان ذخیره تیلور چاوز تا به حال 14 سابرینا Ionescu 13 امتیاز و 11 پاس گل و Minyon مور 11 امتیاز .

                                                                                                                                                                                                                       

سالمندان Hebard, Ionescu و مور چپ بازی با 4:27 باقی مانده را با صدای بلند تشویق همراه با Sabally که او نیز افتخار ارشد بعد از او اعلام کرده است برای WNBA پیش نویس است.

الکسیس Griggsby و مای-لونی Henson led Huskies (13-16, 5-13) با 11 امتیاز در هر. کهربا Melgoza واشنگتن پیشرو گلزن ورود به بازی با متوسط 17.0 برگزار شد به 10 تیر اندازی 3 از 13 از این زمینه است.

Pac-12 قهرمانان outscored واشنگتن 25-6 در سه ماهه دوم به شکستن و دور از یک نقطه منجر شود و تمام اما دور قرار داده اورگان 16 پیروزی متوالی با نیمی از بازی به بازی. پیروزی چپ اورگان شکست نخورده در 15 بازی این فصل حداقل یک مطلب به ظاهر مطمئن اردک میزبانی افتتاحیه دوره از مسابقات NCAA.

بر خلاف بسیاری از اورگان های اخیر مخالفان واشنگتن ماند با اردک در سه ماهه اول. با وجود سقوط 7-0 به Huskies از مبارزه را به 14-12 سرب در 3-اشاره گر توسط T. T. Watkins. اورگان به سرعت به دست آورد که منجر شد تا 19-18 بعد از یک ربع در Ionescu را جفت پرتاب آزاد با 3.4 ثانیه به سمت چپ. که کاهش Melgoza هدف قرار دادن یکی از دو پرتاب آزاد پس از یک خطا عمدی تماس در Ionescu.

                                                                                                                                                                                                                       

Huskies هنوز در 24-22 زمانی که اردک تبدیل شده و بازی خود را به آخرین کج, پیروزی, پایان نیم در یک 22-2 اجرای بیش نهایی 7:37 منجر به 46-24 در حاصل کار دو تیم. واشنگتن نمی بیش از نمره نهایی 6:29 از سه ماهه دوم جرم مانع از پنج گردش و هفت از دست رفته هدف زمینه تلاش است.

اورگان دفاع به پایان رسید تا مجبور 22 گردش توسط Huskies, که همچنین شات 37 درصد از این زمینه است.

واشنگتن تنها 3 15 از میدان که در سه ماهه دوم ترک Huskies از در 27 درصد در نیمه اول. اردک در مقابل, شات 58 درصد (10 از 17) در سه ماهه دوم به پایان نیم در 47٪.

اورگان منجر به رشد 74-40 بعد از سه چهارم اردک شات 49 درصد از میدان در این بازی به ثمر رساند که بیشترین امتیاز را در این فصل برابر Huskies.

تصویر بزرگ

واشنگتن: در حالی که 12 واشنگتن قبلی 17 بازی های کنفرانس تصمیم گرفته شده بود توسط تک رقمی از جمله سه در وقت اضافه از دست دادن به اورگان شد وسیع ترین حاشیه از شکست این فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

اورگان: اردک پایان فصل به طور منظم در 16 بازی برنده خط خط و برنده 15 همه از بازی های خانگی خود را در این فصل است. 17 لیگ برتر فوتبال پیروزی یک رکورد برای Oregon.

بعدی

واشنگتن: در دور باز از Pac-12 مسابقات در روز پنج شنبه.

اورگان: بازی نامعین حریف روز جمعه در مرحله یک چهارم از Pac-12 مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im