COLLEGE PARK, Md. — این تصادفی نیست که Jalen اسمیت اجرای متوالی دو دونفره همزمان با مریلند زمان برنده خط.

اسمیت تا به حال 22 امتیاز و حرفه ای-19 ریباند برای نهم مستقیم دو دو و شماره 7 مریلند هرگز سوار در یک 76-67 پیروزی بر نورث وسترن در سه شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

مریلند بود 3-3 در ده قبل از اسمیت شروع خود را در رشته دو دونفره و Terrapins لرزاند کردن نه پی در پی برنده است. مریلند (22-4, 12-3) در حال حاضر به تنهایی می ایستد در وهله اول دو بازی پیش از پن استیت.

بیش از گذشته و نه بازی 6-پا-10 اسمیت است که به طور متوسط 18.9 امتیاز و 12.7 پرتاب ریباند. او را بدست مقدار زیادی از کمک ارشد گارد آنتونی کوان جونیور اما در این شب Terrapins تبدیل به اسمیت – و این بازیکن با نام مستعار “œStix” تحویل در یک راه بزرگ است.

‘œStix فوق العاده بود امشب یک جهش کوتاه از 20-20″ مربی علامت Turgeon, گفت:. ‘œHe بود که در سطح دیگری است.”

آخرین مریلند بازیکن به 20 امتیاز و 20 ریباند در یک بازی جو اسمیت در برابر تگزاس در سال 1995 در مسابقات NCAA. جوان اسمیت سقوط یک جهش کوتاه و او آن را می دانستند.

‘œIt لطمه می زند” او گفت:. ‘œI درک نمی کنند که چگونه نزدیک من شد تا سه دقیقه (سمت چپ) در بازی است. من هنوز هم حرفه ای من در ریباند به طوری که یک به علاوه.”

                                                                                                                                                                                                                       

اسمیت زمانی خود را 17th, دو-دو فصل توسط halftime. در دو بازی برابر شمال غربی این فصل دوم دارای 47 امتیاز و 30 پرتاب ریباند.

پرسید: آیا او را دیده به اندازه کافی از اسمیت, Northwestern مربی کریس کالینز گفت: œI فکر می کنم هر کس احتمالا تا به حال به اندازه کافی از او. او در برابر این همه از آنجا که او یک بازیکن فوق العاده.”

کوان به ثمر رساند 19 برای Terrapins که بهبود رکورد خود را در خانه به 15-0.

رایان جوان به ثمر رساند 17 و بو Buie اضافه شده 15 برای Wildcats (6-19, 1-14) در 10 خود را پی در پی شکست. شمال غربی نیز شده بود اما هیچ بازی برای اسمیت که به طرز چشمگیری بهبود یافته از اول فصل با اضافه کردن عضله و به دست آوردن تجربه.

‘œLast سال سطح مهارت خود را وجود دارد و ورزشکاری, اما شما قادر خواهید بود به نوعی به بدن خود را کمی و او را خارج از تعادل” کالینز گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

دیگر نه.

‘œHe انجام بسیاری برای ما” کوان گفت. ‘œHe پوشش برای اشتباهات ما در پایان دفاعی رو بسیاری دوم شانس فرصت ها چون از او. و ما نیاز به همه آنها را.”

توسط 12 در حاصل کار دو تیم شمال غربی trailed تنها 50-46 10:45 به سمت چپ. آن 63-57 قبل از غوطه دادن توسط اسمیت دو پرتاب آزاد توسط کوان و لیآپ توسط هارون Wiggins قرار داده Terps تا 69-57 با 3:23 باقی مانده است.

زمانی که تیم ملاقات کرد در شمال غربی یک ماه پیش Terrapins بسیج از 14 نقطه کسری حاصل کار دو تیم به پیروزی 77-66. این بار مریلند در زمان شارژ در ابتدا.

اسمیت تا به حال 10 امتیاز و شش ریباند در افتتاحیه هفت دقیقه به سهام این Terps به 17-6 منجر شود. پس از Wildcats بسته به 25-22 داریل Morsell Wiggins و اریک آیالا ضربه های پی در پی 3s و کوان اضافه شده یک پرتاب آزاد برای 13 نقطه کوسن.

اواخر غوطه دادن توسط اسمیت ساخته است 37-25 در حاصل کار دو تیم.

در حال حرکت به بالا

کوان گذشت تام McMillen به حرکت هشتم در مریلند حرفه ای به ثمر رساند لیست. کوان ارشد گارد است 1,809 امتیاز و 49 کوتاه از ابتلا به Lonny باکستر برای هفتم. مدرسه رکورد 2,269 توسط Juan دیکسون.

تصویر بزرگ

شمال غربی: این Wildcats می توانید با آرامش در ساخت بازی از آن در جاده ها در برابر یک بالا 10 تیم. اما آنچه شمال غربی می تواند به جای استفاده از یک پیروزی اخلاقی واقعی, یک, یک شاهکار به Wildcats انجام نشده پس Jan. 11 برابر نبراسکا.

‘œA بسیاری از ما بچه ها, آنها هرگز حتی در اینجا که دیوانه است. این که چگونه جوان این گروه است” کالینز گفت. ‘œI هستم واقعا افتخار آمدن در اینجا و در این راه ما را به رقابت در برابر یکی از بهترین تیم ها در امریکا است.”

مریلند: یک هفته پس از فشردن گذشته پست نبراسکا در خانه Terrapins چپ هیچ چیز را به شانس در برابر یک حریف برتری دارند. نبود blowout اما نتیجه هرگز واقعا در شک و تردید. مریلند در حال حاضر دو برنده از یک فصل کامل در خانه.

بعدی

شمال غربی میزبان مینه سوتا روز یکشنبه در مسابقه برگشت از یک بازی Wildcats از دست 77-68 در Jan. 5.

مریلند چهره شماره 25 ایالتی اوهایو در روز یکشنبه شروع به کشش که در آن Terrapins بازی سه نفر از چهار نفر در جاده ها است.

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im