هیچ انکار آمبروز به عنوان استیونسون outlasts صهیون-بنتون

را تکذیب کرد توپ به حدی است که او حتی نمی توان یک هدف زمینه در برابر Highland Park در استیونسون منطقه ای نهایی متی Ambrose نخواهد بود خنثی دوباره.

هم تیمی مت Kaznikov تواند پیش بینی آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

“من شناخته شده بچه پس ما نظامیان” Kaznikov گفت: از همکار ارشد Ambrose. “ما در همان تیم در طول چهار سال. او آغاز شده کمی آهسته در پلی آف اما او یک تیرانداز فوق العاده گلزن خوب رهبر و او را به فوران در برخی از نقطه. او است رفتن به پایین بدون مبارزه.”

فوران آمد سه شنبه شب.

در حالی که این کمک کرد که صهیون-بنتون بازی man-to-man دفاع و تا به حال هیچ علاقه ای به بازی آهسته به پایین بسکتبال در کلاس 4A چشم انداز مقطعی نیمه نهایی آمبروز بیشتر از آماده به صرف 2 امتیاز او محشور برابر Highland Park توپ-مطبوعات روز جمعه گذشته. سه سال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده استارت ریخت و در یک کار حرفه ای-بالا 31 امتیاز و افزود: 9 ریباند به عنوان بالا به کشت استیونسون رییس No. 5 صهیون-بنتون 61-52.

این پرستان’ سوم برنده به عنوان بسیاری از بازی ها بیش از Zee-زنبور عسل در این فصل است.

“ما می خواستیم به او را تحت فشار فراتر از 3” الف-ب مربی باب Worthington گفت: Ambrose. “اما او حتی فراتر از آن. بنابراین من او را به اعتبار. ارشد بچه. حذف برخی از عکس های پایین. من او را تحسین. من فقط آرزو می کنم او تا به حال [صهیون-بنتون] maroon امشب.”

با آن 12 پیروزی متوالی استیونسون (28-4) پیشرفته و به روز جمعه 7 p. m. مقطعی نهایی در برابر ردیف 2 موندلین (30-4) که برگزار کردن شماره 11 چشم انداز 46-42 در روز سه شنبه دوم نیمه نهایی.

                                                                                                                                                                                                                       

آمبروز که بازی به طور پیوسته بهتر است به عنوان فصل پیشرفت کرده است پس از کاهش یک راست مصدومیت زانو رنج می برد در پاییز شات 9 از 12 از کف رفتن 5 از 6 از arc.

او همچنین کمک استیونسون حفاری خود را از یک 11-2 سوراخ به ثمر رساند 8 امتیاز (دو 3-اشاره گر) به عنوان پرستان بسته سه ماهه اول با یک 14-0 اجرا شود. آمبروز تا به حال 21 امتیاز (1 خود را نجومی بالا) در حاصل کار دو و میهن پرستان به رهبری 32-26.

“او تا به حال یک رابطه جنسی خشن فصل به دلیل زانو” استیونسون مربی پت آمبروز گفت: از قدیمی ترین ، “من نه گفت:” در حال حاضر او ‘بزرگ’ اما من میگویم او را بهتر از او بود.”

آمبروز نیاز به بزرگ به خاطر صهیون-بنتون junior گارد Amar Augillard همه چیز را او می تواند برای برنده شدن در این بازی برای تیم خود. Augillard به ثمر رساند 27 امتیاز (چهار 3s) رفتن 11 از 28 از کف. او غرق چرخش ژاکت کش باف پشمی طولانی 3s و افزایش layups.

                                                                                                                                                                                                                       

“این یک تیم بزرگ بیش از وجود دارد” متی آمبروز گفت. “Amar, انسان, او یک بازیکن. او می تواند هر گونه ضربه به ضرب گلوله در نیمه دادگاه. او دیوانه است.”

استیونسون led 43-32 با کمتر از دو دقیقه به سمت چپ در سه ماهه سوم زمانی که صهیون-بنتون تبدیل کامل آن-دادگاه فشار و آن را متلاطم حتی یک تیم با تجربه مانند میهن پرستان. زمانی که Augillard چرخید و swished جناح راست بلوز در اوایل چهارم, Zee-زنبورها شد در 44-43. آمبروز در جواب با 3. پس از Damontae تیلور swooped در غوطه Kaznikov در پاسخ غرق شدن 3 آن را 50-45 با 3:19 چپ. Zion-بنتون هرگز نزدیک کردم.

“ما می دانستیم که صهیون واقعا دوست دارد انتقال بازی از بالا و پایین” Kaznikov گفت. “کلید برای کم کردن سرعت خود را انتقال و دو تا از بهترین بازیکنان. Amar و Damontae شما به آنها اعتبار. آنها همچنین یکی از heck از یک بازی است.”

“من احساس ما رو اضافی اموال با گردش است که ما را وادار با فشار اما پس از آن وجود دارد برخی از تنظیمات (استیونسون) ساخته شده با کاهش سرعت بازی پایین” Worthington گفت. “ما می خواستیم به اجرا. ما می خواستیم به آنها فشار به بالا و پایین طبقه یک کمی بیشتر از ما انجام دادیم به خصوص در نیمه دوم. ما ساخته شده یک اجرای خوب.”

Kayleb Naylor اضافه شده 11 امتیاز و 8 ریباند برای Zee-زنبور عسل در حالی که تیلور به پایان رسید و با 10 امتیاز.

Kaznikov و RJ هولمز (9 ریباند) هر سهم 12 امتیاز برای میهن پرستان که به ثمر رساند در 30s در هر دو منطقه ای خود را برنده (بیش از دریاچه زوریخ و Highland Park).

“ما قرار داده تا نقاط امشب اما دو بازی اول ما [در منطقه] ما نمی تواند ضربه هر چیزی در خانه ما طبقه” متی آمبروز گفت. “ما همیشه دفاع ما در پلی آف. اگر ما انجام این کار, ما در حال رفتن به خوب. ما ساخته شده (Zion-بنتون) نگاهی به برخی از عکس های دشوار و برخی از عکس های دشوار و اعتباری به آنها. آنها را انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de