‘ماسک تاکو’: هوگو Tacos بازگشایی استودیو شهر محل پس از بسته شدن زمانی که مشتریان حاضر به پوشیدن ماسک

استودیو سیتی (CBSLA) — هوگو Tacos به بازگشایی آن Studio شهرستان محل پس از بسته شدن به مدت دو هفته به دلیل مشتریان عصبانی شد و اذیت و آزار کارکنان بیش از نیاز به پوشیدن پوشش صورت برای خدمات.

Hugos Tacos بازگشایی آن استودیو شهر محل سکونت چهارشنبه پس از بسته شدن به مدت دو هفته با توجه به مشتریان امتناع از پوشیدن چهره پوشانده اند. (اعتبار: CBSLA)

“به عنوان کسب و کار چیدن طوری بودند که واقعا تند و تیز و درگیری عاطفی با مردم — دعوت از مردم نام به زبان فیزیکی تهدید گاهی” لایحه Khone هوگو را Tacos اجرایی گفت. “آنها در واقع انداخت یک لیوان آب از طریق یک پنجره در یکی از کارمندان.”

Khone گفت که زمانی که او می دانست که او تا به حال به انجام کاری بسته شدن استودیو شهر محل سکونت ژوئن 27 و قشم روستای محل سکونت یک روز بعد.

“این یک قبیله ای نماد است. آن را تبدیل به سیاسی. آن را تبدیل به یک نماد وفاداری” Khone گفت. “یک ماسک است نه یک نماد از هر چیزی غیر از تلاش برای مراقبت از خود و جامعه است.”

Khone گفت: او اضافه اکریلیک ورق به صفحه نمایش پنجره های نصب شده اضافی دوربین های امنیتی افزایش تا منظقه خدمات و استخدام کسی برای ایستادن در جلو و مطمئن شوید که مشتریان باید یک ماسک بر روی آنها قبل از رسیدن به پنجره.

“در ابتدا من فکر کردم ما ممکن است قادر به انجام آن را با یکی از مردم ما اما چیزهایی که به گرم شدن است که هفته گذشته” Khone گفت. “ما نیاز به پیدا کردن یک گارد امنیتی, کسی در مدرسه.”

Roy اوکادا شده است که از آمدن به رستوران برای سال گفت: او نا امید شده بود ایستاده تعطیل اما درک چرا که او خود شاهد خصمانه مشتری.

“من درک نمی کنم که آن را مانند یک چیز ساده” گفت: اوکادا. “من نمی دانم یک پسر او حاضر به پوشیدن ماسک. من نمی توانستم باور مرد. من گفتم: “فقط با قرار دادن ماسک ، او نمی خواهد آن را انجام دهد.”

Khone گفت: تا کنون همه چیز مسالمت آمیز است اما حتی جمعه یک مشتری کنار امنیت بدون پوشش چهره شد و در نهایت در خدمت منظقه.

در حالی که استودیو شهر محل سکونت است و در حال اجرا از قشم روستای محل تنظیم شده است و چهار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de