بدون نیاز به تغییر برنامه های آخر هفته بیش از Coronavirus می گویند دنور مقامات بهداشت

در طول یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی امروز 6 مارس باب مک دونالد, مدیر اجرایی دنور بخش عمومی و محیط زیست پرسیده شد که آیا مردم باید خود را تغییر دهید برنامه های آخر هفته و یا تجدید نظر رفتن به قطعات بازی در روز دوشنبه. و آنچه در مورد اپرا وینفری در Pepsi Center

“نه. آنها نباید” مک دونالد پاسخ داد. “مردم نمی نیاز به شروع به ماندن در خانه.”

مک دونالد و دیگر مقامات بهداشتی تشویق مردم به آرام باقی می ماند پس این خبر که دو دنور ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus یا COVID-19 آن را به عنوان به طور رسمی شناخته شده است. این نتایج تست در انتظار تایید توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که باید پاسخ نهایی در آغاز هفته آینده.

هر دو از مردم در حال حاضر در انزوا در خانه. آنها نیاز به دو تست منفی گسترش بیش از این دوره از 24 ساعت قبل از اینکه اجازه بازگشت به مردم است.

یکی از این افراد تا به حال شده است در یک کشتی کروز در حالی که دیگر شده بود بازدید از ونکوور.

تا کنون هشت نفر در کلرادو باید آزمایش مثبت برای coronavirus. شده اند وجود دارد بیش از 100,000 موارد تایید شده بیماری که اغلب منجر به علائم شبه آنفولانزا و 3,500 مرگ و میر در سراسر جهان است.

مک دونالد اضافه شده است که افراد مسن تر که به سقوط به افزایش خطر گروه پیمانکاری موارد جدی از coronavirus نباید احساس ترس به ترک خانه. “وجود دارد هیچ دلیلی برای مردم به انصراف از سفر خود را و یا خودداری از بودن در جامعه این آخر هفته” او تکرار کرد.

دنور مقامات بهداشت بودند و تمایلی به رها کردن دقیق اطلاعات دموگرافيک در دو نفر که تست کردم مثبت اما مقامات بهداشتی دولت را تایید کرده اند که یک زن در دهه هفتاد او در حالی که از سوی دیگر یک انسان در چهل سالگی. مرد پدر و مادر از یک کودک در آن خیابان اسقفی که بسته اولیه در تاریخ 6 مارس به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

مدرسه ساخته شده از بسته شدن تصمیم خود را در آن.

“این چیزی است که ما انجام داده اند” مک دونالد گفت. “و به دنبال بازگشت به آن وضعیت آن را هنوز هم چیزی است که ما انجام داده اند.”

در علاوه بر این به دو نفر که تست مثبت و همچنین به عنوان مرد خانواده و هفت نفر دیگر تحت قرنطینه در دنور به دلیل قرار گرفتن در معرض و یا سفر تاریخ است. و ما می توانید انتظار بیشتر موارد در دنور با توجه به مک دونالد.

“من فکر می کنم ما بیشتر موارد در نهایت. ما در حال آماده به مدیریت آن” مک دونالد گفت. “ما همیشه آماده شدن برای بدترین و امید برای بهترین.”

اما مردم توصیه به انجام بیش از امید: آنها باید شستن دست های خود را اغلب به خصوص قبل از غذا خوردن یا دست زدن به دهان و یا چشم مقامات بهداشتی می گویند.

همانطور که برای کسانی که دسترسی فوری به غرق مک دونالد می گوید: “ما در حال هل دادن مقدار زیادی از اطلاعات به ما جمعیت بی خانمان مطمئن شوید که آنها می دانند که در آن در دسترس عموم دست غرق هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>