تبدیل شدن به یک فینالیست برای 93.3 وطن برای تعطیلات یک سورپرایز شیرین و لذت بخش برای دنور الکترو-soul band بدون لمس است اما چیزی نیست که این دو رود به اتفاق می افتد — به خصوص فقط به عنوان دو عضو تصمیم گرفت به بخشی از راه.

تولید کننده کالین مولیگان و خواننده Cassie Wilson لذت موسیقی بودند اما آنها در حال کشیده خلاق مختلف جهت. مولیگان به دنبال به انجام بیشتر تولید و ویلسون در حال تبدیل شدن بیشتر متمرکز, بزرگ, indie folk, پروژه Cous.

“این یک نوع جهت من واقعا به دنبال به جلو در و واقعا به آن کامل من قلب و روح می گوید:” ویلسون. “و من واقعا دامن زده برای چه کالین در حال کار بر روی.”

در این مرحله مولیگان و ویلسون بود با خود صادق: آیا آنها چوب آن را و ببینید که در آن موفقیت می رود و یا اینکه آنها بخشی از راه و دنبال موسیقی آنها واقعا می خواهید به بازی ؟

این طول می کشد بسیاری برای یک گروه به این گفتگو و به اعتباری خود را در حال حاضر است که آنها تصمیم گرفته اید برای تماس آن واریز شده مولیگان و ویلسون در حال فراق به عنوان دوستان است.

“وجود دارد هیچ دشمنی یا هر چیزی” مولیگان می گوید. “این دشوار است چرا که ما تا به حال که فشار و ما گرفتن که حرکت اما در همان زمان شما را مجبور به فکر کردن به جلو به آینده و دیدن خلاقانه که در آن ما می خواهیم به تمرکز انرژی خود را. خواستار آن در این مرحله بود که کار درست را انجام دهید حتی اگر آن را می شود سخت است.”

برای ویلسون و مولیگان که با تشکیل باند در حالی که حضور در دانشگاه کلرادو در سال 2018 پخش موسیقی همراه بود سرگرم کننده و راه های خلاقانه به تصویب وقت آزاد خود را. آنها هرگز انتظار آن را به رفتن در هر نقطه.

“هنگامی که ما شروع کردیم تا صفر انتظارات می گوید:” مولیگان. “ما تا به حال هیچ ایده که در آن می تواند بروید. ما فقط از نوع نورد همراه با سفر است.”

پس از ساخت چند آهنگ با هم همه چیز شروع به اتفاق می افتد به صورت بدون تماس محلی است. کسانی که آهنگ رو برخی از رادیو بازی اما مولیگان و ویلسون می دانیم که موفقیت تنها پرداخت اگر آنها هر دو به طور کامل سرمایه گذاری.

“من یک مقدار زیادی از قدردانی برای هیچ لمس می گوید:” ویلسون. “ما برای انجام بسیاری از چیزهای سرد و من به دنبال به جلو به بیرون رفتن با صدای بلند با ما مارکی نشان می دهد.”

بدون لمس نقش در 8 p. m. روز شنبه, مارس 28 در مارکی تئاتر 2009 Larimer خیابان. بلیط ها $15 و در دسترس مارکی سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de