طناب دار آويزان در غرفه از راننده نسکار بابا والاس

طناب دار داشت در بابا والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway بعد از ظهر یکشنبه نسکار اعلام کرد. والاس نسکار است تنها سیاه و سفید تمام وقت راننده و به تازگی به رهبری فشار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از نسکار حوادث.

مسابقه خود در جام نسکار سری GEICO 500 — به تعویق افتاد تا روز دوشنبه به علت بارش باران.

“ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع,” نسکار در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. “ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است.”

“همانطور که ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال برای همه” اعلام شد.

والاس به نام نمایش “نفرت عمل نژادپرستی و نفرت” و گفت: آن را در سمت چپ او را “فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی است.”

“در طول چند هفته گذشته من غرق شده اند حمایت از مردم در سراسر نسکار صنعت از جمله دیگر رانندگان و اعضای تیم در گاراژ” والاس گفت: در بیانیه ای در رسانه های اجتماعی. “با هم ورزش ما ساخته شده است یک تعهد به رانندگی تغییر واقعی و دفاع از یک جامعه است که پذیرش و استقبال از همه. هیچ چیز مهم تر است و ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت. به من گفت: “من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما.’ این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.”

در اوایل این ماه نسکار ممنوع نمایش مؤتلفه پرچم در حوادث است. والاس که دیده شد با پوشیدن یک “من نمی توانم نفس بکشم” پیراهن در یک مسابقه آخر هفته قبل از این تصمیم اعلام شد, تا به حال به نام پرچم ممنوع می باشد به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در زمان مکان در سراسر ایالات متحده

NASCAR Cup Series Blue-Emu Maximum Pain Relief 500
بابا والاس دیده می شود در Martinsville Speedway در ژوئن 10 سال 2020 در Martinsville, Virginia. گتی

“باید وجود داشته باشد هیچ فردی ناراحت کننده است که نشان دادن به رویدادهای ما به یک زمان خوب با خانواده خود را احساس می کند که برخی از انواع راه در مورد چیزی که دیده می شود یک شی را دیده اند و پرواز” والاس با سی ان ان گفت در آن زمان است. “هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها.”

اواخر یکشنبه, راننده مایکل مک داول در توئیتر خود نوشت: “خدا به ما کمک کند. این سطح از شر آن طول می کشد به انجام چیزی شبیه به این است که نفرت انگیز است. این است enraging و دلخراش را همه در همان زمان. “

دیل Earnhardt جونیور نیز وزن در اوایل روز دوشنبه به tweeting به سادگی “امید بابا برنده آن فردا.”

قبل از مسابقه روز یکشنبه یک هواپیما می تواند دیده می شود پرواز بیش از آلاباما Superspeedway بکسل در حال حاضر ممنوع مؤتلفه پرچم با نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.” یک کاروان از خودروهای بخور با پرچم نیز سوار توسط محل در اعتراض.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de