نورکو ناخن سالن تغییرات مناظر بازگشایی با, هوای آزاد, خدمات

لس آنجلس (CBSLA) — ناخن های خود را و آبگرم در نورکو شده است عامل مانند هر سالن 15 سال گذشته — در داخل خانه.

Coronavirus محدودیت های آنها را مجبور به انطباق با داشتن خدمات فضای باز نگه داشتن درهای خود را باز و برخی از مشتریان خود را به نظر می رسد آن را دوست داشتن.

کاربران می گویند که این تغییر از مناظر کاملا تنظیم اما زمانی که آب و هوا بزرگ است آثار آن را کاملا.

“آن را زیبا. شما لازم نیست بوی پودر و پس از آن نیز کمک می کند. باد می وزد. پس از آن واقعا خوب گفت:” لیندا Vosch.

دستیار مدیر اویی Tran می گوید آن زمان هفته پژوهش را به مطمئن شوید که کسب و کار در خط با فرماندار جدید دستورالعمل های ایمنی و خدمات خود را می تواند انجام شود.

“تمام روز در تمام شب جمعه خواندن از طریق قوانین با دقت و برنامه ریزی سپس خرید تجهیزات مناسب برای انجام این عملیات” Tran گفت.

یک نگرانی Tran و دیگر صاحبان کسب و کار باید ابراز شده است در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که آب و هوا است و نه به نفع خود این که آیا آن گرمای شدید و یا یک طوفان نادر.

“ما در قلب تابستان آن بسیار گرم است بنابراین ما فقط در مورد آب و هوا” Tran گفت.

کرد از جنبه های فضای باز این مجموعه نیز مربوط به کسب و کار نیز هست.

“ما می دانیم که آن را احتمالا نمی خواهد به عنوان خوب به عنوان قبل از کسب و کار در داخل خانه اما در حال حاضر ما باید به آنچه که ما باید انجام دهیم به کار و زنده ماندن” Tran گفت.

سالن مو کسب و کار باید در یک زمان سخت تر انتقال به خارج از منزل و صاحبان چند گفته CBS2/KCAL9 که آن را بیش از یک هفته برای نهایی کردن عملیات.

تحت Newsom منظور مراقبت شخصی خدمات مانند مو سالن ناخن سالن و سالنهای ماساژ که می خواهید به حرکت در خارج باید به دنبال چهره-پوشش پروتکل ها و دستورالعمل های ایمنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de