داکوتای شمالی خواستار دادگاه برای توقف داکوتای دسترسی به خط خاموش کردن

بیسمارک N. D. — داکوتای شمالی است که خواستار یک دادگاه تجدید نظر فدرال برای جلوگیری از یک قاضی حکم به تعطیل داکوتای دسترسی به خط لوله.

داکوتای شمالی وکیل عمومی مت Sagsveen ثبت سند دوشنبه حمایت از اپراتور انتقال انرژی از تلاش برای نگه داشتن خط نفت باز در حالی که تگزاس-شرکت بر اساس درخواست.

                                                                                                                                                                                                                       

Sagsveen استدلال خاموش شدن را نابود صنعت نفت و هزینه داکوتای شمالی میلیاردها دلار درآمد مالیاتی صدمه زدن به برنامه ها و ساکنان.

‘œThese قطعی عواقب بسیار سنگین تر بودن کاملا نظری آسیب بالقوه از نشت و یا نشت در حالی که (مطالعه) درآمد حاصل,’� Sagsveen نوشت.

هفته گذشته ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Boasberg دستور خط لوله تعطیل توسط Aug. 5 اضافی برای ارزیابی زیست محیطی بیش از سه سال پس از آن شروع به پمپاژ نفت است. Boasberg بعد از رد درخواست انتقال انرژی به توقف سفارش خود را برای تعطیل کردن خط لوله در طول طولانی بررسی های زیست محیطی.

مقامات فدرال که مورد تایید این خط لوله را اجازه به عبور از رودخانه میسوری مطلع ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار که آنها نیز طرح به مخالفت قاضی سفارش بیسمارک تریبون گزارش داد.

Boasberg قبلا دستور داد که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برای انجام بررسی های زیست محیطی است که انتظار می رود به بیش از یک سال است. وزارت دادگستری وکیل به نمایندگی از سپاه مطلع Boasberg روز دوشنبه که دولت همچنین در نظر دارد تا درخواست تجدید نظر خود را سفارش.

                                                                                                                                                                                                                       

انرژی انتقال برنامه به درخواست تجدید نظر. در ضمن این شرکت است که به درخواست تجدید نظر به دادگاه اجازه می دهد تا خط لوله به ادامه عامل. انتقال انرژی تخمین می زند آن را سه ماه به خالی کردن خط لوله نفت و تکمیل مراحل به حفظ آن را برای استفاده در آینده.

خط موضوع ماه از اعتراضات در سال 2016 و 2017, گاهی اوقات خشونت در طول ساخت آن نزدیکی ایستاده راک سو رزرو که سابقه داکوتای شمالی-داکوتای جنوبی مرز. این قبیله در زمان اقدام قانونی علیه این خط لوله حتی پس از آن شروع به حمل نفت از داکوتای شمالی در سراسر داکوتای جنوبی و آیووا و به یک نقطه حمل و نقل در ایالت ایلینوی در ماه ژوئن 2017.

دلار 3.8 میلیارد 1,172 مایل (1,886 کیلومتر) خط لوله و عبور از زیر رودخانه میسوری فقط در شمال رزرو. قبیله تساوی آب آن از رودخانه است و نگرانی در مورد آلودگی است. این شرکت حفظ خط امن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de