سئول کره جنوبی — ویژه کره شمالی پرواز حمل احتمالا ده ها تن از دیپلمات ها و دیگر خارجی ها وارد روسیه در شرق دور در روز دوشنبه به این کشور تدابیر خود مستند در نظر گرفته شده برای دفع coronavirus.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری, اما آن رسانه های دولتی گزارش داده اند که هزاران نفر از مردم شده اند در قرنطینه به عنوان بخشی از سخت اقدامات پیشگیری.

                                                                                                                                                                                                                       

به ظاهر ده ها تن از مسافران بسیاری از آنها را پوشانده و برخی از, همراه با کودکان, صف در پیونگ یانگ در فرودگاه بین المللی. کره شمالی سلامت کارگران با پوشیدن لباس سفید, لباس محافظ اسکن آنها را برای تب.

آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از آنها پرواز را به شهر ولادی وستک. شمال برداشته monthlong قرنطینه در دیپلمات های خارجی مستقر در پیونگ یانگ در مارس 2, اجازه می دهد آنها را به ترک این کشور در صورت نیاز.

وب سایت شهر ولادی وستک فرودگاه بین المللی نشان داد هوا Koyro پرواز 271 وارد در 10:49 صبح به وقت محلی.

کالین کلاهبرداران انگلیسی سفیر پیونگ یانگ در توئیتر خود نوشت: “غمگین برای خداحافظی این صبح به همکاران از سفارت آلمان و فرانسه دفتر #NorthKorea که در حال بسته شدن موقت.’� او گفت که سفارت بریتانیا باز خواهد ماند.

از وزارت خارجه فرانسه هفته گذشته تایید کرد این شرکت قصد دارد به طور موقت نزدیک همکاری خود را در پیونگ یانگ.

‘œNorth کره گرفته شدید مهار اقدامات پس از پایان ماه ژانویه که به ویژه نگرانی خارجی, دفاتر نمایندگی و به طور جدی مانع از عملکرد فرانسه همکاری در پیونگ یانگ’� این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

شمال اتحاد خود را با نام anti-virus کمپین یک ماده از ‘œnational وجود’� در حالی که ممنوعیت گردشگران خارجی, خاموش کردن تقریبا تمام مرزی ترافیک با چین تشدید غربالگری در نقاط ورود و بسیج کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

بسیاری از کارشناسان می گویند کره شمالی به شدت در معرض خطر بیماری های عفونی به دلیل کمبود تجهیزات پزشکی و منسوخ مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.

رسانه های دولتی گزارش ها نشان می دهد حدود 7000 کره شمالی شده اند قرنطینه 3,000 در شمال Phyongan استان که هم مرز با چین 2,420 در جنوب Phyongan استان و 1500 دیگران در Kangwon در استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im