کره شمالی را تهدید به بستن دفتر ارتباطی با جنوب

سئول کره جنوبی — کره شمالی تهدید به طور دائم بسته یک دفتر ارتباطی با کره جنوبی به عنوان آن را همچنان به محکوم کردن رقیب خود برای عدم جلوگیری از فعالان از ارسال های ضد کره شمالی جزوات در سراسر مرز.

بیانیه ای توسط کره شمالی حاکم حزب کارگران روز جمعه یک روز پس از قدرتمند خواهر رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد به این کشور را پایان یک نظامی توافق با کره جنوبی در سال 2018 به کاهش تنش اگر سئول نتواند برای جلوگیری از این فعالان است.

                                                                                                                                                                                                                       

کیم یو جونگ همچنین گفت: کره شمالی می تواند به طور دائم بسته رابط دفتر و کارخانه مشترک پارک در شهر مرزی کائسونگ که نماد آشتی بین دو کشور.

از جان گذشته برای زنده نگه داشتن یک متزلزل دیپلماسی با کره شمالی کره جنوبی در پاسخ گفت: این امر فشار قوانین جدید ممنوعیت فعالان از پرواز جزوات توسط بالون به شمال که باعث بحث بر سر آزادی بیان.

اما معاون سخنگوی حزب کارگران را بین کره ای و امور گفت: سئول وعده فاقد صداقت و انداختن رابط دفتر خواهد بود که برای اولین بار در یک سری از مراحل است که می تواند شدید رنج می برند برای جنوب.

این بیانیه همچنین با تایید افزایش وضعیت کیم یو جونگ بود که به عنوان برادر او را بالا رسمی برای اینتر-کره امور.

تحت دستورالعمل کره شمالی تصمیم گرفته است به عنوان اولین گام برای ‘œdefinitely برداشت معطل ماندن (شمال-جنوب) مشترک رابط دفتر مستقر در Kaesong industrial zone,’� بیانیه ای گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe پنهان نیست که ما مدتها در ذهن قاطع اقدامات اساسا حذف تمام تحریکات از جنوب و به طور کامل تعطیل و حذف همه تماس با اهرم با (جنوب),’� به گفته سخنگوی حزب جبهه متحد بخش.

با اشاره به اعلامیه سخنگوی گفت: ‘œnonstop اختیار کثیف زباله از سمت جنوب است خسته ما تا آنجا که برای رسیدن به یک نتیجه واضح تر که دشمنان دشمنان بعد از همه.’�

‘œOur تعیین شده است به دنبال تا آنجا که بد چرخه تقابل آگهی در حالی که در مواجهه با این وضعیت مستقیما چرا که راه ما این است که همیشه مستقیم.’�

دولت کره جنوبی تا به حال هیچ واکنشی به این بیانیه صبح روز شنبه. در یک سخنرانی مارک کره جنوبی روز یادبود رئیس مون جائه-در عهد برای تقویت ملت دفاع اما او هیچ اشاره ای کره شمالی تهدید به ترک اینتر-کره ای صلح نامه.

                                                                                                                                                                                                                       

ارسال بالن در سراسر مرز بوده و مشترک فعال تاکتیک برای سال, اما کره شمالی در نظر گرفته آن را حمله به دولت است. جداشدگان و دیگر فعالان در هفته های اخیر را با استفاده از بالن به پرواز جزوات انتقاد کیم جونگ سازمان ملل متحد بیش از جاه طلبی های هسته ای و ملال انگیز حقوق بشر.

در حالی که سئول گاهی اوقات فرستاده افسران پلیس برای جلوگیری از چنین فعالیت های حساس در طول زمان آن را قبلا در برابر کره شمالی تماس به طور کامل آنها ممنوع, گفته فعالان اعمال آزادی خود را.

این دفتر رابط در Kaesong بسته شده است از اواخر ماه ژانویه پس از کره توافق کردند که به طور موقت بسته آن را تا coronavirus کنترل می شود.

همچنین این محل در حال حاضر-توقیف کارخانه های پیچیده است که به طور مشترک اجرا شده توسط دو کره. این ترکیب کره جنوبی سرمایه و تکنولوژی با ارزان کره شمالی کار. سئول قبلی دولت محافظه کار آن را تعطیل در سال 2016 پس از کره شمالی آزمایش هسته ای, از بین بردن حیاتی نقدی منبع برای کره شمالی مبارزه اقتصادی.

در طول اجلاس در سال 2018 کیم و ماه, توافق به پیمان نظامی با هدف کاهش تهدیدات و قول داد برای از سرگیری عملیات در Kaesong کارخانه پارک و کره جنوبی تورهای به رفت و آمد مکرر در کره شمالی الماس کوه زمانی که ممکن است ابراز خوش بینی است که ایالات متحده آمریکا در شمال خواهد رفت.

اما کره شمالی به حالت تعلیق تقریبا همه همکاری با کره جنوبی در ماه های اخیر در میان یک بن بست در بزرگتر مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت است که باید با شک و تردید عمل بیش از اختلافات در خصوص کاهش تحریم ها در ازای خلع سلاح گام.

کره شمالی با سرعت بالا خود را آزمایش موشکی در حالی که همچنین فشار سئول به شکستن و دور از واشنگتن و راه اندازی مجدد پروژه های مشترک اقتصادی برگزار می شود تحریم ها بر برنامه هسته ای آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de