سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد berated مدیران ساخت و ساز به صورت نامشخص مشکلات در ساخت یک نمونه ممتاز ویژه نمایش بیمارستان در نظرات گزارش روز دوشنبه که ممکن است نشان می دهد این کشور در تلاش برای حفظ منابع در میان ایالات متحده آمریکا و coronavirus مستند.

در طول بازدید از سایت ساخت و ساز در پیونگ یانگ کیم تاسف است که خود را بلند پروازانه پروژه ساختمان جدید بیمارستان عمومی که انجام شد در یک œcareless شیوه ای’� و بدون بودجه مناسب و دستور داد همه مقامات مسئول به جای شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

این گزارش گفت: کیم متهم مدیران ساخت و ساز از ساخت یک œserious گریز’� از حزب حاکم در سیاست بیش از عرضه مواد و تجهیزات توسط ‘œburdening مردم با تشویق همه نوع از “کمک” که ظاهرا حاکی از افزایش شکایات در میان مردم بودند که بسیج برای ساخت و ساز خود را.

این KCNA گزارش نمی گویند زمانی که کیم بازدید سایت و اشاره نمی هر گونه نظر توسط Kim بیش از مذاکرات هسته ای دیپلماسی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا تحریم های بین المللی بر سلاح های هسته ای برنامه.

در اعلام برنامه های خود برای ساخت این بیمارستان در ماه مارس کیم نادر اذعان به که کشور فاقد مدرن امکانات پزشکی و خواستار بهبود فوری در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی.

این کشور نه به طور مستقیم مرتبط بیمارستان پروژه به coronavirus همه گیر است و صبورانه داشت که هیچ کس در آن خاک شده است بیمار توسط COVID-19 ادعای بسیاری از کارشناسان خارجی شک.

                                                                                                                                                                                                                       

کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر است صدمه دیده شمال اقتصاد در حال حاضر ضرب و شتم توسط سختگیرانه ایالات متحده آمریکا بیش از آن سلاح های هسته ای و موشک های برنامه های.

کیم به شدت به دنبال کاهش تحریم ها در طول یک سراسیمگی از دیپلماسی ایالات متحده در سال 2018 و 2019. اما مذاکرات باید شک و تردید عمل پس از دومین اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 2019.

کارشناسان می گویند COVID-19 بحران به احتمال زیاد مانع برخی از کیم عمده اهداف اقتصادی با وادار کردن این کشور به یک مستند است که بسته مرز با چین عمده آن متحد و تاسیسات اقتصادی و به طور بالقوه مانع توانایی خود را برای بسیج مردم برای کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de