کره شمالی از علائم سالگرد جنگ میان ویروس نگرانی

سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد سفر کرده ملی گورستان و دست یادبود تپانچه به افسران ارتش رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه به عنوان او را هل می دهد به جمع اوری عمومی برای حمایت از تلاش های حاوی بالقوه شیوع کروناویروس.

روز یکشنبه کره شمالی گفت که کیم تا به حال قرار داده است یک شهر در نزدیکی مرز با کره جنوبی تحت مستند و اعلام وضعیت اضطراری پس از یک فرد مشکوک به COVID-19 علائم اخیرا در بر داشت وجود دارد. اگر فرد مبتلا به این ویروس, این امر می تواند کره شمالی را برای اولین بار به طور رسمی مورد تایید شده هر چند بسیاری از کارشناسان خارجی بر این باورند که ویروس در حال حاضر در این کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری گزارش داد که کیم بازدید یک گورستان در حومه که در آن پیونگ یانگ, کره ای, جنگ مرده به خاک سپرده شد به مناسبت 67 سالگرد پایان 1950-53 جنگ. کیم گذاشته واحد افزایش یافت و متمایل قبل از یک بنای تاریخی در پدری آزادی جنگ شهدای گورستان با توجه به KCNA. آن را می گویند نیست دقیقا زمانی که کیم رفت وجود دارد.

یک آتش بس سال 1953 به پایان رسید که جنگ هنوز به جا شود با یک پیمان صلح ترک شبه جزیره کره در یک ویژگی های دولت از جنگ. کره شمالی در نظر امضای آتش بس به عنوان یک پیروزی و اغلب با استفاده از سالگرد به عنوان یک فرصت برای ترویج ناسیونالیسم.

KCNA همچنین گزارش داد که کیم به ‘œPaektusan’� یادبود تپانچه پس از نام مقدس اوج در شبه جزیره به مقامات ارشد نظامی در مراسم روز شنبه به مناسبت سالگرد جنگ. رسانه های دولتی عکس نشان داد بشاش کیم چادری در علامت تجاری خود را کت و شلوار تیره نشسته در حالی که احاطه شده توسط افسران ارتش در برگزاری, سیاه, pistols.

‘œThe شرکت کنندگان بالا برگزار شد تپانچه و ساخته شده شرکت متعهد به مبارزه برای کیم جونگ سازمان ملل متحد در هزینه های زندگی خود را’� KCNA گزارش شده است.

کیم نیاز به تقویت وحدت داخلی به عنوان او در تلاش برای مقاومت در برابر فلج ایالات متحده آمریکا و coronavirus همه گیر که او را مجبور در ماه ژانویه به شمال مرز با چین بزرگترین شریک تجاری و کمک نیکوکار.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که اعلام Kaesong city lockdown کره شمالی با رسانه های دولتی گزارش داد که مشکوک به ویروس بيمار باند فرودگاه که تا به حال فرار به کره جنوبی سه سال پیش قبل از اینکه به طور غیر قانونی لغزش و برگشت به شمال در اوایل هفته گذشته است.

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی با هدف برگزاری کره جنوبی مسئول یک ویروس گسترش و اعمال فشار بیشتر بر رقیب خود. دیگران می گویند شمالی ممکن است در تلاش برای پیدا کردن بهانه ای برای پیروزی ضد ویروس کمک موارد از کره جنوبی.

مقامات کره جنوبی گفت: تحقیقات خود را به که عبور از مرز به شمال بوده و محدود به یک فرد مجرد است. بدون شناسایی که آن شخص نظامی سخنگوی Kim Jun-rak به خبرنگاران گفت: روز شنبه که یک کیسه متعلق به این فرد پیدا شد در کره جنوبی از مرز جزیره است. سلامت رسمی Yoon Taeho به طور جداگانه گفت که این فرد هرگز ذکر شده به عنوان یک ویروس بیمار در کره جنوبی.

KCNA روز یکشنبه به نقل از کیم عنوان کرد و گفت ‘œthe باطل ویروس’� ممکن است وارد شمال در حالی که اصرار به کره شمالی دست به تجمع در پشت او برای غلبه بر ‘œthe در حال حاضر اپیدمی بحران است.’�

نظارت بر گروه ها و پناهنده از کره شمالی شده اند بسیار شک و تردید از شمال ادعا می کنند که آن را تا به حال هیچ مورد از coronavirus چرا که این کشور سهام یک متخلخل مرز با چین که در آن ویروس اعتقاد بر این است که آغاز شده در اواخر سال گذشته. تحلیلگران می گویند شیوع ویروس در کره شمالی می تواند باعث یک فاجعه انسانی به دلیل غرق سیستم مراقبت های بهداشتی و کمبود تجهیزات پزشکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de