نورتریج خانواده قربانیان ضد آسیایی, سرداری در کرمل

نرتهریدگ (CBSLA) — ریموند Orosa اش را جشن می گرفت تولد همسر با خانواده های دیگر در یک رستوران در کرمل که در جدول شفاهی حمله توسط یک مرد نشسته در یک میز دیگر.

خانواده ها فقط به پایان رسید خواندن آواز “تولدت مبارک” وقتی انسان که در حال حاضر شناخته شده به عنوان مایکل Lofthouse رفت و در یک سرداری در برابر آسیایی, خانواده های آمریکایی است.

Orosa که ساکن سمنان گفت: در 26 سال او و همسرش زندگی کرده اند در ایالات متحده او را هرگز تجربه این نوع از نفرت.

“من شوکه شده بود,” او گفت:. “من نمی خواهم به انجام هر چیزی را به خطر اندازد ایمنی از خانواده من و یا از مردم در رستوران.”

در این ویدئو Lofthouse مدیر عامل یک شرکت فناوری در منطقه خلیج شنیده می شود فریاد ناسزاهای نژادپرستانه و تهمت ها در خانواده.

“آسیایی, قطعه ای از sh*t” او yells در یک نقطه است.

سرعت سرور آمد و به دفاع از Orosa و دیگران در جدول لگد زدن Lofthouse از رستوران.

“شما را به صحبت ما مهمان بود که” او می گوید: به Lofthouse در این ویدئو. “بیرون!”

مدیر رستوران گفت: او خشنود است چگونه کارکنان خود را به کار گرفته این وضعیت است. پس از این فیلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی سرور واکنش نیز به دست آورد ستایش از برجسته رسانه های اجتماعی از جمله چهره های مدل Chrissy Teigen.

“اگر کسی می داند که این سرور است که من می خواهم به او بسیار به دست آورده نکته” Teigen توییتی.

Orosa گفت که او خوشحال سرور در پا و او فکر می کند که بیشتر مردم نیاز به انجام این کار زمانی که شنوایی حملات نژادپرستانه مانند این یکی.

“من بسیار تحت تاثیر قرار با او چگونه آن را به کار گرفته و آنچه که برای او مهم است,” او گفت:. “من مردم را تشویق به ایستادن و…همه بگویید که آن را قابل قبول نمی کنه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>