غرب جامعه بهداشت و درمان جوهر ادغام مقابله با NorthShore

آستین شایعه آرلینگتون ارتفاعات مستقر در شمال غربی جامعه بهداشت و درمان در روز چهارشنبه اعلام کرد این امضا یک توافق ادغام خواهد شد که پایان آن وضعیت مستقل پس از 61 سال است.

یکی از معدود باقی مانده مستقل در حومه شمال غربی جامعه ادغام با اوانستون مبتنی بر NorthShore University HealthSystem که در عمل اوانستون Glenbrook, Highland Park اسکوکی و کرون بیمارستان به دست آورد آخرین اوایل این سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

هر سیستم بیمارستان هیئت مدیره تنظیم شده است به رسمی تایید معامله در این هفته قبل از آن می رود قبل از اینکه دولت و تنظیم کننده فدرال خود را برای بررسی و تصویب. امیدوارم که مقامات برای بستن معامله تا پایان سال است. شرایط اعلام نشده است.

معامله به شرح زیر 18 ماه ارزیابی استراتژیک by Northwest Community مدیره و سال غیررسمی بحث بین مدیر عامل شرکت استیو Scogna و NorthShore رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت J. P. گالاگر.

ادغام مذاکرات باید در آرلینگتون ارتفاعات بیمارستان برای سال در میان محلی و ملی روند و دیگر اتحاد با هدف کاهش هزینه ها و افزایش قدرت خرید و در حال گسترش پزشک شبکه.

Northwest Community گذشته علنا به نام خاموش ادغام شکار در آوریل 2013 پس از مدت کوتاهی Scogna در زمان راس.

“من نمی دانم که آن را یک نقطه از غرور در استقلال تا آنجا که اعتقاد داشتند استقلال بود و راه از سازمانی از دیدگاه ما می تواند بهترین خدمت به ماموریت سازمان به مراقبت از جامعه” Scogna گفت: روزانه هرالد. “بسیاری از مدل های که در خارج وجود دارد واقعا به نظر می رسد که این نوع از تمرکز است.”

                                                                                                                                                                                                                       

اما متعاقب آن از طریق مذاکرات با گالاگر و NorthShore برنج Scogna گفت: آن آشکار شد خود فلسفه در جامعه مبتنی بر مراقبت های بهداشتی در تراز وسط قرار دارد.

“این مدل جدید در این بازار ما احساس می کنیم که متناسب با تمام ماموریت و ما تمام هدف بهتر” Scogna گفت.

او گفت: ادغام نیست که هر چیزی برای انجام با غرب جامعه را در امور مالی و یا اخیر اثر COVID-19 در پایین خط. در واقع هفته گذشته Standard & poor’s مجددا بیمارستان یک امتیاز و آن چشم انداز با ثبات است.

با هم بزرگتر بیمارستان شبکه را شش بیمارستان و نزدیک به 200 سرپایی در محل و برخی از 17,000 کارکنان.

Scogna گفت: بیماران برای دسترسی به بیشتر و سطوح مختلف تخصص و خدمات از آنها را امروز. پشت صحنه, غرب, جامعه خواهد بود قادر به شیر به NorthShore پژوهش و تجزیه و تحلیل داده های.

Scogna باقی خواهد ماند در راس جامعه غربی و هیئت مدیره خود را ادامه خواهد داد به ارائه نظارت در حالی که داشتن یک صندلی در پشت میز از NorthShore هیئت مدیره.

                                                                                                                                                                                                                       

Northwest Community با نام تجاری و آرم نیز دست نخورده باقی خواهد ماند در این صورت امکانات آن با برخی از جدید کراوات به NorthShore سیستم Scogna گفت.

“ما واقعا می خواهید را به مطمئن شوید که این جامعه می داند 60 سال است که آنها سرمایه گذاری کرده ایم در این است که قطعا رفتن به ادامه و ما بسیار افتخار از آن نام تجاری است.”

ایلینوی امکانات بهداشتی و خدمات نقد و بررسی هیئت مدیره و کمیسیون تجارت فدرال در حال انتظار برای در نظر گرفتن پیشنهاد ادغام در ماه های آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de