نه همه یا هیچ: Anti-virus مستندات می تواند آسانسور به آرامی

واشنگتن — برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی می کنند و برخی از قالب مستند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نمی دانستند که این محدودیت به پایان خواهد رسید یک منبع اصلی از اضطراب. خواهد وقایع زندگی – عروسی و مجالس ترحیم حتی فقط ساده شب با دوستان – تاخیر برای چند هفته و چند ماه و یا بسیار طولانی ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یکی از جواب های این هفته گفت که او امیدوار کسب و کار خواهد بازگشایی با عید پاک در تاریخ 12 آوریل با استناد به آسیب شدید محدودیت انجام داده اند به اقتصاد است. اکثر کارشناسان بهداشت عمومی اما هشدار می دهند که این امر می تواند بی پروا به لغو محدودیت قبل از COVID-19 عفونت باید به اوج خود رسید و شروع به فروکش کردن – انداختن موج دوم از موارد است که می تواند فقط به عنوان آسیب رساندن به اقتصاد است.

                                                                                                                                                                                                                       

دانشمندان تمایلی به پیش بینی دقیقا زمانی که محدودیت می تواند با خیال راحت سست اما بر اساس آنچه آنها مشاهده شده در چین – اولین کشور زده توسط ویروس جدید – برخی از تسکین می تواند در حدود شش تا هشت هفته بعد از مستندات اجرا می شوند. که مبتنی بر این فرض است که موارد می تواند اوج دو یا سه هفته بعد از مستندات شروع و به تدریج به صورت دو بعدی یا سه هفته.

در حالی که ما ممکن است در آرزوی یک جدول زمانی مشخص برای زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت, دانشمندان می گویند که نیست دقیقا حق سوال. روال نمی رزومه دقیقا به عنوان آنها را برای چند ماه یا بیشتر ‘” اما این بدان معنا نیست که ما همه گیر شود و در مجموع مستندات تا پس از آن.

‘œWe به سادگی نمی توانید صبر کنید داخل برای دو سال برای یک COVID-19 واکسن” توسعه گفت: استفن مورس یک بیماری پژوهشگر در دانشگاه کلمبیا. ‘œWe باید برای پیدا کردن برخی از راه برای بازگشت به زندگی عادی است.’�

تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به لغو محدودیت وی افزود: باید بر اساس اطلاعات در مورد نرخ ابتلا به عفونت است که تنها می تواند آموخته شود با افزایش تست. که اجازه خواهد داد که سیاستگذاران به خیاط محدودیت های به جا شیوع در مناطق مختلف است.

                                                                                                                                                                                                                       

به جای تصور این مستند به عنوان یک سوئیچ روشن/خاموش ‘” که در آن تنها انتخاب بین طور کامل تعطیل کشور و یا پرتاب تمام قوانین از پنجره به بیرون – بسیاری از دانشمندان مدافع برای ترسیم مسیر در بین, که در آن محدودیت را می توان یافت و یا پایین. تصور کنید که این مستند دارای یک شماره گیری حجم است که می تواند پیچ خورده بالا یا پایین.

‘œWith اطلاعات بیشتر با ما می توانید هدف ما پاسخ به تاثیرگذار ترین,’� گفت: نادیا Abuelezam یک بیماری پژوهشگر در کالج بوستون. یعنی ممکن است معرفی مردم به نیروی کار در مراحل او پیشنهاد شده است.

دانشمندان نزدیک به تماشای آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر که زده بودند پیش از آن توسط coronavirus برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که آن مکان شل محدودیت.

رستوران ها و دفاتر شروع به بازگشایی در بسیاری از شهرهای چین حدود دو ماه پس از این کشور شروع به قفل کردن. هنوز هم وجود دارد محدودیت در محل – از قبیل محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می توانند اشغال یک آسانسور یا اتاق کنفرانس – و گسترده تست برای این بیماری همچنان ادامه دارد.

                                                                                                                                                                                                                       

دوم شیوع بیماری می تواند بی درنگ آینده clampdowns.

‘œPeople باید آماده برای این واقعیت است که ما در حال رفتن به به طور کامل به زندگی عادی در حالی که’� گفت: علامت Jit یک بیماری محقق در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. ‘œBut ما نیز باید به مردم اجازه می دهد برای دیدن نور در انتهای تونل.’�

استعاری شماره گیری محدودیت را می توان در موقعیت های مختلف بسته به آنچه گسترش آزمایش نشان می دهد در مورد چگونه بسیاری از مردم در یک منطقه در حال حاضر آلوده – و چگونه بسیاری از بهبود از گذشته عفونت.

هدف این خواهد بود که به مردم اجازه می دهد به حدی بازگشت به روال زندگی روزانه خود را در حالی که محدود کردن احتمال عفونت های جدید.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم در بسیاری از مردم, اما حتی اگر تنها بخشی از موارد به اندازه کافی شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان – بین 14 و 20 درصد – مقیاس این بیماری همه گیر قرار می دهد فشار زیادی در بیمارستان و مراقبت های بهداشتی کارگران و سایر بیماران که ممکن است نامربوط روش های به تاخیر افتاد.

در روز پنج شنبه آمد و ترسناک یک نقطه عطف و یادآوری است که ایالات متحده آغاز کرده است به پهن کردن منحنی اپیدمی: تعداد کل تایید عفونت – بیش از 83,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز – پیشی گرفتن چین تلفن.

کاخ سفید در حال حاضر با توجه به داده محور رویکرد است.

در نامه دوشنبه به امریکا و حکام – که تا حد زیادی است آنهایی که اجرای محدودیت در ایالات متحده آمریکا – مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او در حال برنامه ریزی برای گسترش ‘œrobust نظارت تست که به ما اجازه می دهد برای نظارت بر گسترش ویروس در سراسر کشور است.”

این اطلاعات می تواند مورد استفاده برای ‘œsuggest دستورالعمل طبقه بندی استان ها به عنوان در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر” در این نامه گفت.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص و کاخ سفید مشاور دکتر دبورا Birx به تازگی مشخص شده این رویکرد در رسانه ها جلسات و مصاحبه ها.

“چه ما در حال تلاش برای استفاده از یک لیزر متمرکز بر رویکرد” Birx گفت: در روز پنجشنبه در کاخ سفید جلسه.

در حالی که چند جزئیات در دسترس هستند این رویکرد به نظر می رسد متفاوت از کشورهای دیگر است که باید با تمرکز بر شناسایی و جداسازی افراد آلوده و تماس نزدیک.

در کره جنوبی که موفق به مهار اولیه شیوع بدون به طور کامل خاموش همه کسب و کار و مدارس و گسترده تست اجازه می دهد تا سلامت کارگران برای پیدا کردن افراد آلوده و به شدت پیگیری کردن مردم آنها را به تماس با – نتیجه اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

آمریکا برای یادگیری از این مثال و یا اتخاذ یک رویکرد مشابه اولین گام این است که گسترده تر, تست, گفت الیزابت Halloran یک biostatistician در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل.

در علاوه بر این به آزمون است که بررسی کنید که آیا مردم در حال حاضر آلوده کارشناسان نیز حد عالی رساندن آزمایش برای تشخیص اینکه آیا کسی تا به حال این بیماری در گذشته است. دانشمندان انتظار دارند که افرادی که از بهبود COVID-19 خواهد شد که برخی به آن ایمنی هر چند آنها مطمئن نیستند برای چه مدت.

این اطلاعات می تواند در اطلاع رسانی بهتر تصمیم گیری. شاید مردم با ایمنی می تواند در میان اولین برای بازگشت به کار و یا شاید این داده ها را نشان می دهد که چه مکان یا رفتارهای خطرناکترین بیماری گسترش گفت: Abuelezam.

قبل از آرامش بخش اجتماعی-محدودیت فاصله وجود دارد همچنین نیاز به منبع فراوان از دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی گفت: Halloran. کمبود ماسک و لوازم دیگر را قرار داده و آنها را در معرض خطر و تهدید به آهسته یا متوقف کردن کار خود را.

هیچ پاسخ آسان وجود دارد اما دانشمندان می گویند آن را گمراه کننده به تصور یک انتخاب بین سلامت عمومی و مشاغل.

‘œIf شما لازم نیست به اندازه کافی در مورد ویروس شما در حال رفتن به دریافت steamrolled آن – که همچنین steamroll اقتصاد,’� گفت: Jeffrey شمن یک دانشمند داده در دانشگاه کلمبیا.

___

دنبال کریستینا لارسون در توییتر twitter.com/larsonchristina

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im