نه تکنولوژی زرنگ و دانا? کمک در اینجا برای دانلود کتاب با استفاده از زوم و صحبت کردن به الکسا

با تماس های اجتماعی فاصله و بسته شدن کتابخانه ها سالن های تئاتر و بیشتر مردمی در حال تغییر به تکنولوژی برای همه چیز برای انجام و راه برای نگه داشتن در تماس باشید.

که همه خوب و خوب برای تکنولوژی زرنگ و دانا. اما اگر شما اشتباه در مورد چگونه برای دانلود کتاب یا چیزی برای انجام با صفحه اصلی Google gadget بچه های خود را به شما کردم ما اینجا هستیم برای کمک به.

                                                                                                                                                                                                                       

هوشمند بلندگو

همه شما نیاز دارید این است که صدای خود را به استفاده از آمازون اکو یا Google صفحه اصلی.

برای آمازون الکسا, دانلود الکسا برنامه را بر روی تلفن خود و یا قرص خود را وصل کنید و دستگاه و با اتصال به Wi-Fi خود را از طریق نرم افزار و شروع به صحبت کردن به آن است.

برای راه اندازی گوگل خود را به دستگاه وصل کرده و آن را در, دانلود نرم افزار بر روی گوشی شما, ورود به سیستم با حساب Google خود ، روی ضربه بزنید راه اندازی آیکون در گوشه بالا سمت راست و جهت را دنبال کنید.

هنگامی که شما به بالا و در حال اجرا خود را با استفاده از اکو است که به عنوان آسان به عنوان گفت: “الکسا روزانه هرالد” برای دریافت روزانه خود را جلسه از هرالد روزانه.

با گوگل, صفحه اصلی, فقط می گویند “هی Google talk برای هرالد روزانه.”

شما همچنین می توانید موسیقی را بر روی این دستگاه دریافت پاسخ به سوالات و درخواست آنها را به شما بگویم جوک.

                                                                                                                                                                                                                       

کتاب الکترونیکی

شما در حال اقامت در خانه و اجتماعی فاصله تا یک کتاب جدید به عنوان خوانده شده خواهد بود. اما کتابخانه ها بسته هستند.

انجام ناامیدی نیست. همه شما نیاز دارید این است که خود را به کتابخانه کارت و دستگاه های الکترونیکی: گوشی های هوشمند, اپل, قرص آتش افروختن یک گوشه و یا کامپیوتر شخصی شما. بررسي فايلهاي خود را در وب سایت کتابخانه به ببینید که دستگاه های سازگار هستند و چه کتاب های الکترونیکی برنامه های آنها با استفاده از برخی از آنهایی که محبوب شامل cloudLibrary, شادمانی, Kanopy اوردرایو و لیبی.

برای شروع نصب برنامه رایگان است که کتابخانه خود را با استفاده از App store, Google play فروشگاه مایکروسافت ،

آگاه باشید: اگر شما یک Kindle Fire قرص برای دانلود cloudLibrary طول می کشد چند قدم اضافی, اما آن را دشوار است. جهت را در خود وب سایت کتابخانه. اگر آنها نمی, آنها در حال جستجو در گوگل.

هنگامی که برنامه نصب شده است به دنبال جهت ثبت نام به کتابخانه خود را حساب — معمولا با وارد کردن نام خود و کتابخانه شماره کارت — و سپس جستجو برنامه برای کتاب و یا مواد دیگر (کتاب های صوتی, مجلات, کتاب های کمیک و رمان های گرافیکی, فیلم ها و روزنامه ها) شما می خواهید. ضربه بزنید برای دانلود این کتاب و آن مال (اگر آن را در دسترس است — برخی از عناوین محبوب باید زمان انتظار طولانی و نیاز به قرار دادن بر روی نگه دارید) برای چند هفته آینده.

کتابخانه خود را ممکن است یک محدودیت در که چگونه بسیاری از موارد شما می توانید در یک زمان و یا چگونه بسیاری از شما می توانید در هر ماه. این محدودیت ها معمولا خیلی سخاوتمندانه.

                                                                                                                                                                                                                       

Vernon Area Library cardholders can stream movies with the Kanopy app.

Vernon منطقه کتابخانه دارندگان کارت می تواند جریان فیلم با Kanopy برنامه. – حسن نیت ارائه میدهد از Vernon منطقه عمومی کتابخانه

موارد بازگشت با یک ضربه بزنید. اگر شما را فراموش کرده ام زمانی که کتاب می آید به دلیل آن را به طور خودکار حذف شده از دستگاه خود را.

نرم افزار نکته: بازگشت محبوب اقلام به عنوان به زودی به عنوان شما به پایان رسید. این مودبانه ترین چیزی که به انجام است.

اگر شما هر گونه سوال فنی تماس با کتابخانه خود را و یا چک کردن وب سایت کتابخانه. حتی اگر کتابخانه ها نیست به در حال حاضر برخی از کارکنان در دسترس از طریق تلفن یا ایمیل.

اگر شما یک کارت کتابخانه شما ممکن است قادر به درخواست یکی در کتابخانه خود را ،

اگر شما مطمئن نیستید که چه به عنوان خوانده شده بررسی از هرالد روزانه پشت صفحه برای پیشنهادات است که الهام بخش, نشاط بخشی, جالب یا خنده دار.

زوم

با استفاده از زوم در واقع نسبتا آسان است. این یک راه بسیار خوبی برای صحبت کردن با یک گروه بزرگتر از مردم و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کار جلسات و یا گردهمایی های اجتماعی مجازی.

سود به زوم است که شما لازم نیست برای ایجاد یک حساب کاربری برای پیوستن به یک تصویری جلسه. داشتن یک حساب کاربری است که تنها نیاز اگر شما یکی از “برنامه ریزی” جلسه. گزینه پیوستن نمی نیاز به ثبت نام.

زوم می توان از یک کامپیوتر و یا از طریق یک تلفن/تبلت نرم افزار.

پیوستن از یک کامپیوتر: هنگامی که شما برای اولین بار باز کردن زوم در مرورگر خود (www.zoom.us) شما گزینه های خود را در گوشه بالا سمت راست: پیوستن به یک جلسه; میزبان یک نشست; ورود; ثبت نام.

اگر جلسه شما در حال پیوستن به راه اندازی شده است توسط شخص دیگری, آنها نیاز به ارائه یک جلسه ID (و احتمالا یک رمز عبور) برای شما برای پیوستن به.

این بخش بسیار ساده است. ورود به جلسه ID کلیک کنید و پیوستن به. اگر آنها راه اندازی جلسه نیاز به یک رمز عبور یک پنجره پاپ تا از شما درخواست رمز عبور را وارد کنید. آن را وارد کنید, کلیک کنید, ارسال, و سپس شما آماده برای رفتن.

وجود دارد چند قدم اضافی را اگر شما یک تلاش برای سازماندهی جلسه.

هنگامی که شما ایجاد کرده اند حساب خود را از طریق بخش “ثبت نام” گزینه در صفحه اصلی شما خواهد بود را به یک صفحه اصلی جدید برای حساب کاربری خود. این گزینه شما به دنبال آن هستید در اینجا این است که “برنامه ریزی یک جلسه جدید.”

شما خواهد شد را به یک فرم جدید درخواست برای جزئیات نشست. در اینجا شما می توانید آن را به یک نام و تعیین زمان هنگامی که جلسه باز خواهد شد برای دیگران برای پیوستن به.

راه خود را به پایین لیست گزینه های (به عنوان مثال نیاز به یک رمز عبور نیاز به ویدئو و غیره.). هنگامی که شما باید گزینه های شما می خواهید ذخیره را کلیک کنید.

شما خواهد شد به یک صفحه نمایش با تمام جزئیات شما فقط تایید کرد. این جایی است که شما را پیدا خواهد کرد در این جلسه ID (و رمز عبور اگر به شما در تنظیم یک) برای به اشتراک گذاشتن با شما ،

پیوستن از برنامه: اولین چیزهایی که اولین بازدید خود را از تلفن و یا قرص خود را به فروشگاه app و دانلود “زوم ابر جلسات” برنامه.

هنگامی که شما برای باز کردن برنامه شما استقبال خواهد شد با سه گزینه: پیوستن به یک جلسه; ثبت نام; و یا وارد سیستم شوید.

اگر شما مایل به ثبت نام کلیک بر روی لینک و اطلاعات خود را وارد کنید برای ایجاد یک حساب کاربری. اگر شما در حال حاضر یک حساب کاربری ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور.

اگر شما فقط به دنبال به پرش به یک چت بدون یک حساب کاربری کلیک کنید و پیوستن به یک جلسه.

در اینجا از شما خواسته خواهد شد برای یک جلسه ID (که باید به شما ارائه شده توسط هر کس که شما در حال چت با). شما می توانید خود را تغییر دهید لینک شخصی به نام هر چه می خواهید و یا ترک آن را به عنوان است. آن را به طور معمول به صورت خودکار پر کردن با گوشی خود را شناسایی.

اگر شما می خواهید برای اتصال تنها از طریق صوتی و تصویری, مطمئن شوید که به انتخاب “خاموش من تصویری” گزینه است. اگر شما و دوستان و خانواده را ببینید چه می گذرد برای اقامت در خانه مد را در خانه خود این روز است.

در نهایت با کلیک بر روی “عضویت در دیدار” و شما باید به ارمغان آورد به جلسه با هر کس دیگری. در حال حاضر چت دور!

HouseParty

HouseParty یکی دیگر از برنامه های بزرگ برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان است. این یک برنامه است که اجازه می دهد تا برای هشت نفر به چت تصویری با هم در یک زمان.

برای استفاده از برو به دستگاه خود را به فروشگاه app و دانلود HouseParty برنامه.

برای استفاده از این برنامه شما نیاز به یک حساب کاربری به منظور استفاده از آن است. خوشبختانه روند ثبت نام بسیار ساده است.

با کلیک بر روی “ثبت نام” و پر کردن اطلاعات از جمله انتخاب یک نام کاربری. مطمئن شوید که نام کاربری خود را چیزی است که شما را به یاد داشته باشید. هنگامی که تمام زمینه های پر شده, در, روی next کلیک کنید.

شما خواسته خواهد شد که به “یافتن دوستان” یک ویژگی است که اتصال شما با کسانی که در لیست تماس شما است که این برنامه را. آن نیز خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید برای اتصال به Facebook account. اگر شما نمی خواهید به استفاده از این امکانات به سادگی با ضربه زدن به “پرش” را فشار دهید در گوشه بالا سمت راست.

شما نیاز به این برنامه اجازه دسترسی به خارج ویژگی های دستگاه: دوربین و میکروفون. مطمئن شوید که دایره بررسی می شود و ضربه بعدی.

حساب شما در حال حاضر آماده برای استفاده است. شما می توانید اضافه کردن دوستان و یا آنها می توانید اضافه کنید شما و نام خود را در لیست دوستان خود.

برای شروع چت, ضربه, علامت به علاوه (+) در گوشه سمت راست بالا. انتخاب این نام از آن شما می خواهید را به گپ زدن با و آمار “دعوت به اتاق.” هنگامی که آنها شما را قبول دعوت آنها به پیوستن به چت خود را و به نظر می رسد در پنجره ویدیو.

و فقط می خواهم که شما متصل شده و آماده برای رفتن.

• تراویس Siebrass, Melynda Shamie و آماندا Erd کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im