در حال حاضر شنیدن این: چهار کنسرت, شما باید بدانید در مورد در حال حاضر

ولع مصرف موسیقی شما هرگز قبل از شنیده? در اینجا چهار کنسرت, شما نیاز به دانستن در مورد در حال حاضر.

زمان پایین
جمعه, مارس 6, Lost Lake.
من دمیده دور کردن زمان ویدیو جدید برای “لطمه می زند و زنده بودن است.” وجود آتش بسیاری از جین جارو کویر مناظر و واقعیت خم کاهش مدیون Maya Deren را 1943 سورئالیست شاهکار مش بعد از ظهر — که فقط به عنوان یک, کنار, که در یوتیوب و کاملا ارزش هزینه پانزده دقیقه مشاهده. این meandering “لطمه می زند و زنده بودن” نیز منجر تک و عنوان آهنگ را برای این گروه تنیس-تولید اولین رکورد این جمعه. آن را نمی تواند به زودی به اندازه کافی: لطمه می زند و زنده بودن است رویایی اما روحیه رکورد سرمایه-من سنگ indie در, با چشمک می زند از Feist کیت نش, املاک و مستغلات, و بهترین سواحل و اوایل ورود به یکی از بهترین های محلی آلبوم ها از سال 2020 است.

مانکن گربه
روز شنبه, مارس 7, Ogden, تئاتر.

مانکن گربه نیست حتی headliner در شب جمعه. که مستقل عزیزم بهترین ساحل بازگشت از آستانه پس از frontwoman بتنی Cosentino را به جنگ با بیماری روانی و سوء مصرف مواد; بهبود او به خوبی مستند جدید LP همیشه فرداگروه برای اولین بار در پنج سال. اما به مانکن, واژن, فیلادلفیا گروه پانک که باور نمی ظرافت و یا گرفتن هر چیزی نشسته. پوشش های اخیر خود را (و واقعا عالی) آلبوم صبر, نشان می دهد که جهان در آتش; روی سریع-و-با صدای بلند “مست دوم” frontwoman Marisa Dabice پیاده روی خونریزی لبه کثیف فروپاشی آواز “من خیلی fucked up, من را فراموش کرده بودیم شکسته/من هنوز هم دوستت دارم احمق برو.” نه Cosentino و نه Dabice هستند آنهایی که به گوشت چرخ کرده و کلمات و indie rock همه بهتر برای آن است.

یخ خشک
یکشنبه, مارس 8, Larimer سالن.

یخ خشک از نوع گروه راک جوان است که باعث می شود پنجاه ساله دیدن در Melvins تی شرت می گویند و/یا صدای جیر جیر چیزهایی مانند “شاید بچه ها بسیار خوب بعد از همه!” دنور سه نفر باعث شیرین و grungy گیتار-led راک با نیش و پایین (lo-fi احساسات; مقایسه به بارانی احساس هر دو سزاوار و اجتناب ناپذیر است. من هم بازی شیر یا خط کردن لیزا شوخی Mazzy ستاره (R. I. P. دیوید Roback) و Slowdive به عنوان کلید نقاط مرجع در اینجا, اما اجازه دهید بیش از حد گرفتار کردن در آن. پس از سال 2017 سه نفر دارای نوتبوک دو کامل آلبوم ها و EP دست زدن و حال کردن در تمام انواع جایگزین معنویت در سال گذشته بی توهم. اگر کسی در حال رفتن به را تاروت هسته ای یک نوع آن را به احتمال زیاد به یخ خشک.

Iyla
دوشنبه, مارس 9, Larimer سالن.

آن بوده است بسیار سفر برای 26 ساله R&B هنرمند Iyla. L. A. تربیت خواننده ترک مدرسه برای پیوستن به پاپ گروه دختر و سپس به سمت چپ به خود ’90s-الهام ضد پاپ در ابتدا با اولین EP جنگ + قطرات باران و اخیرا در سال گذشته از راه های دیگر به بیرون ریختن. او همچنین طرفداران و همکاران در نسل از هنرمندان هیپ هاپ ظاهر می شود در Snoop Dogg را “راه رفتن بر روی هوا” و شامل روش مرد در خود “نقد قوانین است.” زندگی او پرده او مراحل در پرده ای از گل های سفید اشاره به آهنگ “گل” است که در آن — پیچ و تاب و طرح — او بیان او را تحقیر برای ریشه شکوفه, به ویژه هنگامی که استفاده می شود در جای واقعی عذرخواهی. سریع فریاد به Iyla را درب بازکن, محلی, indie pop/R&B/هر هنرمند آهنگ یاسی که ساخت جدی امواج فراتر از کلرادو. او روز به عنوان یک Larimer سالن باز کن به احتمال زیاد پیچ در پیچ و به زودی. شما می توانید نگه دارید از من به که.

آیا شما یک کنسرت شما می خواهید در یک Westword لیست ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر