در حال حاضر این: گردباد ان آفریقایی آمریکایی شمالی نشویل

NASHVILLE, Tenn. — در سرمای صبح روز جمعه در شمال Nashville Ishvicka هاول ایستاده در جلوی خانه و peered پایین خیابان در چندین ابزار کامیون.

‘œWhen من دیدم کسانی که چراغ چشمک زن آن را مانند کریسمس,” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

هاول شده است بدون برق پس از یک گردباد پاره از طریق همسایگی او مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز سه شنبه.

‘œNo قدرت. بدون گرما. ما پیشگام آن” هاول گفت. ‘œGrilling آن و آب جوش در کوره. ما در حالت زنده ماندن.’�

این گردباد که زده نشویل غرق چند محله آن را به عنوان پریدند در سراسر شهر فوق العاده ای به مد روز کنسرت و پنج نقطه که در آن دو نفر کشته شدند.

اما شمال نشویل را در طول تاریخ آفریقایی آمریکایی محله در حال حاضر رنج می برند از دهه redlining و غفلت جدا شده از بیشتر محله های مرفه توسط interstates که از طریق برش قلب شهرستان. اخیرا آنها شروع به احساس فشار از gentrification به عنوان ساکنان جدید و کوتاه مدت اجاره جستجو مقرون به صرفه در مناطق نزدیک به مرکز شهر.

و در حال حاضر این است. قاتل طوفان ویران کل بلوک پاره کردن پشت بام های باد کردن دیوارها و ریشه کنی درختان بزرگ و سرنگونی برق لهستانی. در حالی که بسیاری از نقاط شمالی نشویل بود کمی آسیب طوفان اکثر ساکنان هنوز بدون برق جمعه. هیچ چراغ. بدون گرما. و هیچ راهی برای ذخیره و یا طبخ مواد غذایی است.

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از آنها تعجب اگر شمال نشویل می تواند بازیابی از این آخرین ضربه و یا اگر آن آفریقایی خانواده خواهد بود به طور دائم آواره.

‘œWe نگران هستند چون ما می دانیم که توسعه دهندگان در حال رفتن به در آمده’� گفت: کورنلیوس A. Hill, کشیش Ephesian بدوی کلیسای باپتیست.

اما هیل گفت که او با تشویق غلیان احساسات کمک کند. کلیسای خود را بیش از حد است که بدون قدرت. اما در خارج در پارکینگ کمک های مالی از همه نوع شده اند ریختن در خواهد زد تا سپاسگزار ساکنان. آن صحنه تکرار در تقریبا در هر گوشه ای از این طوفان آسیب دیده بلوک در روز جمعه. داوطلبان سرنشین دار میزهای تاشو با آب باتری پوشک کیسه زباله و مواد غذایی مثل کباب پز, هات داگ و پیتزا.

در همین حال صدها نفر از داوطلبان toting با چنگک جمع کردن و اره شدند با استفاده از نور روز است. آنها تحت پوشش بام با برزنت قطعه قطعه دور در سیم و آسیب دیده درختان و انباشت اشیاء بدست آمده باقی مانده در منظقه برای کارهای عمومی و کامیون به سبد خرید دور.

‘œThis تاریخی بخشی از نشویل. برخی از این خانه ها شده اند در اینجا 40 یا 50 سال گفت:” جاناتان ویلیامسون با جامعه و گروه دوستان و خانواده. “این زیبا برای دیدن همه می آیند و با هم کار کنند به چیز ثابت شده است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

شمال نشویل به چندین تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. فیسک دانشگاه و Meharry کالج پزشکی بودند تا حد زیادی صدمه ندیده از طوفان است. اما دانشگاه ایالتی تنسی دچار نزدیکی تخریب کل آن مرکز تحقيقات کشاورزی. از دست دادن تخمین زده می شود بین 30 دلار و 50 میلیون دلار است.

دانشکده کشاورزی دین چاندرا ردی گفت: مدرسه هرگز بودجه در تاریخ همتراز با دانشگاه تنسی است. آن را تنها در چند سال گذشته که دولت آغاز شده است مطابق با بودجه فدرال و مدرسه مشغول به کار سخت برای ساخت برنامه.

‘œThis گردباد است دو whammy برای ما. ما به سختی قرار دادن چیزی وجود دارد و پس از این می آید و دستمال مرطوب آن را” گفت: Reddy.

ردی گفت: او را تشویق کرد که رژیم صهیونیستی. بیل لی که پشتیبانی از توسعه روستایی در بازدید صبح روز سه شنبه. او امیدوار است دولت را از طریق آمده به کمک این برنامه به سرعت بازسازی و رشد است.

‘œIf ما می خواهیم به تولید بالا-پژوهشی کلاس ما نیاز به امکانات خوب و خوب ارومیه,’� ردی گفت. ‘œThose نمی آیند ارزان است.”

در گوشه ای از 16th Ave. شمال و Knowles خیابان یکی از مهمترین و به شدت آسیب دیده مسکونی بلوک های جدید, عضو شورای شهر براندون تیلور متوقف به صحبت با رابرت Sherrill از غیر انتفاعی تاثیر جوانان در توسعه. تیلور گفت: رهبران شهر در حال حاضر در حال بحث در مورد راه هایی برای کمک به ساکنان بازسازی است.

‘œWe در حال تلاش برای ساخت یک برنامه برای اطمینان از جامعه بیرون می آید از کل این,’� او گفت:.

Sherrill رشد در 16th Ave. شمالی است و در حال حاضر دیده می شود چه مقدار آن تغییر کرده است از طریق gentrification. او نگران است که هر گونه کمک نمی خواهد آمد به زودی به اندازه کافی.

‘œWe می دانم که وجود دارد مردم در حال حاضر ضربه زدن بر روی درب’� او گفت:. ‘œIf آنها می گویند که آنها در حال رفتن به قرار دادن شما در Omni برای یک هفته و به شما 100.000 دلار پول نقد, و شما در حال اقامت در خانه با هیچ دیوار شما ممکن است قبول آن است.’�

پیج جک با گروه دوستان و خانواده بود و توزیع مواد غذایی در این نزدیکی هست و بود بیشتر خوش بینانه است. او فکر می کند که داوطلبان از سایر نقاط شهرستان و فراتر از آن را ترک خواهد کرد احساس متصل به شمال نشویل.

‘œIt ساخته شده مردم خیلی بیشتر سپاسگزار از جامعه ما,” او گفت:.

خدمات ملی آب و هوا است گفت: حداقل شش گردباد ضربه میانه تنسی در طول سری از طوفان که به کشته شدن 24 نفر و باعث آسیب گسترده. هجده کشته در Putnam County, که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید روز جمعه به ارائه تسلیت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز در داخل و خارج از نشویل اما توقف در این شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>