در ماه اکتبر گذشته ماه پس از Comcast در ظرف و DIRECTV برداشته و ارتفاع از تلویزیون خود را در ترکیب اولیه میان مداوم قرارداد اختلاف Kroenke ورزش و سرگرمی اجرا می شود که ورزش های متخصص برای KSE اسم و gajillionaire استن Kroenke توافق به نمایش دنور ناگتس بازی در تلویزیون رایگان — KTVD/کانال 20. اما مت Hutchings رئیس جمهور از ارتفاع ورزشی و همچنین KSE مدیر ارشد عملیاتی افسر به ما گفت که “ادامه برای قرار دادن بازی بیش از حد هوا شبکه نیست و از لحاظ اقتصادی قابل دوام” و پیشنهاد کرد که پخش شد یک هدیه به قطعات طرفداران بود که بعید است تکرار شود.

هنوز هم در 4 بعد از ظهر روز یکشنبه 1 مارس قطعات خواهد بود در KTVD برای یک مسابقه در برابر این دفاع قهرمان NBA تورنتو رپتورز در حالی که بهمن کلرادو یکی دیگر از تیم ملی متعلق به Kroenke خواهد شد تا پاپ در کانال 20 در 5:30 p. m. روز شنبه, آوریل 2 به اسکیت بازی کردن در برابر دیترویت بال سرخ.

این حرکت نشان می دهد تلاش های KSE execs به یاد طرفداران ورزش که ارتفاع تلویزیون هنوز هم در میان یک گزارش بینندگان شیرجه رفتن از 72 درصد در این فصل با وجود پیمان صلح با یک حامل, DIRECTV پاییز گذشته. در ضمن ارتفاع تلویزیون را در انحصار طرح دعوی در دادگاه در برابر Comcast در اصل قرار داده و رو به جلو در نوامبر سال 2019 همچنان به آرامی تقلا کردن راه خود را از طریق سیستم حقوقی. در ژانویه Comcast در زمینه حرکت به رد شکایت و پس از آن دادگاه مانور اتحاد نگه داشته و وکلای هر دو طرف اختلاف بسیار شلوغ است.

در واقع زمان ثبت دعاوی حقوقی مربوط به این مورد را نشان می دهد کشت از اقدامات پس اخیر ما به روز رسانی در تاریخ 22 ژانویه. آنها عبارتند از: ژانویه 23, برنامه ریزی سفارش; یک فوریه 5 حرکت “به ماندن Comcast حرکت به ماندن کشف در انتظار تصمیم بر آن حرکت به اخراج”; پر کردن فرم شکایت اصلاح که در همان روز که ارائه Comcast حرکت مسئله با توجه به قضاوت William J. Martinez; یک فوریه 7 حرکت برای یک بار فرمت برای پاسخ به شکایت اصلاح; یک فوریه 10 تفاهم نامه مربوط به زمان-فرمت شب درجه یک 10 فوریه منظور اعطای یک فرمت زمان تا به امروز, مارس 28; یک فوریه 13 حرکت “را به ماندن و کشف در انتظار تصمیم گیری در مورد آینده خود را حرکت به رد شکایت اصلاح ظ توسط شرکت Comcast”; و یک فوریه 14 تفاهم نامه در مورد که در حال حرکت است.

Matt Hutchings is the president of Altitude Sports and an executive with Kroenke Sports & Entertainment.

مت Hutchings رئیس جمهور ارتفاع ورزشی و اجرایی با Kroenke ورزش و سرگرمی.

فعلی در بن بست است که به وضوح صدمه زدن به طرفداران — اما آن را یک پیروزی بزرگ برای وکلا در جستجوی ساعت قابل پرداخت.

به دلیل اختلاف ارتفاع ورزشی رئیس جمهور Hutchings است به طور کلی معوق اظهار نظر در مورد وضعیت به وکلای مانند ویلیام آیزاکسون از قانون شرکت از Boies شیلر Flexner LLP. وقتی پرسیده شد که در مورد Comcast حرکت به اخراج ماه گذشته آیزاکسون گفت: “یکی از تنها نیاز به خواندن شکایت به درک که Comcast می خواهد به کشتن ارتفاع است رقابت کند. شکایت به وضوح متحده Comcast است که به طور غیر قانونی با استفاده از انحصار قدرت به ضرر مصرف کنندگان و رانندگی ارتفاع از بازار و ما نگاه به جلو به اثبات آن در دادگاه است.”

Comcast سخنگوی لسلی الیور اخراج با این: “به جای مذاکره با Comcast در حسن نیت برای رسیدن به یک مورد قبول دو طرف معامله ارتفاع ظ meritless دعاوی حقوقی در تلاش برای به زور Comcast به پرداخت بیش از ارتفاع محتوای با ارزش است. ما فکر می کنیم آن را ناعادلانه به مشتریان ما که نمی خواهند برای تماشای این بازی به overpay برای کمک مالی به یک شبکه است که متعدد توزیع گزینه های در علاوه بر این به Comcast مانند تصویری دیگر ارائه دهندگان خدمات آنلاین ویدئو کانال و به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.”

Hutchings ارائه می کند تازه انتشار بیانیه ای در مورد KTVD بازی ها و سخنان خود از تلاش برای تبدیل یک عبارت استفاده می شود در نظر بالا در برابر Comcast. “ما ناراحت است که بسیاری از ما قطعات و بهمن طرفداران از دست رفته در دو فصل به دلیل Comcast و ظرف شبکه ای حاضر به مذاکره با حسن نیت,” او می گوید.

“ما می خواهم برای تشکر از DIRECTV برای ما اجازه می دهد به ارائه این بازی بیش از حد هوا پخش تلویزیون در خانه ما بازار” Hutchings می افزاید. “ما تحسین DIRECTV برای اینکه یک بازیکن تیم و اجازه می دهد KTVD به televise این محوری بازی-یو پی اس که ما وارد خانه کشش این فصل است.”

ارتفاع تلویزیون نیز در ادامه به ترویج دادخواست beseeching Comcast و ظرف به “بازگرداندن من, قطعات, بهمن, رپیدز & ماموت.” تعداد امضاها در حال حاضر بیش از 45,000 — سنگین پاسخ اما ظاهرا یکی نیست به اندازه کافی بزرگ به علت دو حامل به چشمک زدن.

حتی با NBA و NHL برگشتی فقط در اطراف گوشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im