لس آنجلس (CBSLA) — با لس آنجلس رودخانه به دنبال بیشتر شبیه به یک قطره از آن به عنوان جای شگفتی نیست که خدمات ملی آب و هوا توییتی در مورد این منطقه کمبود باران.

برای ژانویه و فوریه همراه, مرکز شهر, L. A. دریافت کرده است کمتر از نیم اینچ است. داستان بسیار مشابه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس و حتی در پالم دیل.

کم باران مجموع بسیاری از نگرانی در مورد افزایش خشکسالی و آتش سوزی خطرات با تابستان که دور نیست.

“ما می تواند خطر آتش سوزی آره” پت Aldrete یک گرانادا هیلز اقامت گفت. “و ما در حال گرفتن به تدریج خشک کن و خشک کن از طریق سال است.”

اما حتی با کم بارش بالغ و پیش بینی آب و هوا خشک از طریق بقیه ماه آب شهری مقامات منطقه گفت: آنها آمد و به سال با ثبت مقدار آب در ذخیره سازی.

“جنوب کالیفرنیا ساخته شده و دسترسی به شماره های مختلف منابع آب از اطراف دولت و خارج از دولت” براندون Goshi یک واحد با مدیر این منطقه گفت:. “و این چیزی نیست که خشک و در تمام آن مکان در یک زمان. آن است که خشک کردن در اینجا و آن را از دسامبر, اما قطعا نه در مورد می گویند رودخانه کلرادو حوضه.”

منطقه گفت: در آن سپری کرده است در دو دهه گذشته در حال آماده شدن برای مقابله با دولت غیر قابل پیش بینی بارندگی.

“من فکر می کنم ما منابع آب در دولت که در آن ما در حال آماده شده برای کسانی که شرایط خشک به خصوص در سال-به-سال پایه مثل ما از دیدن در اینجا” Goshi گفت.

و از آنجا که از گذشته زندگی مردم در جنوب کالیفرنیا می دانیم که صرفه جویی درمصرف آب فقط بخشی از زندگی در اینجا.

“من فکر می کنم ما باید همیشه انجام دهید که همیشه باید آگاهانه از نحوه استفاده ما از آب” یکی از ساکنان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su