NWSL اعلام کرد تیم جدید در حال آمدن به L. A. در سال 2022 با رهبری ناتالی پورتمن

(CBSLA)- ملی فوتبال زنان لیگ (NWSL) اعلام کرد که یک تیم توسعه اعطا شده است به اکثریت زنان تاسیس گروه به رهبری بازیگر Natalie Portman, کارا Nortman و Julie Uhrman آن آغاز خواهد شد بازی در بهار سال 2022.

این تیم رسمی نام و محل برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد در این سال, اما در حال حاضر این گروه نام خود را فرشته شهرستان در افتخار از آن برنامه ریزی شده خانه.

“ما در این زمان به عنوان یک فرصت برای گوش دادن, صحبت کردن با بازیکنان تکرار اتحادیه روسای جمهور و صاحبان به منظور توسعه یک راهکار کاملا جدید از چگونگی ساخت یک ورزش حرفه ای تیم که در آن ماموریت و سرمایه سرگرمی و ورزشی بودند به همان اندازه مهم است” بنیانگذار کارا Nortman در بیانیه ای گفت.

L. A. تیم تبدیل خواهد شد به لیگ پنجم توسعه, تیم, پس از اعلام مسابقه لویی FC پیوستن به در 2021 فصل است. کمیسر لیزا بیرد گفت: در حالی که گسترش در لیگ همچنان به تحریک مهم ترین عامل پیدا شد همکاران مناسب برای گسترش. این کمیسیون معتقد است لیگ انجام داده است بنابراین با این مالکیت در L. A.

“رشد مسیر NWSL فوق العاده هیجان انگیز است اما ما نیز باید به طور استراتژیک و متفکرانه در مورد چگونه سریع ما گسترش و جوامع ما شریک با” NWSL کمیسر بیرد در بیانیه ای گفت. “ما تا به مدت طولانی به دنبال شریک مناسب در لا با توجه به NWSL fanbase که در حال حاضر وجود دارد در منطقه و علاقه به فوتبال زنان در کل. این عوامل همراه با مالکیت گروه را در این وضعیت ایده آل و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به جلو حرکت کند.”

پیوستن مذکور در مالکیت گروه سرمایه گذاری سرمايه دارى الکسیس Ohanian سرنا ویلیامز و زن و شوهر دختر الکسیس المپیا Ohanian جونیور و بازیگران Uzo Aduba Jessica Chastain, America Ferrera, جنیفر گارنر و Eva Longoria.

علاوه بر این یک گروه بزرگی از سابق ایالات متحده زنان ملی اعضای تیم درگیر هستند در لباس از جمله میا هام جولی Foudy, لورن, تعطیلات, ابی Wambach و نه دیگران.

“امروز ما را به مرحله ای هیجان انگیز با اعلام اولین زنان اکثریت مالکیت و رهبری مالکیت گروه” بنیانگذار ناتالی پورتمن در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده هستم از این فرصت برای همکاری با این گروه باور نکردنی از مردم را به یک حرفه ای فوتبال زنان تیم به لس آنجلس. هم هدف ما برای ایجاد نه تنها یک تیم برنده در این زمینه, اما همچنین به منظور توسعه یک عاشقانه وفادار پایه فن”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de