(CBSNewYork/CBS محلی)- ملی فوتبال زنان لیگ به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار اصلی ورزش حرفه ای لیگ برتر به بازگشت به بازی در خاک ایالات متحده آمریکا هنگامی که آن را لگد کردن 25-چالش بازی مسابقات جام ژوئن 27 در CBS.

لیگ اعلام کرد طرح خود را برای بازگشت در هفته گذشته زمانی که از آن پرده برداری چالش در قالب جام با لیگ نه تیم از رفتن به یوتا به بازی کردن 25-بازی مسابقات وجود دارد. بازیکنان ارتباط معاون رئیس جمهور و مدافع برای یوتا Royals FC راشل Corsie می گوید او را با پمپ به یک برنامه در محل برای لیگ بازگشت.

“من فکر می کنم آن را بسیار هیجان انگیز است. بسیاری از اخبار به تازگی نداشته خیلی از چرخش مثبت. من فکر می کنم این است که قطعا چیزی است که ما چسبیده به عنوان انگیزه و تشویق” گفت: Corsie در مصاحبه با CBS نیویورک استیو Overmyer. “من فکر می کنم تمرکز بزرگ در طول تمام این بوده است که بازیکن ایمنی و رفاه همه درگیر. من فکر می کنم که آن را واقعا قدرتمند پیام است که ما ساخته شده است یک برنامه با همه درگیر است. شده است وجود دارد بسیاری از ورودی از همه واقعا که درگیر در این است.”

Corsie در ادامه می گویند که او خوشحال بود برای دیدن لیگ و باشگاه ها با بازیکنان به منظور به آمده تا با یک سناریو است که اجازه می دهد برای بازی در این تابستان.

“ما در یک خوش شانس و موقعیت که در لیگ بسیار سخت کار کرده با تمام باشگاه ها و باشگاه ها یافت می شود چیزی است که آنها احساس وجود دارد قادر به پیشرفت با” گفت: Corsie. “شده است وجود دارد تعداد زیادی از مکالمات اتفاق می افتد در طول چند هفته گذشته به مطمئن شوید که هر امکان و سناریو در نظر گرفته می شود. این فوق العاده است که شده است وجود دارد چیزی است که به طور رسمی بر روی میز قرار داده و ما قادر به نگاه به جلو به.”

به عنوان بخشی از طرح بدون فن خواهد بود و مجاز به شرکت در بازی های لیگ است گسترده پروتکل در محل در احتمال که یکی از بازیکنان یا کارکنان درگیر پایین می آید با COVID-19.

“پزشکی نیروی کار و لیگ واقعا سخت کار کرده اند به غیر از تمام امکانات” گفت: Corsie. “واقعا وجود دارد گسترده پروتکل. که در وب سایت و که توضیح داده شده به تمام باشگاه است. آن بوده است توضیح داد: به همه بازیکنان است. شده است وجود دارد مقدار زیادی از سرمایه گذاری و زمان را به مطمئن شوید که بازیکنان اولویت دارد و مطمئن شوید که هر کسی که شرکت احساس می کند واقعا راحت و امن است.”

این مسابقات را بازکن و قهرمانی بازی خواهد هوا زندگی می کنند در CBS در حالی که همه 25 بازی را نیز در جریان CBS همه دسترسی به پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de