نیویورک تایمز به حرکت برخی از کارکنان از هنگ کنگ با استناد به قانون جدید

هنگ کنگ — نیویورک تایمز گفت: آن را انتقال برخی از کارکنان خود را از هنگ کنگ به دلیل عدم قطعیت در مورد تمرین روزنامه نگاری در قلمرو چینی خود را تحت عنوان اعمال امنیت ملی قانون است.

تایمز گزارش داد که آن را به حرکت دیجیتال آن تیم از روزنامه نگاران حدود یک سوم از آن هنگ کنگ کارکنان به سئول کره جنوبی در سال آینده. خبرنگاران باقی خواهد ماند و برای پوشش این شهرستان را گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

بخش های دیگر از جمله چاپ, تولید, تبلیغات و بازاریابی, کارکنان انتظار می رود باقی می ماند.

هنگ کنگ بود که به دست چین توسط انگلیسی ها در سال 1997 شده است دیده می شود به عنوان چین را آخرین سنگر و استحکامات از آزادی مطبوعات و یک پایه برای بسیاری از خارجی رسانه های خبری گزارش در آسیا و سرزمین اصلی چین است.

اما عدم اطمینان در مورد آزادی مطبوعات را دنبال کرده است پکن اعمال امنیت و قانون در تاریخ 30 ژوئن با هدف مهار مخالفان در این شهر پس از چند ماه تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است.

قانون می گوید که دلار هنگ کنگ دولت ‘œstrengthen عمومی, ارتباطات, ارشاد, نظارت و مقررات بیش از مسائل مربوط به امنیت ملی’� برای انواع موسسات از جمله رسانه ها و اینترنت.

نیویورک تایمز گفت: برخی از کارکنان خود را در مواجهه با چالش در تامین اجازه کار برای هنگ کنگ که تا زمانی که به تازگی به ندرت شده است یک مسئله در این شهرستان شد و مانع عمدتا در مواجهه با روزنامه نگاران کار در سرزمین اصلی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œChina را جارو جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ ایجاد کرده است بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه قوانین جدید خواهد شد به این معنا عملیات ما و ما روزنامه نگاری,’� روزنامه به نقل از مدیریت عنوان کرد و گفت: در یک یادداشت به کارکنان در روز سه شنبه.

‘œWe احساس محتاطانه به برنامه های احتمالی و شروع به تنوع ما در حال ویرایش کارکنان در سراسر منطقه است.’�

امنیت ملی قانون است نه اولین بار است که آزادی مطبوعات در هنگ کنگ آمده است تحت بررسی.

در سال 2018 هنگ کنگ را تکذیب کرد رادیو فردا روزنامه نگار ویکتور پتک کاری ویزا برای ریاست یک بحث مربوط به یک طرفدار استقلال رقم است. بعد پتک نیز اجازه ورود به هنگ کنگ به عنوان یک توریست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de