Oakley همدردی با اسپایک لی در طول درمان در MSG

اسپایک لی یو بی اس در بازار در نیویورک نیکز’ courtside صندلی برای بقیه فصل. شاید او می تواند commiserate با سابق نیکس مجری چارلز اوکلی در هر نقطه اما در داخل Madison Square Garden.

لی تا به حال به اندازه کافی از برگزاری امنیت در یک اختلاف بیش از خود را مناسب ورود به نیکز بازی زمانی که او استناد نام اجرایی رئیس جیمز دولان شماره 1 نمسیس و همکار باغ همزن.

                                                                                                                                                                                                                       

“شما می خواهید برای دستگیری من مثل چارلز الکی؟” لی فریاد زد امنیتی دوشنبه شب.

وحشی صحنه در MSG بود به اندازه کافی به ماشه Oakley که تا به حال خود را تف کرد در سال 2017 زمانی که او دستگیر شد و پس از یک درگیری با نیروهای امنیتی. تماشای لی برنده جایزه اسکار نویسنده-مدیر از طریق یکی دیگر از گرد و غبار-تا به حال Oakley احساس به عنوان اگر او در برخی از مرتب کردن بر اساس از عاقبت به او (لگد از) بازی.

“این باید متوقف شود در نوعی از راه” Oakley گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی سه شنبه شب. “NBA کردم تا نگاهی به این. شما نمی توانید نگه داشتن چشم خود را بسته به این است. این مثل این است که به نوبه خود سر خود را اگر شما کسی را دیدن و ضرب و شتم کسی و شما فقط راه رفتن نگه دارید. آن را فقط نگه می دارد اتفاق می افتد در نیویورک است. مردم در حال رفتن به می آیند در اینجا به دلیل آن است همان چیزی که بارها و بارها و بارها. آنها یک رئیس جمهور جدید و همه هر کس صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است بین اسپایک لی و باغ است.”

حادثه رخ داده در شب اول در این کار برای لئون گل دیرین عامل پخش شد که استخدام دوشنبه به عنوان تیم رئیس جمهور.

“من می دانم که لئون. او یک مرد بزرگ” Oakley گفت. “اما این چیزی است که احتمالا اوباما را ثابت کند.”

Oakley طرح دعوی در دادگاه در برابر دولان و باغ میدان مدیسون ناشی از خروج از بازی و متعاقب آن دستگیری سه سال پیش اخراج شد در ماه گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

MSG به نام “صلح بین ما” زمانی که یک قاضی فدرال را رد کرد و الکی ادعا می کنند هر چند rebounding دستگاه گفت: او درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

“باید وجود داشته اند صلح به هر حال” Oakley گفت. “من بازی وجود دارد و 10 سال است. به من نشان می دهد برخی از احترام. آنها مرا به خاطر بی احترامی به من. من احساس می کنم متاسفم برای افرادی که مسائل را نگه می دارد اتفاق می افتد به. این فقط درست نیست.”

قاضی ریچارد J. Sullivan حکومت در ماه گذشته در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن که در مورد “تا به حال احساس یک کمپین روابط عمومی” و Oakley تا به حال ادعایی قابل قبول ادعای قانونی تحت فدرال شفاعت استاندارد.

Oakley تا به حال اتهام حمله به باتری و حبس نادرست همراه با افترا و پس از دولان و نیکز ضمنی او تا به حال یک مشکل با الکل. Oakley نشسته بود نزدیک هرگاه در یک بازی در فوریه. 8, 2017. او نزدیک شد و امنیت به زودی پس از ورود و شروع به درگیری با آنها را قبل از او برداشته شد از صندلی خود و دستگیر شد.

“من نمی هیچ چیز” Oakley گفت. “من به مواد مخدر و صحبت در مورد مثل من یک فرد تخمگذار در خیابان.”

نیکز’ آخرین مورد اتفاق دوشنبه شب هنگامی که یک ویدئو منتشر حاضر در نیویورک 125-123 پیروزی بر هوستون نشان دادن لی نا امید شدن و فریاد در باغ های امنیتی در خارج از آسانسور که منجر به سردرگمی است که او ممکن است پرتاب از ساختمان. اما نیکز سخنگوی گفت که نادرست بود و که آن را به سادگی یک موضوع از لی با استفاده از اشتباه در ورودی.

                                                                                                                                                                                                                       

لی گفت: او شده است با استفاده از کارمند ورودی در خیابان 33 برای بیش از دو دهه به عنوان یک بلیط فصل دارنده. نیکز می خواستم او را به استفاده از این ورودی برای مشهور است که دو بلوک دور.

لی ESPN گفت: در روز سه شنبه او نمی تواند حضور یکی دیگر از نیکز در بازی خانگی در این فصل است.

“این آسیب نمی اسپایک لی” Oakley گفت. “این آسیب به طرفداران در بازی. طرفداران که بر روی تلویزیون تماشا کنید. و از NBA است. برای دیدن یکی از صاحبان حق رای در حفظ و عمل مانند این فقط بد است.”

نیکز در حال 19-42 و رهبری نسبت هفتم خود را مستقیم فصل از برگشتی.

“I ain’t تا کنون دیده یک تیم از دست این حد اخبار” Oakley گفت. “شاید دالاس کاوبویز.”

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>