شیکاگو-Giannis Antetokounmpo پرشور در مورد کمک به کودکان در یونان و آفریقا است. Kevin Love در تلاش است به درخشش نور درخشان او می تواند بر سلامت روان توسط های خود را در تلاش. کریس پل با هدف اطمینان حاصل شود که تکنولوژی می آید به مدارس که در آن نشده است مقرون به صرفه است.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما آگاه است از تمام کسانی که تلاش.

                                                                                                                                                                                                                       

و او در تلاش برای مطمئن شوید که مقدار زیادی از پیدا کردن افراد دیگر را به عنوان به خوبی.

به همین دلیل اوباما دعوت شده است که سه نفر از ستاره NBA به نشستن در کنار او برای یک بحث پنل میزبانی خود را پایه و اساس در روز شنبه گفت او دعوت کرد که سه نفر از ستاره بسکتبال برای ستایش چه او خود را به نام ‘œextraordinary رهبری’� وقتی که می آید به خود را خارج از دادگاه کار می کنند.

‘œIt را بسیار بزرگتر از توپ بسکتبال,’� عشق گفت.

اوباما به وضوح موافق است. این بنیاد که در سال 2014 خلق شد تا به دفاع و پشتیبانی علل مانند آنهایی که نزدیک و عزیز به Antetokounmpo پل و عشق به همین دلیل است که از 44 رئیس جمهور تصمیم گرفت تا آنها را دعوت به نشستن برای چه بود به نام ” œfireside چت.’�

بسیاری از این گفتگو هیچ ربطی به بسکتبال است که دقیقا راه آن برنامه ریزی شده بود.

‘œPart از دلیل من می خواستم برای تشکیل این سه نفر علاوه بر اینکه ورزشکاران آنها مردم خوب و هر یک از آنها در مراحل مختلف در حرفه خود’� اوباما گفت:. ‘œYou کردم پیر کریس پل را در آخر مرد جوان (Antetokounmpo) در اینجا و کوین در جایی در وسط. اما هر کدام از آنها دارای شخصیت نشان داده شده در دادگاه بلکه در خارج از دادگاه. و کار من انجام پس از انتخابات ریاست جمهوری است که به طور کامل متمرکز بر ما چگونه بلند کردن و شناسایی و تقویت و پشتیبانی شگفت انگیز نسل بعدی رهبران که در حال بالا آمدن است.’�

اوباما دیرین و پرشور طرفداران بسکتبال – این رویداد در شهر شیکاگو بود و دوم خود را به رویداد رسمی در NBA All-Star weekend در شهر باد می وزد پس از یکی با کودکان و اول و دوم-سال بازیکنان جمعه – و او را در تراز وسط قرار دارد با بازیکنان NBA بسیاری از بار قبل به برجسته کردن برخی از پیامها.

                                                                                                                                                                                                                       

در فوریه 2019 اوباما نشسته با رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره Stephen Curry به مناسبت پنجمین سالگرد برادر من حافظ – ابتکار او راه اندازی پس از 2012 تیراندازی مرگ غیر مسلح فلوریدا, نوجوانان Trayvon Martin. مرگ مارتین 17 ساله آفریقایی-آمریکایی برانگیخته تظاهرات بیش از دهها.

این زمان آن را برای دیگر مسائل مهم به عنوان به خوبی. عشق داستان همین دلیل او تصمیم گرفت به مبارزه طولانی با سلامت روانی و نبرد در برابر افسردگی است. پل صحبت در مورد اینکه چرا آن را برای او مهم است که مطمئن شوید مدارس در محله های فقیر نیست پشت سر گذاشت. Antetokounmpo داستان چگونه همسایگان در یک عمدتا سفید محله – کمک به مطمئن شوید که پدر و مادر خود نقل مکان کرد که به یونان از نیجریه در جستجوی یک زندگی بهتر رونق است.

‘œAll من می دانم این است که مردم را به من داد,’� Antetokounmpo گفت. ‘œI رو به عقب.’�

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im