سانتا آنا (CBSLA) – اولین پاسخ دهندگان با Orange County Fire قدرت گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی هنگامی که آنها به درمان کسانی که ممکن است coronavirus.

جدید زیر دستورالعمل های فدرال از CDC OCFA اولین پاسخ دهندگان در حال پوشیدن دنده محافظ شخصی (PPE) از جمله ماسک و روپوش برای کمک به محافظت از خود در برابر این بیماری است.

در علاوه بر این به اولین پاسخ دهندگان استیلای تا 911 dispatchers دستور به درخواست تماس گیرنده در صورتی که سرفه, تب, و یا بازدید از کشورهای با میزان بالای عفونت است. اگر تماس گیرنده می گوید بله تماس می آید در اولین پاسخ دهندگان به عنوان “بیماری های عفونی.” زمانی که چهار نفر خدمه منازعه خود را PPE به کت و شلوار.

“ما هنوز این بیماران است که می تواند حیاتی بیماران” گفت: OCFA رئیس اسکات Weedansolar.

چندین آتش نشانان در شمال کالیفرنیا بودند قرنطینه این هفته پس از آینده در تماس با کروناویروس بیمار است. Weedansolar گفت: خدمه را در پاسخ به تماس های از بیماران نگران اما مشخص نیست که اگر هر حال ویروس. OCFA استفاده از دنده محافظ برای ماه گذشته فقط به امن است.

او گفت: آنها سعی کنید به تنها یک پزشک مناسب است تا در یک زمان به صرفه جویی در این دنده محافظ در صورت وجود کمبود.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از این تماس های ما در حال رفتن به اجرای” او گفت:. “ما نمی دانیم که چه مدت این است که رفتن به در ،

سه موارد تایید شده اند در اورنج کانتی آمریکا مرگ و میر افزایش یافته و به 17 به عنوان دو نفر در فلوریدا درگذشت از این ویروس در روز جمعه.

Newsom به نام a State of Emergency جمعه “را به منابع اضافی در دسترس رسمی اورژانس اقدامات در حال حاضر در جریان است در سراسر چندین سازمان های دولتی و ادارات و کمک به دولت آماده شدن برای گسترده تر گسترش COVID-19” با توجه به دفتر خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im