سانتا آنا (CBSLA) — اورنج کانتی مرد متهم از سفر خارج از کشور به شرکت در قاچاق رفتار جنسی با افراد زیر سن قانونی از جمله یک کودک 6 ساله كودك و تولید پورنوگرافی کودکان, تسلیم برای اجرای قانون فدرال روز سه شنبه.

دانیل Seibert, 28, دریاچه, جنگل, گرفته شده است به بازداشت توسط ماموران ویژه با تحقیقات امنیت داخلی.

Seibert توافق به اعتراف به گناه به سه فقره شارژ با تولید پورنوگرافی کودکان, سفر به قصد شرکت در فترت انجام و استفاده از امکانات تجارت بین ایالتی برای وادار جزئی به شرکت در جنایی فعالیت جنسی است.

با توجه به درخواست و توافق بین مارس 29 2019 و 2 آوریل 2019, Seibert سفر از کالیفرنیا به میشیگان به شرکت در قاچاق رفتار جنسی با یک 6 ساله.

مادر مقتول اقدام به ارائه 6 ساله ناخودآگاه با استفاده از بیش از ضد مواد مخدر قبل از Seibert شرکت در اعمال جنسی با قربانی, با توجه به اسناد دادگاه.

تصاویر بدست آمده در طول یک جستجو به تصویر می کشد به اتهام سوء استفاده. مادر مقتول مواجه است متعدد اتهامات سوء استفاده جنسی کودکان در یک اورگان دادگاه.

Seibert همچنین بستری برای سفر به ایالت یوتا در ماه دسامبر 2018 و دوباره در مارس 2019 به شرکت در قاچاق رفتار جنسی با یک دختر 14 ساله قربانی که او تا به حال ملاقات آنلاین.

در طول یک جستجو از محل اقامت خود در ماه نوامبر گذشته اجرای قانون نیز یافت می شود بیش از 180 تصاویر و 19 ویدئوها از بهرهکشی از کودکان.

Seibert است که انتظار می رود به اولیه دادگاه ظاهر بعد از ظهر چهارشنبه در سانتا آنا. او چهره یک جمله حداکثر 75 سال در زندان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im