OC مقامات آدرس اشتباه پس از 30,000 آنتی بادی آزمایش شد و نادرست موجود در مجموع تعداد COVID-19 آزمون

سانتا آنا (CBSLA) — در یک شنبه در کنفرانس خبری اورنج کانتی مقامات خطاب به یک اشتباه در این شهرستان گزارش از coronavirus آزمون اعداد ساخته شده است که آن را به نظر می رسد آزمایش شد و بیشتر از آن واقع شد.

به گفته مقامات 30,000 آنتی بادی آزمایش شد و نادرست موجود در مجموع تعداد COVID-19 آزمون در اورنج کانتی بین 28 آوریل و ژوئن 3.

“این فوق العاده معامله بزرگ چرا که شما باید به آن نگاه کنید در این زمینه از همه چیز که برخوردی است” گفت: کنگره هارلی Rouda.

در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه شهرستان و سرپرست میشل استیل که در حال اجرا است در برابر Rouda در ماه نوامبر برای 48th منطقه صندلی او گفت: نبود آگاهی از اشتباه تا به امروز.

“هیئت ناظران مطلع نشده از این تا زمانی که ما شاهد آن در مطبوعات امروز” استیل گفت.

اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau است که در خدمت به عنوان شهرستان رئیس افسر بهداشت گفت: زمانی که سلامت رهبران آگاه شد از خطا در ژوئن 3, آنها متوقف اضافه کردن آنتی بادی آزمون به کل اما آنها نمی تفریق 30,000 تا دو هفته بعد.

“ما با بازگشایی بخش های مختلف و پس از آن وجود اشکالات با سیستم جدید پس از آن آماده نیست تا ژوئن 26” Chau گفت.

Chau همچنین گفت خطا نیست و تاثیر مثبت رای بود که به درستی محاسبه شده توسط دولت است.

UC Irvine, اپیدمیولوژی اندرو Noymer که همکاری با شهرستان برای درک میزان مرگ و میر گفت: حتی اگر آن را بر رای “از 5 درصد به 5.8 درصد بود اثر تصحیح خطا در اعداد بنابراین من نمی آن را به عنوان یک بازی-changer.”

اما Rouda گفت خطا تاثیر داشتند چرا که آن اتفاق افتاد در زمانی که ماسک می شد مورد بحث در اورنج کانتی.

“استفاده می شود که به عنوان یک از امنیت کاذب برای تغییر دستور از پوشیدن ماسک در خارج به توصیه اگر شما می خواهید به پوشیدن یک ماسک” Rouda گفت.

در ماه ژوئن سابق بهداشت مدیر دکتر نیکول سریع استعفا داد و پس از مواجهه با مقاومت مواجه درباره ماسک قیمومیت.

چند روز بعد Chau اعلام ماسک را از نیاز به شدت توصیه می شود در تنظیمات عمومی.

در طول کنفرانس مطبوعاتی اورنج کانتی مدیر عامل و سرپرست وزارت بهداشت مدیر در زمان سرزنش خطا تاخیر در اصلاح و به همین دلیل شهرستان سرپرستان نه مطلع شده بودند.

همچنین جمعه شهرستان مقامات بهداشتی اعلام کرد 652 بیشتر coronavirus موارد و نه بیشتر مرگ و میر آوردن این شهرستان را در مجموع به 15,065 موارد و 354 مرگ و میر.

روز سه شنبه در این شهرستان گزارش یک روز ثبت 779 تازگی تایید موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de