OC تشکر. کتی پورتر می شود CDC مدیر متعهد به رایگان Coronavirus تست

لس آنجلس (CBSLA) — یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی ایالات متحده در حال رشد بیماری همه گیر کوروناویروس عدم تست اما اورنج کانتی نماینده کتی پورتر مبارزه شنبه به تغییر که با فشار دادن مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ساخت آن تست رایگان.

“ما یک $1,331 هزینه های محافظه کارانه فقط برای تست برای coronavirus” پورتر گفت.

این کنگره با استفاده از یک تخته سفید به لیست برآورد کردن از جیب هزینه برای کسی که فقط برای آزمایش برای کوروناویروس. این هزینه ها شامل شمارش کامل خون آزمایش کامل سوخت و ساز پنل تست برای هر دو آنفولانزای A و B و بازدید اتاق اورژانس با انزوا برای بیماران در معرض خطر.

با استفاده از این اطلاعات او حفر CDC مدیر دکتر رابرت Redfield به استفاده از قدرت اعطا شده به او توسط قانون به پوشش هزینه های تست برای هر آمریکایی که به آن نیاز دارد.

CORONAVIRUS خاموش شدن ناگهانی: دیزنی لند به پارک MLB تعلیق بهار آموزش

“دکتر Redfield, شما لازم نیست برای انجام هر کار به operationalize,” پورتر گفت: پس از Redfield کاهش یافته و به یک پاسخ مستقیم چندین بار. “شما نیاز به ایجاد یک تعهد به مردم به طوری که آنها می آیند در تست کنید. شما می توانید operationalize پرداخت ساختار فردا.”

Redfield relented بیان کرد پورتر بود “عالی رويد.”

“پس جواب من بله است,” او گفت:.

و آن را فقط پاسخ پورتر می خواستم.

“عالی” او گفت:. “همه در امریکا شنیدم. شما واجد شرایط برای دریافت تست شده برای coronavirus و باید پوشش داده شده است که بدون در نظر گرفتن بیمه است.”

پورتر گفت: او سعی کرد یک هفته پیش برای دریافت پرداخت های مجاز بنابراین مردم نمی خواهد که به نگرانی در مورد هزینه شد اما در نهایت قادر به چهره مدیر در فرد پنج شنبه.

“و من تا به حال به نگه داشتن فشار دادن به او در نهایت به مرتکب که بله coronavirus تست خواهد بود بدون در نظر گرفتن بیمه,” او گفت:.

CORONAVIRUS مدرسه تعطیل: USC, UCLA انصراف از فرد راهنما الاییواسدی ممنوعیت مجامع

او گفت: بسیاری از آمریکایی ها را خاموش درمان پزشکی به دلیل نگرانی های مالی, بنابراین این یک گام مهم برای به دست آوردن بیشتر مردم به دریافت تست شده است. او همچنین گفت: این فراتر از آنچه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد که شرکت های بیمه خواهد چشم پوشیدن از همه copays در رابطه با COVID-19 تست و درمان است.

“شرکت های بیمه در حال حاضر به چشم پوشیدن از maby $5 یا 10 اما آنها موافقت به چشم پوشیدن از مقادیر بسیار بالایی است که شاید کسی از جیب معافیت قبل از بیمه در ضربات در همه” پورتر گفت.

و در حالی که CDC در حال حاضر توافق کردند که به رایگان تست, او گفت: این مرکز هنوز هم مورد نیاز برای ارتکاب به درمان است که به دنبال رایگان نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de