OC گزارش مرگبارترین هفته پس از بیماری همه گیر کوروناویروس شروع

سانتا آنا (CBSLA) — اورنج کانتی مقامات بهداشتی گزارش 17 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر در جمعه آوردن این هفته مرگ و میر به 56 — مرگبارترین هفته پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان همچنین گزارش 479 جدید, موارد بالا بردن مجموع به 11,960. تعداد بیماران بستری رز از 394 به 451 و تعدادی در ICU افزایش یافته و از 147 به 166.

همچنین در روز جمعه در این شهرستان بیش از دو معیارهای مهم است که ممکن است باعث برخی از بررسی از وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

نرخ مثبت آزمایش است تا به 8.5 درصد است که بالاتر از حالت استاندارد از 8 درصد. مورد نرخ 97.9 در هر 100000 نفر نیز بالاتر از آستانه 25 در هر 100 ، 000.

این شهرستان است که هنوز هم در شکل و خوب است و تا آنجا که به تخت بیمارستان ظرفیت و هواکش با توجه به اورنج کانتی سازمان بهداشت و درمان.

در اورنج کانتی زندان 395 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما 387 بهبود یافته اند تا کنون. هشت دیگر در حال تجربه علائم هستند و در قرنطینه.

O. C. نمایندگان کنگره با ارسال نامه ای به مقامات شهرستان در روز جمعه انتقاد چگونه بسیاری از آزمایشات تجویز شده است به ساکنان در مقایسه با دیگر شهرستانهای استان است.

در این نامه امضا شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه مایک لوین D-دانا نقطه گیل Cisneros, D-Fullerton, کتی, Porter, D-ایروین آلن Lowenthal, D-ساحل طولانی و لیندا سانچز, D-Norwalk.

کنگره نمایندگان که در ملاقات با مسئولان شهرستان پس از درخواست اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان, تست برنامه های ماه گذشته, می گویند برخی از ساکنان در ادامه به صورت موانع به گرفتن آزمون.

“سریع و در دسترس و گسترده آزمایش حیاتی برای حفاظت از بهداشت عمومی و جلوگیری از تجدید حیات به عنوان ما همچنان به بازگشایی” در این نامه می خواند. “حصول اطمینان از در دسترس تست نه تنها اطمینان عمومی به نمایندگی از کسب و کار به دنبال بازگشایی اما همچنین پشتیبانی تماس ردیابی مورد نیاز برای کنترل شیوع آینده.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)