OC هیئت مدیره مدرسه را در نظر بگیرید به کلاس بازگشت این سقوط

کوستا مسا (CBSLA) — Orange County, تخته, آموزش و پرورش برنامه ریزی شده است برای دیدار شنبه شب به بحث در مورد یک توصیه از یک پانل از کارشناسان که می گویند آن است که امن برای باز کردن مدارس در ماه آینده بدون ماسک و یا اجتماعی فاصله.

ماه گذشته هیئت مدیره آموزش و پرورش برگزار شد جلسه با کارشناسان به این نتیجه رسیدند که در یک کاغذ سفید است که نیاز به دانش آموزان به پوشیدن ماسک “است که نه تنها دشوار بلکه حتی ممکن است مضر در طول زمان است.”

همچنین اظهار داشت که “اجتماعی فاصله گرفتن از کودکان و کاهش اندازه کلاس درس و سرشماری ممکن است در نظر گرفته شود اما حیاتی برای پیاده سازی برای کودکان در سن مدرسه” و توصیه می شود که پدر و مادر “در بهترین موقعیت برای تعیین آموزش و پرورش محیط زیست است که به بهترین وجه مناسب کودکان خود را به جای مقامات دولتی.”

اگر یک مدرسه در منطقه “قادر و یا تمایلی به بازگشایی مدارس در یک شیوه ای است که رزومه معمولی محیط کلاس درس و مدرسه فضای والدین باید مجاز به فرستادن فرزندان خود به مدرسه دیگر منطقه یا مدرسه منشور که ارائه خواهد شد که ترجیح داده آموزش و پرورش” کارشناسان ” نوشت.

“در واقع بسیاری از والدین اظهار داشت: آنها انتخاب خواهد شد برای مدارس خصوصی و یا مدرسه در منزل اگر فرزند خود را ندارد معمولی تعاملی علمی محیط کلاس درس.”

کارشناسان توصیه به طور منظم متوسط چک تشویق “بهداشت خوب با شستن مکرر دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست” و همچنین تمیز کردن کلاس های درس و اتاق جلسه و اتوبوس و دفاتر اداری شبانه.

این پنل همچنین به این نتیجه رسیدند که معلمان هستند بیشتر در خطر ابتلا به بیمار از معلم دیگر یا به کارکنان از آنها از کودکان است.

توصیه های ایستاده در مقابل با دستورالعمل حمایت اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش Supt. Al Mijares.

“شده است وجود دارد برخی از سردرگمی و طبعا پس از بیش نقش OC هیئت مدیره آموزش و پرورش و سازمان ما را اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش” Mijares در بیانیه ای گفت.

هیئت مدیره “توصیه های الزام آور نیست,” سرپرست اضافه شده است.

“محلی منتخب مدرسه تخته و superintendents را تصویب و اجرای برنامه های خاص به مناطق خود را بر اساس نیازهای خود را در مدارس و جوامع” Mijares گفت.

در ضمن الاییواسدی سرپرست Austin Beutner روز دوشنبه اعلام کرد که منطقه دانشگاه بسته باقی خواهد ماند زمانی که کلاس های رزومه Aug. 18. گفت: “بهداشت و سلامت در جامعه چیزی است که ما می آید.”

سن دیگو متحد نیز روز دوشنبه اعلام کرد که دانشگاه ها بسته باقی خواهد ماند زمانی که منطقه رزومه کلاس Aug. 31 با تمام دوره های باقی مانده فقط آنلاین.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de