سانتا آنا (CBSLA) — پس از کالیفرنیای پناهگاه دولت در سال 2017, تعداد زندانیان با مهاجرت detainers دستگیر شدن دوباره پس از آزادی از زندان شروع به پریدن کرد با توجه به یک گزارش جدید از Orange County Sheriff همین بارنز.

SB 54 محدود ترین اطلاعیه به یخ بر یک زندانی را آزاد به طور جدی خشونت مجرم. آن قانون در سال 2017 با وجود سنگین مخالفان از دولت در اجرای قانون در جامعه است.

“SB 54 ساخته شده است که جامعه ما کمتر امن است. این قانون منجر به جرایم جدیدی چون نمایندگان قادر به برقراری ارتباط با شرکای فدرال در مورد افرادی که مرتکب جرایم جدی و در حال حاضر یک تهدید برای جامعه ما اگر منتشر شد” بارنز در بیانیه ای گفت. “دو سال آزمایش علوم اجتماعی با پناهگاه قوانین باید پایان یابد.”

با توجه به بارنز بیش از 1500 نفر از زندانیان آزاد شده در سال 2019 به حال یخ detainers یک درخواست از آژانس فدرال برای اطلاع رسانی است که خاص اهل بیت منتشر شده است. از کسانی که زندانیان 238 بودند دوباره دستگیر و در اورنج کانتی جدید جرایم از جمله حمله و باتری و تجاوز به عنف و سرقت.

این گزارش اشاره می کند که اعداد را شامل نمی شود هر کسی که ممکن است مرتکب جنایات در اورنج کانتی پس از آن منتشر شد به ارتکاب جرم در یکی دیگر از شهرستان.

نرخ تکرار جرم سال برای کسانی که با یخ detainers است از سال 2018 زمانی که 123 دستگیر شده بودند دوباره برای جرایم جدیدی از بیش از 1800 نفر از جمله زندانیان با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im