OC دانش آموزان, پدر و مادر, معلمان, دادخواست علیه یک منطقه تازه منتقل 4×4 برنامه کلاس

نیوپورت بیچ (CBSLA) — دانش آموزان ، والدین و معلمان در نیوپورت-مسا Unified School District در حال صحبت کردن در برابر اجرای یک برنامه جدید است که باید دانش آموزان تکمیل آنچه به طور معمول ارزش یک سال از کلاس درس در یک ترم است.

برنامه شناخته شده به عنوان “4×4” و تصویب شد منطقه برای آموزش متوسطه.

بیش از 2000 نفر باید امضا طومار در برابر طرح این استدلال که آن را می تواند قرار دادن دانش آموزان در پیشرفت و دیگران آمده اند به اعتراض در روز دوشنبه نیز هست.

“این خدمت هیچ دانش آموزان است. شما نمی توانید متراکم یک سال تمام را به ارزش یادگیری را به یک ترم. دانش آموزان نمی خواهد آن را حفظ کند و آنها را از سقوط بیشتر پشت” کوستا مسا دبیرستان پدر و مادر سینتیا لورنس گفت.

آموزشی که شروع خواهد شد در ماه آینده ارائه می دهد و دانش آموزان در حدود نیمی از آنها روزانه معمولی دوره از حدود شش یا هشت کلاس های یک روز به سه یا چهار به جای.

یک نیوپورت بندر دبیرستان معلم گفت که او نگران است در مورد عدم آموزش از مدرسه منطقه به اجرا در یک برنامه بلوک که بدان معنی است که افراد نیست به طور معمول تدریس در هر روز است.

“قبل از اینکه من قادر به آموزش بیش از 8,500 دقیقه در حال حاضر از آن کمتر است. که یک کاهش” تونی Zeddies گفت.

یک گروه کر معلم در Corona del Mar دبیرستان گفت که او نگران این تغییر برنامه محدود کردن مقدار از زمان دانش آموزان می توانید اختصاص به هنر و دوستی در آنها ساخته شده است در آن جوامع است.

“این 4×4 مدل اساسا درخواست آنها را به له کردن آن را به یک ترم و رفتن کل هفت ماه بدون تمام دلایل که چرا آنها در مدرسه و دوستی حمایت عاطفی روانی که خوب بودن” گروه کر معلم اندی توپ کمک.

پیشرفته قرار دادن دانش آموزان در میان کسانی که در برابر تغییرات آنها به عنوان نگرانی در مورد مقدار کوتاه از زمان, آنها خواهید برای یادگیری در سطح کالج مواد.

“ما در حال حاضر تجربه خیلی تغییر داشتن برای رفتن به مدرسه آنلاین است که فقط به طور کامل تغییر برنامه ما این است که اضافه کردن بیش از حد به دانش آموزان و دانشجویان” گابی Gomes گفت.

طرفداران برای یک 4×4 مدل مشتری جلب کردن مزایای داشتن کمتر دانش آموزان در هر کلاس است که می تواند به کاهش بار بر روی دانش آموزان و معلمان پایین تر روزانه بار دوره و فرصت برای کسب اعتبارات بیشتر به سمت فارغ التحصیلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر