O’donnell: جینی موریس سپاسگزار پس از برایان فلوت دارای صدای زیر را کوتاه فصل

جینی موریس در تلاش بود تا لینک به یک زوم کنفرانس این هفته و کامپیوتر نبود همکاری.

آن را خسته کننده بود — حتی اگر او دانش پس زمینه از موضوع برجسته شد و دانشنامهای.

                                                                                                                                                                                                                       

خرس بودند ارائه سالانه برایان فلوت دارای صدای زیر جوایز دیوید مونتگومری (rookie) و دفاعی در مقابله با نیک ویلیامز (کهنه) که در حال حاضر رایگان-عامل signee از Detroit Lions.

فلوت دارای صدای زیر بود 26 ساله پشتیبان گیری در حال اجرا پشت که در اثر سرطان بیضه 50 سال پیش در این ماه.

کمتر از 18 ماه بعد از عبور او را به سلول جاودانگی توسط جیمز کان در ABC “برایان آهنگ” هنوز هم یکی از بزرگترین پسر-گریه فیلم تا کنون ساخته شده است.

Jack Warden برنده امی برای تجسم خود را از جورج هالاس و اد O’Bradovich تقریبا برنده یکی برای بلع هر دو خط را به عنوان خود.

صفحه نمایش جواهرات و اصلی تولید کنندگان ذکر شده گیل Sayers/آل سیلورمن همکاری “من سوم” به عنوان کتاب تله فیلم بود بر اساس.

                                                                                                                                                                                                                       

خرس افرادی که زندگی می کردند از طریق فوق العاده سریع و غمگین هشت ماه مصیبت از تشخیص به مرگ می دانم در غیر این صورت:

واقعی هسته ای شد منبع مواد مورد استفاده در موریس درخشان “برایان فلوت دارای صدای زیر: یک فصل کوتاه.”

او هرگز دریافت سکه از اصلی کلاسیک و یا بی آن در سال 2001 بازسازی.

“و من هرگز تا به حال یک مشکل با آن است,” او گفت: “در حال حاضر زندگی در شیکاگو پس از 20 سال در سیاتل مشغول به کار در پروژه های رسانه های همه فن حریف با دختر هالی موریس.

“حقیقت این است که آل مشغول به کار بود با گیل در یک زندگینامه در سال 1969 فصل زمانی که برایان مریض شدم. من فقط به طور مبهم از آن آگاه.

“من شروع به نوشتن یک کتاب در همه. جانی (موریس) و من بسیار نزدیک به موکت و شادی به من آمد در طول مراحل اولیه برایان بیماری و فقط گفت: “خستگی رانندگی او crazier این از این بیماری است. من آرزو می کنم ما می تواند چیزی برای پر کردن خالی ساعت.’

“بنابراین من گفت: Brian ما باید شروع به مداخله صوتی از داستان خود را بنابراین ما می خواهم چیزی به رفتن را از زمانی که او بهتر است. او همه برای آن است.

“او بهتر نشد. و جانی و من تا به حال یکی از همسایه ها بود که درگیر با برامدگی لبه طبقات سنگ-McNally. او شنیده ام در مورد نوار و پیشنهاد من کتاب و نشریات تجاری تقسیم خواهد نشر آن است.”

                                                                                                                                                                                                                       

سیلورمن — سردبیر سابق از اواخر تاسف مجله ورزشی — شنیده Sayers-فلوت دارای صدای زیر داستان به عنوان اولین جاده هم اتاقی در NFL.

هیچ ساختگی وی افزود: یک فصل به خود Sayers کتاب و مجله نگاه زد آن را به عنوان گزیده ای در اواخر پاییز سال 1970.

که ویترین موجب هالیوود علاقه. اما زمانی که اسکریپت رفت و به یک بسیار سریع توسعه اد McCaskey به شدت ترغیب تولید کنندگان برای دریافت نگه دارید از موریس ،

“در پایان همه که اهمیت خوب است که از چنین غم انگیز داستان” جینی گفت.

“کتاب من نوشت ماند در چاپ برای بیش از سه دهه و به فروش می رسد مقدار زیادی از نسخه (به روز گفته می شود بیش از 300 ، 000).

“نیمی از پول را به شادی و فلوت دارای صدای زیر دختران و نیم دیگر رفت و به برایان فلوت دارای صدای زیر, سرطان, بنیاد, بنیاد که انجام داده است بسیار به سرطان که به کشته شدن برایان در حال حاضر بسیار survivable یکی.

“در کتاب خود حتی لنس آرمسترانگ اذعان کرد این کار از فلوت دارای صدای زیر پایه در کمک به او برای زنده ماندن سرطان خود را.

“من هنوز هم می تواند گریه وقتی که من فکر می کنم از همه برایان و شادی و دختران را از طریق رفت. اما به نوعی احساس می کنم افراطی قدردانی زمانی که من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است.”

خیابان-BEATIN’: نه یکی بلکه دو منطقه عمده ورزشی مقتدر در مخاطره آمیز سلامت تنگه. دوستان فرح و یکی می تواند تاثیر بسیار قابل توجهی در شیکاگو sportscape. …

ESPN علامت McGwire-سامی Sosa cheatin’ سخت تر کشید و به سختی به 1 میلیون بیننده در آخر هفته گذشته. (یا حدود 4.5 میلیون کمتر از مایکل جردن به دنبال یک لپ تاپ در اتاق نشیمن خود را انجام داد.) …

بسیاری از آنها گفت: Bob Costas می توانست تا به حال دیوانه MLB/MLBPA قطع ثابت قبل از روز یادبود. و او نمی خواهد که حتی تا به حال بازی کرده اند خود را میکی گوشته کارت برای دریافت آن انجام می شود. …

ریشو بی پروا را بسیار نادر پخش حضور هنگامی که ریک Kogan حرکت خود را “پس از ساعت ها” به 7 بعد از ظهر شروع یکشنبه در WGN-AM (720). (فوق العاده مطلع Kogan خواهد بود به مناسبت سالگرد 19 از عبور از pal تیم Weigel.) …

چوب زیر گهواره جیم Peterik است retooling و در عین حال یکی دیگر از بالا شاخ خرس لحن. (می توانید با او ازدواج “چشم ببر” به Nick Foles جرم؟) …

به عنوان on-air کارکنان همچنان به کار از خانه های خود بیشتر لکه های عجیب و غریب صدا در WSCR-AM (670): Les Grobstein بود صدایی بیشتر شبیه Barry White های اخیر یک شبه. …

و اسکات تامسون در khezri را NFL وضعیت quipped: “نام او ؟ آنها فقط باید به او حق رای دادن. که می تواند یک روشنفکر درمان است.”

• جیم اودانل در ورزش و رسانه ها ستون به نظر می رسد روز شنبه و یکشنبه. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de